لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan


طراحی سایت صرافی (خرید و فروش ارز) :با گسترش تجارت الکترونیک کم کم متوجه می شیم که بیشتر نقل و انتقال های مالی و هم چنین خرید و فروشها به صورت آنلاین انجام می پذیرد. لذا زمان و مکان دیگر مفهوم خود را برای خرید و فروش از دست داده اند با وجود وب سایت های فروشگاهی و همچنین صرافی ها که بیشتر آنها دارای وب سایت های اینترنتی برای انتقال و خرید و فروش آنلاین ارز می باشند . می توان هر ساعتی از روز حساب خود را جابجا کرد.
لذا طراحی سایتوب نوش پیشرو در طراحی سایت های خرید و فروش ارز و هم چنین طراحی سایت صرافی بهترین و کارا ترین وب سایت  را در این زمینه برای شما اجرا می کند. در زیر به ویژگی های  طراحی سایت صرافی توسط وب نوش اشاره ای می کنیم .

 

طراحی سایت صرافی

 

وب نوش و طراحی سایت صرافی

طراحی سایت وب نوش برای طراحی سایت صرافی فاکتورهایی را مد نظر دارد که در زیر به برخ ی از آنها که اهمیت فراوانی دارد می پردازیم .

1-    طراحی سایت صرافی با گرافیک عالی :توجه داشته باشید امروزه گرافیک و کاربرپسند بودن وب سایت از اهمیت بالاییبرخوردار است . لذا باید در طراحی سایت صرافی به این نکته مهم دقت بالایی داشته باشیم

2-    طراحی سایت بر اساس اصول سئو :توجه داشته باشیم در طراحی سایت صرافی به دلیل رقابت شدید در کلمات کلیدی این نوع از سایت ها در عرصه جستجوی اینترنتی حتما فاکتورهای برنامه نویسی سئو سایت و همچنین برخی اصول سئو در محتوا گذاری سایت رو رعایت کنیم . چرا که بهتر است سایت در همان روزهای اول بتواند در نتایج جستجو دیده شود.

3-    طراحی سایت ریسپانسیو : یکی از مزیت ها و فاکتورهای طراحی سایت وب نوش طراحی سایت ریسپانسیو می باشد.

4-    طراحی سایت UX و طراحی سایت UI  : مهمترین فاکتور در طراحی سایت وب نوش کاربر پسند بود و بر اساس روانشناسی رنگ و هم چنین روانشناسی شخصیتی در طراحی است.

5-    استفاده از مدیریت محتوای آسان برای مدیریت سایت : سیستممدیریت آسان برای طراحی سایت صرافی می تواند زمان کمتری را برای مدیریت وبسایت برای شما داشته باشد لذا ما سعی کرده ایم تا بهترین و آسان ترین سیستم مدیریت محتوا را برای شما پیاده سازی کنیم .

6-    استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت : PHP   ، HTML5 ، Css3 ، جی کئوری و ...

7-    و بسیاری از امکانات دیگر که در خواست کارفرما می باشد.

برای مشاوره رایگان  برای طراحی سایت صرافی می توانید با شماره تماس : 02166515088 تماس حاصل نمایید .

وب نوش در زمینه پشتیبانی سایت و سئو سایت حامی وب سایت شماست .


برچسب ها : طراحی سایت صرافی | خرید و فروش ارز
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96384
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss