لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت تخفیف
سه شنبه بیست و چهارم 12 1395


طراحی سایت تخفیف : همیشه مشتریان به دنبال جایی برای خرید ارزان می گردند برای همین از مغازه ای به مغازه دیگر می روند تا بهترین کالا را با بهترین قیمت نسبت به سایر مغازه ها خریداری کنند.ولی این کار همیشه وقت گیر و خسته کننده است . بعد از گسترش استفاده از اینترنت و طراحی سایت تخفیف گروهی این امکان برای کاربران و مشتریان وب سایت راحتتر شده است .دیگر شما می توانید به راحتی بدون اینکه وقت تلف کنید و خسته بشید به راحتی پشت کامپیوتر بشینید و با جستجو در اینترنت وب سایت های زیادی را در زمینه تخفیف پیدا کنید و به دنبال کالای مورد نیاز خود بگردید.

 

طراحی سایت تخفیف
چندسالی است که وب سایت هایی همچون نت برگ ، ریحونه و...در زمینه تخفیف گروهیکار می کنند و نتیجه ای بسیار بهتر گرفته اند و کسب و کار پر در آمدی نیز دارند. تمام مردم از همچین وب سایت هایی استقبال می کنند و رضایت کامل را دارند. این وب سایت ها مشاغل زیادی را می توانند شامل شوند و از این طریق بتوانند برای خود کسب در آمد کنند .
یکی از برتری های وب سایت تخفیف این است که تنوع کالاها نظر هر فردی و کاربری را به خود جذب می کند . استفاده از کپن تخفیف برای هر کاربری جذابیت خاصی دارد و آن را برای خرید کالا از سایت تخفیف جذب می کند .با قدرتمندتر شدن وب سایت تخفیف شما موتورهای جستجوی همچون گوگل نیز ارزش بالایی به وب سایت شما خواهد داد.  و در نتیجه در جستجوی نتایج گوگل نیز سایت شما در بالاترین رتبه قرار خواهد گرفت .

امکانات مهمی که باید در طراحی سایت تخفیف توجه شود

مهمترین قابلیتی را که باید در طراحی سایت تخفیف در نظر گرفت این است که باید یک سیستم جستجوی حرفه ای برای آن ایجاد کنیم .
صفحهوب پنل مدیریتی جالب و قدرتمند برای مدیران وب سایت و همچنین کاربران سایتایجاد شود. این صفحه وب را با بالاترین کیفیت مناسب برای شما طراحی خواهیمکرد .
یک صفحه وب به عنوان معرفی افراد به وب سایت باید تنضیم شود که در آن کاربران بتوانند به راحتی برای اینکه کپن تخفیف دریافت کنند وب سایت را به سایر افراد معرفی نمایند.
یکیاز بخش های بسیار مهم در طراحی سایت تخفیف صفحه اول وب سایت است که باید به بهترین شکل طراحی شود این صفحه را برای شما با بهترین گرافیک طراحی سایت وب نوش طراحی می کند.
برای کسب مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت می توانید با متخصصین وب نوش تماس بگیرید.

برخی از ویژگی ها و صفحات وبی که باید در طراحی سایت تخفیف در نظر داشت

1-    طراحی صفحه وب برای دسته بندی و گروه بندی کالاها و خدمات
2-    صفحه وب تعرفه ها و پلن ها
3-    طراحی صفحه وب معرفی و دریافت کپن تخفیف
4-    طراحی صفحه وب نظر دهی و تبدیل امتیاز به پول برای خرید کالا
5-    صفحه صدور پیش فاکتور خرید
6-    و...
برایداشتن همچین وب سایتی که وارد تجارت الکترونیک و کسب در آمد بیشتر شوید همین الان ایده ای را که در ذهن دارید ما می توانیم به هر صورتی کمکتون کنیم . با مشاوره سئو و بینه سازی وب نوش برای ارتقاء وب سایت خود تماس بگیرید.

منبع » پشتیبانی سایت و سئو سایت وب نوش


برچسب ها : طراحی سایت تخفیف
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96360
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss