لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan

کانکس دندانپزشکی , قیمت کانکس دندانپزشکی دست دوم , ایرانا سازه: داشتن بهداشت فردی و سلامت دهان و دندان امری ضروری است و هر فردی در زندگی خود باید به آن اهمیت دهد ولی با رعایت نکات بهداشتی باز هم نیاز به توصیه ها و معاینه ی پزشک داریم . در مناطق محروم و عاری از امکانات دندانپزشکی رعایت سلامت دهان و دندان تا حدودی به فراموشی سپرده شده است و افراد از آن غافل مانده اند . مجموعه شرکت ایرانا سازه کانکسدندان پزشکی را برای چنین مکان هایی طراحی کرده است تا نیازهای افراد مناطق محروم از لحاظ دندان پزشکی تا حدودی رفع شود . در ادامه ی مطلب به ویژگی های این سازه ی پیش ساخته مهم می پردازیم .

کار کرد و ویژگی های کانکس دندانپزشکی

از این سازه علاوه بر مناطق محروم و عاری از امکانات در مناطقی چون دانشگاه ها به عوان کلنیک دندانپزشکی , کارخانه جات و سازمان های اداری و همچنین در مسیرهای بین راهی که به عنوان یک کلنیکبرای مسافران می توانند خدمات عرضه کنند . این نوع از کانکس ها از دو بخش اصلی تشکیل شده اند که یکی اتاق معاینه پزشک است و اتاق دیگر مخصوص معاینه یعمومی است .

کانکس دندانپزشکی

کانکس دندانپزشکی

اکثرا کانکس های دندان پزشکی در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شوند زیرا در فضاهای کوچک نیازی به صف ویزیت نیست اما اگر این نوع از کانکس ها در مناطقی که کمی بزرگتر هستند و جمعیت زیادی را در بردارند می توان آن ها را در ابعاد بزرگ طراحی کرد و داخل آن اتاق انتظار و اتاق منشی نیز طراحی کرد و ساخت . داخل این نوع از کانکس ها به دلیل کوچک بودن فضا عاری از آبدارخانه است و نهایتا یک میز کوچک پذیرایی داخل آن جای داده شده است . معاینه ی پزشک داخل این نوع از کانکس ها اکثرا محدود می شود به پرکردن دندان , عصب کشی و جرمگیری و .. و افرادی که تشخیص داده می شوند که نیاز به عمل های تخصصی دارند به بیمارستان ها ارجاع داده می شوند .

مشخصه های فنی کانکس دندانپزشکی

مهمترین اصول و نکاتی که در یک کانکس دندانپزشکی باید به آن توجه ویژه ای شود مقاومت و بادوام بودن سازه و نظافتآن است . چرا که آلوه بودن محیط می تواند بیماری را در افراد مراجعه کنندهبه بار آورد . سقف و دیوارهی این دسته از کانکس ها از ساندویچ پانل ساخته شده است که مقاومت بالایی را در برابر هر نوع شرایط جوی دارد . داخل کانکس یعنی کف آن نیز از پی وی سی (pvc) ساخته شده است تا بتوان آن را با هر نوع شوینده ای شست .

قیمت کانکس دندانپزشکی دست دوم و نو

درب و پنجره ای این سازه نیز از نوع دوجداره است که از ورود هر نوع غبار و آلودگی به داخل جلوگیری کند . گر بخواهیم در صورت نیاز کانکس را جابه جا کنیم باید کف آن را از کف پوش های قابل شستشو و تخته های ضد آب طراحی کنیم ولی در صورت ثابت ماندن می توان کفآن را سرامیک طراحی کرد و ساخت . تامین آب , برق , گاز , سرویس بهداشتی و .. نیز برای چنین کانکسی لازم و ضروری است که باید در ساخت آن ها را به کارببریم .
جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس دندانپزشکی همچنین مشاوره های لازم در خصوص این نوع از سازه با کارشناسان فروش نجموعه شرکت کانکس سازی ایرانا سازه تماس حاصل فرمایید .

کانکس فروشگاهی , خرید کانکس , فروش و قیمت کانکس فروشگاهی , طراحی و ساخت انواع کانکس های فروشگاهی در ابعاد مختلف و اندازه های بزرگ و کوچک : کانکس های فروشگاهی نیز یکی دیگر از کانکس های طراحی شده در شرکت کانکس آلفا است که در ابعاد و اندازه های گوناگونی طراحی و ساخته می شوند . کانکس فروشگاهی به عبارتی نوعی کانکس است که تمامی کاربردهای یک فروشگاه را داراست و می تواند نیاز فروشگاهی را رفع کند . این دسته از کانکس ها به گونه ای طراحی شده اند که اگر در موقعیت های مورد نظر آلاچیق چوبی بازدهی پایین بود می توان آن ها را به آسانی جابه جا کرد و به مکان های دیگر منتقل کرد.

کانکس فروشگاهی چیست

کانکس دست دوم فروشگاهی سیار یا کانکس نگهبانی , به عبارتی نوعی سازه می باشد که با نما و طراحی خاصی که دارد مختص امور فروشگاهی و تجاری ساخته شده است . از این نوع از کانکس ها می توان به عنوان بازارچه ها و فروشگاه های موقتی در بعضی از مناطق استفاده کرد . در برخی از مناطق که صعب العبور هستند و امکان ساخت فروشگاه وجود ندارد و یا در بین راه ها و جاده ها از این نوع از کانکس ها به عنوان فروشگاه استفاده می کنند .

لیست قیمت روز کانکس : قیمت کانکس

کاربرد کانکس های فروشگاهی

از این نوع از کانکس ها استفاده های زیادی می کنند که در زیر به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم :

 • مورد استفاده در میوه و تره بارها به عنوان کانکس و کانتینر فروشگاه میوه و تره بار : در برخی ازمناطق از جمله منطقه های تجاری برای فروشنده صرف نمی کند که مغازه اجاره کندبنابراین در اینجا بهترین گزینه می تواند کانکس فروشگاهی باشد و در صورتتغییر مکان نیز بتوان آن را جابه جا کرد .
 • مورد استفاده در مدارس و دانشگاهها به عنوان دکه های فروش : در بیشتر مدارس و دانشگاه ها از کانکس هایفروشگاهی به عنوان دکه ی فروش استفاده می شود .
 • مورد استفاده در نمایشگاه هایبین المللی : از این نوع کانکس ها در نمایشگاههای بین المللی و یا داخلی که همه ساله برگزار می شود مثل مایشگاه کتاب و ..به عنوان فروشگاه استفاده می شود .
 • در شهرک های تازه تاسیس استفادهاز این نوع کانکس ها به عنوان بازار و غرفه ی فروشگاهی
 • استفاده به عنوان بازارهای موقت: کانکس سرویس بهداشتی از جمله کانکس هایی است کهکاربرد فروشگاهی دارد و از آن به عوان بازار های موقت نیز استفاده می کنند ودر صورت امکان آن ها را نیز جابه جا می کنند .
 • استفاده از کانکس ایرانا سازه در فضاهای سبز , پارک ها ازجمله پرک های مسافر و

امکانات کانکس فروشگاهی

 • دارای یخچال های مناسب خرید کانکس فروشگاهی در انازه ها و ابعاد مختلف
 • ارا بودن کپسول های آتش نشانی وجعبه کمک های اولیه
 • مجهز به قفسه ی فروشگاهی برایچیدمان اجناس داخل آن ها
 • مجهز به ویترین های مناسب در طرحهای مختلف از جمله شیشه ای و ..
 • مجهز به سیستم های تهویه مناسبسرما و گرما
 • طراحی مناسب داخلی فروشگاه ها کهباید از MDF و یا پارتیشن باشد .

کانکس فروشگاهی دست دوم

کانکس های فروشگاهی که مشتریان بعد از خرید و استفاده می توانند دوباره با عنوان کانکس فروشگاهی دست دوم به شرکت با قیمت مناسب تر بفروشند . در مجموعه شرکت کانک سازی ایرانا سازه این دسته از کانکس ها بازسازی و تعمیر می شوند و به افرادی که تقاضای این دسته از کانکس ها را می کنند با قیمت مناسب به فروش می رسانند . در این صورت مشتری هم یک کانکس فروشگاهی خریداری کرده و هم قیمت پایینتری را برای خرید کانکس خرج کرده است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس فروشگاهی ، کانتینر  فروشگاهی , خرید کانکس 4 متری با کارشناسان فروش مجموعه شرکت کانکس آلفا تماس حاصل نمایید .


https://iranasazeh.com

برچسب ها :

کانکس گرمخانه , راهنمای خرید کانکس گرمخانه دست دوم و نو , قیمت کانکس گرمخانه , گروه صنعتی ایرانا سازه : کانکس های گرم خانه به آن دسته از کانکس هایی گفته می شود که از دو فضایاصلی و با دو بخش تشکیل شده است که یکی از بخش ها در ابعاد کوچکتر که وظیفه ی اصلی آن تامین کردن گرما و دیگری در ابعاد بزرگتر طراحی شده است کهاصلی ترین وظایف آن خشک کردن محصولات کشاورزی اعم از تنباکو , چای و .. . این دسته از سازه ها از متعلقات متفاوت تری به نسبت سردخانه دارد علت آن هماین است که بایستی به طور مداوم در آن ها دما کنترل شود و برای تامین رطوبت فضا باید سیستم ها به صورت اتوماتیک و یا دستی انجام پذیرند .

کارکرد های کانکس گرمخانه

عملکرد سازه به این صورت است که ابتدا گرما از طریق مشعل تولید شده و آن بخش هایی که تعبیه شده اند را گرم نگه میدارد . بعد از آن از طریق سانتریفیوژ ( فن ) هوای گرم به داخل کانالی که به اتاق بزرگ وصل شده است هدایت می شود تا وظیفه ی اصلی خود که خشک کردن محصول است را انجام دهد . مورد بعدی که از اهمیت بالاتری برخوردار است محصول از رطوبت حاصل از تبخیر برخوردار است که باید کنترل شود . جهت جلوگیری از رطوبت حاصله به داخل کانکس از دمپرهای مخصوصی استفاده می شود که به قسمت بالایی دیوراه نصب می گردد و رطوبت را به بیرون منتقل می کند .

قیمت کانکس گرمخانه دست دوم

قیمت کانکس گرمخانه دست دوم

نکته

اگر دمپرها بیش از اندازه باز باشند سبب هدر رفتن گرما و بی کیفیتی محصول می شود . برای اینکه جلوی این مشکل را بگیریم باید دمپرها متصل به سیستم هوشمند شوند تا بتوان از طریق این سیستم ها میزان رطوبت موجود در فضا را شناسایی کرد و اگر رطوبت در فضا بیش از اندازه بود از طریق سنسورها به دمپرها فرمان داد و از این طربق راه خروج هوا باز می شود و زمانی که تشخیص داد رطوبت در حد مجاز خود است راه خروج هوا ار ببندد .

نوشته‌های تازه

طراحی کانکس گرمخانه

مهمترین و اصلی ترین نکته ای که در ساخت وطراحی این سازه باید توجه کرد این است که این کانکس ها باید تحمل دمای بالایی در حدود تقریبا ۸۵ درجه را داشته باشد و اگر گرما در این حد بود دچار مشکل و آسیب نشود . در اتاق بزرگتر طبقه ها و قفسه هایی باید به کار گذاشته شوند تا بتوان محصولات را داخل آن ها جهت خشک شدن جای داد . گرمای مورد نیاز این سازه بایستی از طریق گاز تامین شود که فرق ندارد گاز شهری باشد یا مایع هرکدام که در دسترس بود و استفاده زا آن آسان بود می توان استفاده کرد . گرمای داخل سازه باید به صورت یکسان به کف کانکس نفوذ کند درغیر این صورت محصولی به دست می آید که غیر همگن است به طوری که محصولاتی که در قسمت پایین بوده اند به طور کامل خشک می شوند و دیگر محصولات که گرمای کمتری به آن ها برخورد کرده است مرطوب می مانند .

کانکس گرمخانه

کانکس گرمخانه

قیمت کانکس گرمخانه دست دوم و نو

مجموعه کانکس ایرانا سازه تولید کننده ی انواع کانکس در ابعاد , اندازه با کارکردهای گوناگون است که آماده ی ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز است . جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس گرمخانه , کانکس دست دوم گرمخانه , خرید کانکس با کارشناسان فروش مجموعه ایرانا سازه تماس بگیرید .

کانکس ۶ متری , کانکس ۶ متری , قیمت انواع کانکس ۶ متری نو و دست دوم در ایرانا سازه ( ۶ meter conex) :   کانکس مطبوعاتی یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت ایرانا سازه کانکس ۶ متری است که در طرح ها و شکل های مختلفی طراحی و تولید می شود . عوامل متعهد و بسیار زیادی همچون کانکس 4 متری دست دوم و مصالحی که در آن مورد استفاده قرار گرفته است در قیمت کانکس های ۶ متری تاثیر وافری دارد . با این حال باید به این موضوع اشاره کنیم که منظور از کانکس ۶ متری , کانکس چرخدار در ابعاد ۶ متر مربع نمی باشد , کانکس ۶ متری به کانکس هایی اطلاق می شود که طول آنها ۶ متر و عرض آن ۲٫۴ متر است که در مجموع می شود ۱۴متر مربع , ولی معمولا فقط طول کانکس را در نامگذاری آن ذکر می کنند . به همین دلیل است که این نوع کانکس ها کانکس ۶ متری مشهور می باشند .

در زیر به انواع این کانکس کارگاهی و نوع سازه های آنها و همچنین به قیمت و هزینه ی آنها اشاره کرده و برای شما معرفی می کنیم .

 

قیمت کانکس 6 متری

گفتنی است که این نوع سازه ها کانکس های ۶ متری یا کانکس کارگاهی سبک می گویند . کانکس فست فود۶ متری تولیدی شرکت ایرانا سازه قیمت کانکس 12 متری با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان در اندازه های مختلف تولید می شوند و قیمت آن ها بسته به نوع کاربرد , اندازه , مواد اولیه به کار رفته در آن ها بستگی دارد .مهمترین کاربرد این نوع از کانکس نگهبانی ها در کارگاه های ساختمانی و عمرانی و همچنین برای ساکن کردن کارگران و پرسنل به طور موقت بیشترین کاربرد را دارند . این نوع کانکس ها به دلیل اینکه کانکس فروشگاهی دست دوم تمام شده ی آن را کاهش دهند و همچنین برای مدت زمان استفاده آن چیزی در حدود یک الی دو سال نیاز دارند مقرون به صرفه تر محسوب می شود . در واقع این نوع سازه ها قیمت کانکس مسکونی ارزان ترین نوع در بین کانکس ها می باشد .

جهت سفارش کانکس های ۶ متری , کانکس دست دوم با کارشناسان فروش مجموعه ی ایرانا سازه تماس بگیرید . این دسته از محصولات طبق سفارش و نیاز شما مشتریان عزیز در اندازه ها و طرح های مختلف طراحی و تولید فروش کانکس سرویس بهداشتی و در محل مورد نظر مشتریان عزیز نصب می گردد . با ایرانا سازه همراه شوید .

https://iranasazeh.com

برچسب ها :

نحوه مدیریت مراسم عروسی به یاد ماندنی Weddings Management , باغ تالار عروسی شمس العماره , با بهترین مدیریت مراسم عروسی توسط کادری مجرب در باغ تالار عروسی شمس العماره می توانید بهترین خاطرات را تجربه کنید نحوه مدیریت و برگزاری مراسم عروسی برای عروس و داماد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شیوه ی مدیریت عروسی خاطره انگیز به شما کمک میکند تا برنامه ریزی صحیح برای مراسم عروسیتان داشته باشید.

نحوه مدیریت مراسم عروسی

کادر متخصص شمس العاره

نحوه مدیریت مراسم عروسی هزینه ها و اداره مراسم

توجه و مدیریت داشتن در مخارج عروسی،مدت زمان و مدیریت در خدمات جشن عروسی خیلی مهم و حیاتی است تا جایی که مقداری بی توجهی در آنها باعث بی نظمی در سایر برنامه های عروسی میشود و باعث بی نظمی آنها میشود.و مراسم عروسی شما را به یک مهمانی بی نظم و اعصاب بهم زن وشلوغ تبدیل می کند.هزینه ی مراسم عروسی نسبت به شهر و محل منطقه ی زندگی شما و همچنین تعداد مهمان هایتان و همچنین بالا بودن کیفیت خدمات و کارها میتواند متغییر باشد.بیشتر عروس و دامادها بعد از اینکه مراسم عروسیشان تمام میشود به این نتیجه دست می یابند که در بعضی از کارها افراط کرده اند.و باخود می گویند اگر برای بودجه و هزینه هایی که کرده اند یک برنامه ریزی دقیق داشتند شاید الان سرمایه شان از دست نمی رفت.

شب عروسی و لحظه ی موعود برای شما فرا رسیده است و نوبت آن است که در بهترین شب زندگیتان خوش باشید و لذت ببرید البته برای لذت بردن در این شب باید از چند ماه قبل مرحله به مرحله و با برنامه ریزی کارهایتان را انجام بدهید پس ما ( مدیریت باغ تالار عروسی شمس العماره ) هم با شما همراه خواهیم بود.

مشاوره مدیریت و اداره مراسم عروسی در باغ تالار شمس العماره

کادر حرفه ای و خوش سلیقه ما با تجربه ای بالا در برگزاری مراسم عروسی همیشه در خدمت شما و همراه شما تا انتهای مراسم هستند . نگران هیچ چیز نباشید وقتی که نیروهای باغ عروسی شمس العمارهپیشتان هستند. در هر لحظه اداره مارسم را کنترل خواهیم کرد تا هیچ کسی کم وکسری نداشته باشد همچنین امنیت مراسم را نیز در ذهن داریم و بدون نگرانی با آرامشی تمام به کار خودتان مشغول باشید . با مدیریت عالی بهترین و به یاد ماندنی ترین روز زندگی خود را در تالار پذیرایی و باغ عروسی شمس العماره سپری کنید.


باغ تالار عروسی شمس العماره

آدرس :

کرج , بلوار پیام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خلیج فارس ( ملک آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹        ۰۲۶۳۳۳۵۹۰۶۰


طراحی و مدیریت مراسم عروسی

طراحی برای مراسم عروسی خاص و در عین حال با شخصیت عروس و داماد تناسب و هماهنگی داشته باشد این موضوع اهمیت بیشتری از خود مراسم عروسی دارد،عروس و دامادهایی که به مراکز تشریفات مجالس و عروسی مراجعه میکنند باید آنها را در جلسه ی اول از دیدگاه روانشناسی تجزیهو تحلیل کرد شما با شناخت ویژه گی های شخصیتی عروس و داماد می توانید با آنها جو دوستانه ایجاد کنید.موسسات تشریفات مجالس و عروسی ها وظیفه دارند که یک شب رویایی و به یاد ماندنی برای عروس و داماد و خانواده هایشان و مهمانان حاضر در مراسم بسازند.

لینک های مفید :

https://tawk.to/talarshams

https://www.digitalocean.com/community/users/talarshams

https://hub.docker.com/r/rezaeloglu/talarshams/

https://site-gratuit-871.webself.net/

https://talar.webs.com

https://form.jotform.com/rezaeloglu/talarshams

http://msue.anr.msu.edu/?URL=https://talarshams.com/

https://www.lonelyplanet.com/profile/talarshams

https://trello.com/talarshams

https://about.me/talarshams.com

https://www.mixcloud.com/talarshams/

http://www.bloggernity.com/cgi-bin/jump.cgi?ID=315178

https://lap87.ask.fm/goto/50aiCb_tfbSeEzEolnzi8ppzrhWPzqnZjCnvp-Gy0yf-e04=

https://www.pronto.com/shopping?o=758474&l=dir&qo=serpSearchTopBox&q=http%3A%2F%2Ftalarshams.com

http://www.bizsugar.com/user/profile/rezaeloglu

https://ask.fm/rezaeloglu

https://www.smarter.com/web?o=758100&l=dir&qo=serpSearchTopBox&q=http%3A%2F%2Ftalarshams.com

https://github.com/talarshams

https://www.deviantart.com/talarshams

https://www.etsy.com/people/fjvnkmj9

https://disqus.com/by/talarshams/

https://www.goodreads.com/user/show/84065745

https://growthhackers.com/members/reza_saeid-zadeh/

https://list.ly/talarshams-com

http://2311.weddinghand.co.uk/

http://sett.com/wellingtonstreet/building-8-mold-in-the-walls?s=0

https://talarshams.quora.com/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AC

http://sett.com/user/1429370

https://community.wikia.com/wiki/User:Talarshams

https://visual.ly/users/talarshamscom/portfolio

https://www.diigo.com/profile/rezaeloglu

http://myfav.es/talarshams

 

http://projeh.webstarts.com/

این موسسات وظیفه دارن که قبل از زمان عروسی تمام سعی و تلاش خود را بکنند تا هردو خانواده احساس آرامش د راحتی داشته باشند.ایجاد آرامش در خانواده ی عروس و داماد و خود آنها خیلی مهم است چون قبل از برگزاری مراسم عروسی خانواده ی هردو طرف استرس دارند و از مشکلات احتمالی که ممکن است اتفاق بیافتد نگران هستند.برای اینکه به خانواده ی عروس و داماد اطمینان و آرامش بدهید باید برنامه ی دقیق با تمام جزئیات را در اختیار خانواده ها قرار دهیم تا به آنها اطمینان بدهیم که مسئول برگزاری مراسم همه جوانب را در نظر گرفته است و چیزی فراموش نشده است.در برخی از مراسماتی که حضور دارید ملاحظه می کنید که عروس و داماد و خانواده ی هردو با خیال آسوده و با اطمینان خاطر مثل مهمان در مجلس حضور دارند.

باید پیش بینی نشده ها پیش بینی شود

مراسم عروسی پروسه ای هست که مملو از ریزهکاری هایی می باشد که هر کار و برنامه ای باید دقیقا سرجای خودش باشد تا نتیجه ی کار قابل قبول باشد.ممکن است یک اشتباه کوچک یا یک رویداد پیش بینینشده کارها را بهم بریزد،این رویدادها ممکن است قطع ناگهانی برق،یا خرابی ماشین داماد یا ترافیک سنگین باشد.در موردی ماشین اقای داماد را صبح روز عروسی که از قضا آقای داماد وکیل بود دزدیده بودند با درایت اقای داماد ماشین دزدیده شده پیدا شد و این موضوع باعث شده بود اقای داماد دیر به مراسم برسد ما هم برای این که همه ی برنامه های عروسی بهم نخورد مراسم عقد را که قرار بود در ابتدای مراسم باشد به انتهای مجلس انتقال دادیم یعنی بعداز ۱۲ شب و در عین حال بقیه ی برنامه های مراسم بر طبق زمان بندی انجام شد.

برای مشتری ها دقیقه ها با ارزش است چون برای هر دقیقه پول پرداخت میکنند .در هر مراسمی اتفاقات غیر قابل پیش بینی اتفاق می افتد اما مهم این است که موسسات تشریفات چگونه این اتفاقات را مدیریت میکند .برای حل بحران نباید بنشینین تا بحران اتفاق بیافتد بعد دنبال راه چاره باشیم ،ما باید بتوانیم بحران راپیش بینی کنیم و قبل از وقوع به فکر راه حل باشیم. اصل موضوع این است که این اقدامات هزینه ها را بالا میبرد .به عنوان مثال اگر برای خنک نگه داشتن یک فضایی یک کولر گازی نیاز باشد ما ۳تا تهیه میکنیم تا در صورت بروز مشکل در کولر برای آن جایگزین داشته باشیم .و بهتر است در یک روز بیشتر از یک مراسم نباشد.

باغ تالار لوکس شمس العماره با کادری مجرب و با تجربه آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز و برپایی مراسمی شیک و زیبا ، می باشد.

https://talarshams.com/

برچسب ها :
قیمت دکه بستنی فروشی ایرانا سازه
چهارشنبه بیست و هشتم 9 1397

کانکس بستنی فروشی , قیمت دکه بستنی فروشی , گروه صنعتی ایرانا سازه: کانکس های بستنی فروشی از دیگر محصولات تولیدی ایرانا سازه است که طبق سفارش خریداران محترم در ابعا  و اندازه ها و طرح های مختلف طراحی می شوند این نوع از کانکس ها کاربردهای دیگری چون آبمیوه فروشی , فروش تنقلات و .. را نیز دارند . این نوع از سازه ها اکثرا با نمای فایبر گلاس و یا کامپوزیتساخته می شوند .

کانکسهای بستنی فروشی بادی در طرح ها و رنگ های شاد و جذاب ساخته شوند تا مشتریرا به خود جلب کنند این نوع از سازه ها را می توان در پارک ها , نمایشگاه ها , مکان های توریستی و دیدنی و .. استفاده کرد . نمای بیرونی کانکس بستنیفروشی باید مطابق با کاربرد آن باشد تا افراد با دیدن آن متوجه نوع کانکس شوند .

کانکس بستنی فروشی یک طرح فانتزی و امروزیطراحی شده در ایرانا سازه است که توانسته است رضایت خریداران را به خود جلب کند . برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانا سازه همراه شوید .

کانکس بستنی فروشیکانکس بستنی فروشی

انواع کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی ثابت

دکه بستنی فروشی ثابت به آن دسته از کانکسهایی اطلاق می شود که اکثرا ثابت هستند و در یک منطقه نصب می شوند و برای مدت زمانی طولانی می توان در یک جا ثابت از آن ها استفاده کرد .

کانکس بستنی فروشی سیار ( چرخدار )

اما دکه بستنی فروشی سیار به صورت چرخدار طراحی می شود و از قابلیت جابه جایی و نصب آسان برخوردار است و می توان به صورت دلخواه آن ها را در مکان مورد نظر نصب کرد و در صورت نیاز آن ها را جابه جا کرد .


امکانات کانکس بستنی فروشی

 • مجهز به چند یخچال مجرا برای نگهداری مواد بستنی
 • مجهز به صندوق فروشگاهی
 • قابلیت شستشوی کف کانکس
 • مجهز به سیستم سرمایشی
 • مجهز به سیستم لوله کشی آب
 • سیم کشی و اتصالات برقی
 • شکل ظاهری کانکس به شکل بستنی و ..

اگر تصمیم به خرید کانکس   دارید پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح , ابعاد و امکانات داخلی و بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید و سپس با کارشناسانفروش مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس بگیرید و مشاوره های لازم را در خصوص انواع کانکس , قیمت کانکس بستنی فروشی , کانکس دست دوم بستنی فروشی و .. کسب کنید .

کانکس فست فود سیار , قیمت انواع کانکس فست فود دست دوم در طرح های و نماهای مختلف , طراحی و ساخت انواع کانکس فست فود سیار با استحکام بالا : کانکس فست فود سیار یکی دیگر از محصولات تولیدی مجموعه ی ما است که باید در طراحی و ساخت آن از مرغوبترین مصالح استفاده شود و همچنین طراحی داخلی و بیرونی ویلای پیش ساخته ایرانا سازه آن باید به گونه ای باشد که فرد با دیدن آن متوجه کاربرد کانکس شود .

ساخت کانکس فست فود سیار

کانکس فست فود سیار  آلاچیق چوبی همان گانکس فست فود است منتها با این تفاوت که در این نوع از کانکس دو قسمت مهم در ساخت آن اجرا می شود که اول شاسی و دوم چرخ های آن است که سبب می شوند تغییرات لازم بر روی قیمت کانکس کاروان مورد نظر انجام گیرد . در ساخت و طراحی این دسته از کانکس ها از عیار آهنی بالا , و تیر آهن های بادوام و مقاوم استفاده شده است که شاسی این نوع از کانکس ها از جنس گالوانیزه بوده به همین دلیل در برابر هر گونه عوامل داخلی و خارجی اعم از رطوبت و آب از مقاومت بالاتری برخوردار است کانکس حمام دست دوم  و این امر سبب می شود که کانکس مورد نظر از پوسیدگی در امان باشد .

 

جهت اطلاعات بروز لیست قیمت های ایرانا سازه را مشاهده کنید : قیمت کانکس

انواع کانکس فست فود سیار

کانکس کانکس به هم پیوسته

 • کانکس کترینگ سیار
 • کانکس کباب پزی سیار
 • کانکس اغذیه فروشی سیار
 • کانکس بستنی فروشی سیار
 • و ..

در طراحی این نوع از قیمت کانکس نمازخانه ها از چرخ ها و لاستیک های بادوامی استفاده شده است که سبب به حرکت در آمدن این کانکس ها می شود . اگر به هر دلیلی این دسته از کانکس دست دوم ها به صورت ثابت در یک مکان باقی بمانند لاستیک های چرخ ها هیچ گونه آسبی نمی بینند زیرا بادوام هستند .

مزایای کانکس فست فود سیار

مجهز به سیستم تهویه مناسب و با کیفیتی بالا قیمت کانکس اورژانس

 • مقاومت بالا در برابر رطوبت , زمین لرزه و ..
 • مجهز به درب و پنجره ی مناسب با نوع کانکسها
 • قابلیت تعمیر و استفاده ی مجدد
 • مجهز به سیستم لوله کشی

مجهز به سیم کشی برق با ایمنی بالا کانکس 6 متری

 • وزن مناسب و سبک
 • قابل جابه جایی کم هزینه و آسان
 • عایق مناسب سرما , گرما و ..
 • هزینه ی مناسب

https://iranasazeh.com/

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96327
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss