لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan


طراحی سایت آتلیه | وب سایت عکاسی : هنرعکاسی یکی از هنرهای اصیل نزد ایرانیان است .  و این که می گوییم هنر نزد ایرانیان اس و بس واقعا هم همینطوره . ما هنر خودمان را به تمام دنیا ثابت کرده ایم .  ولی خیلی از هنرمندان ما نمی توانند هنر خود را به تمام دنیا نشان دهند.  در حالی که بیشتر هترمندان دنیا هر هنری که خلق می کنند به راحتی با استفاده از وب سایت هنری  و شخصی خود در فضای اینترنت به نمایش میگذارند . نمایش هنر در وب سایت برابر این است که شما هنری را که خلق کرده اید را در دید میلیون ها نفر در سراسر دنیا قرار می دهید . که بسیاری از این افراد برای هنر شما نظر خواهند داد. و این کار شما را ترغیب خواهد کرد تا در کار خود منسجمتر عمل نمایید. اما نمایش هنر فقط برای سرگرمی نیست و هدفی را باید دنبال کند و آن کسب در آمد از هنر شماست . در زیر به هنر عکاسی که من به شخصه بسیار علاقه مند هستم بهش را در رابطه با طراحی سایت آتلیه شرح می دهم .

 

طراحی سایت آتلیه

 

هنر عکاسی و طراحی سایت آتلیه (طراحی سایت عکاسی )

اگر شغل شما عکاسی است و از این طریق کسب در آمد می کنید . نمونه کارهای عکاسی خود را کجا به معرض نمایش قرار می دهید ؟ آیا برایتان بازخورد دارد ؟ یا اینکه در آتلیه خودتان در آلبوم گذاشته اید ؟ یه پیشنهاد بکر برای کسب در آمد بیشتر از شغلتان به شما پیشنهاد می کنم .

طراحی سایت وبنوش در زمینه طراحی سایت آتلیه ( طراحی سایت عکاسی ) ایده ای برتر دارد سایتی با گرافیک بالا و گالری جذاب برای شما پیاده خواهد کرد.

می دانیم امروزه یکی پر طرفدارترین هنرها هنر عکاسی است . از این رو در این زمینه هم بسیار رقابت شدید است و هر هنرمند عکاسی می خواهد برای خود برند برتر باشد و در این رقابت از همه پیشیبگیرد . اما برای جذب مشتری جدید یکی از بزرگترین رقابتها در این زمینه رقابت در فضای مجازی می باشد. شاید تعدادی از هنرمندان شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام را برای خود به عنوان فعالیت مجازی تعیین کرده اند . خوب بهترین نتیجه رو هم می گیرند . ولی کاربران بیشتر دوست دارند که نمونه کارهای زیادی را با کیفیت اصلی ببینند . وب نوش پیشنهاد می کند که برای بالا بردن کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت آتلیه (طراحی سایت عکاسی) نمایید.
با طراحی سایت آتلیه شما به راحتی می توانید مشتریان جدید ازسراسر کشور را جذب کنید . نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید . در کل همیشه برای خود یک نمایشگاه دائمی از هنرهای زیبای خود دارید . نمایشگاهی که در دید میلیون ها نفر می باشد.
طراحی سایت عکاسی بخشی از فرایند افزایش در آمد شماست مورد بسیار مهم دیگر سئو سایت و پشتیبانی سایت آتلیه است. که در زیر اهمیت این موارد را برایتان شرح می دهم .

سئو سایت آتلیه | پشتیبانی سایت آتلیه (عکاسی)

فرایند مهم طراحی سایت آتلیه ( طراحی سایتعکاسی ) است ولی مهمتر از آن دیده شدن وب سایت شما برای کاربران اینترنتی می باشد. از این رو وب سایت بعد از طراحی باید سئو و بهینه سازی شو تا موتورهای جستجو شما را به کاربران نمایش دهند. وب نوش با استراتژی عالی شمارا در این راه کمک خواهد کرد.
در سئو سایت آتلیه مهمترین بحث سئو تصاویر است . چرا که بیشتر کاربران به دنبال تصاویر در این زمینه می گردند.از این رو اولویت اول با تصاویر است اما مهم کلمات کلیدی نیز می باشدکه از این طریق باید تصاویر به نمایش گذاشته می شوند. کلمات پر امتیازی برای عکاسی وجود دارد که شما را بهتر به نمایش قرار می دهند :

عکاسی مدل ، عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی عروس و داماد ، عکاسی مجالس ، عکاسی خبری و ....

پشتیبانی سایت آتلیه

در فرایند کسب در آمد از اینترنت بعد از مرحله طراحی سایت و سئو سایت بخش مهمی وجود دارد به عنوان پشتیبانی سایت ، از دید وب نوش پشتیبانی سایت نه تنها کمتر از طراحی و سئو سایت نیست بلکه می توان گفت فراتر نیز می باشد . توجه داشته باشید در این زمینه زقابت بسیار زیاد است . بدون بروز رسانی سایت نمی توانید شما سایت خود را در نتایج بهتر حفظ کنید از این رو باید دقت بیشتری را به پشتیبانی سایت خود داشته باشید .

ویژگی های مهمی که باید در طراحی سایت آتلیه باید به آن توجه داشت

مهمترین بخش های یک سایت آتلیه را برایتان نام می برم :

1-    طراحی صفحه وب برای نمایش کاتالوگ شما
2-    طراحی صفحه وب برای نمایش تعرفه های عکاسی
3-    مهمترین صفحه وب می تواند مقالات و اخبار  سایت باشد که برای سئو سایت و پشتیبانی سایت بسیار مهم می باشد.
4-    بنا به درخواست می توانید صفحه وب  برای پرداخت آنلاین داشته باشید .
5-    صفحه وب برای نمایش گالری هنرهای شما که نمایشگاه دائمی شما می باشد.

وب نوش با ایده پردازی می تواند بهترین وب سایت به صورت ریسپانسیو برای شما طراحی نماید . طراحی سایت ریسپانسیو پایه تمام وب سایت های وب نوش می باشد.

برای راهنمایی و مشاوره طراحی سایت می توانید با ما تماس بگیرید شماره تماس مشاوره طراحی سایت وب نوش : 02166515088


برچسب ها : طراحی سایت آتلیه | وب سایت عکاسی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96375
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss