لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت حرفه ای
دوشنبه یازدهم 11 1395

طراحی سایت حرفه ای : بیشتر کاربران اینترنت امروزه به دنبال ایده های نوین در طراحی سایت سایت هستند. چرا که دیگر وب سایتهای چیپ و قدیمی نیاز های آنان را نمی توانند رفع کنند . کاربران اینترنت به دنبال جذابیت و دریافت خدمات برتر هستند . خب با تمام این گفته ها طراحیسایت ، به طرف طراحی سایت حرفه ای حرکت کرده است . و تمام شرکت های طراحی سایت این موضوع را کاملا درک کرده اند . لذا روزانه تماسهایی که ما دریافت می کنیم افرادی که درخواست طراحی سایت میکنند . امکانات خاصی مد نظرشون می باشد . آنا می خواهند وب سایتشان طراحی سایت حرفه ایداشته باشد. در اصل تمام مشتریان می خواهند وب سایتشون یه امکاناتی برتر از وب سایت های مشابه داشته باشد تا بتوانند از این طریق بازدید وب سایت راببرند بالا که در نهایت به جذب مشتری و کسب در آمد منجر می شود. در زیر میخواهم دلایل خواست طراحی سایت حرفه ای را بررسی کنیم .

 

طراحی سایت حرفه ای

 

چرا طراحی سایت حرفه ای ؟

با یک سوال شروع می کنم چرا می خواهید سایت داشته باشید ؟

می توانیم در یک جمله جواب بگیم که : برای کسب در آمد از اینترنت .

خب یه سوال دیگه :

آیا سایتی که می خواهی طراحی کنی تا به حال مشابه آن طراحی شده است ؟

خب : بیش از نود درصد بله سایت های زیادی وجود دارد.

چرا می خواهی سایت مشابهی طراحی کنی که خیلی ها زودتر از تو این کار را انجام داده اند ؟

جواب : من می خواهم طراحی سایت حرفه ای انجام دهم . تا امکانات خاصی نسبت به سایرین داشته باشه .

بنابر این دلیل طراحی سایت حرفه ای داشتن امکاناتی فراتر از سایت های فعلی می باشد که از طریق آن بتوان مشتریان بیشتری به سمت وب سایت کشید.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسب طراحیسایت های معمولی هزینه بالا داشته باشد .اما توجه داشته باشید که شما فقط یک بار سرمایه گذاری می کنید و هدفتون کسب در آمد از این سایت است . بنابراین جای نگرانی نیست.  از نظر طراحی سایت وب نوش . طراحی سایت حرفه ای بهتر از طراحی چندین سایت معمولی است که با هزینه ای پایین طراحی می شوند.

توجه داشته باشید طراحی و پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای فراتر از برنامه نویسی و طراحی می باشد. لذا در طراحی سایتحرفه ای باید ایده پردازی بالایی داشته باشید . ایده پردازی در طراحی سایتحرفه ای حرف اول را می زند . مشاورین طراحی وب سایت وب نوش بهترین ایده هارا برای طراحی سایت به شما ارائه می نماید و همچنین از ایده های تمام مشتریانش حمایت کامل می کند و برای پیش برد آن در تجارت الکترونیک همگام باخواست مشتری حرکت می کند .

برای مشاوره طراحی سایت حرفه ای با ما تماس بگیرید : 02166515088

برخی از ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

1-    گرافیک برتر با ایده پردازی متناسب با موضوع سایت
2-    سرعت لود صفحهات وب
3-    امنیت بالای وب سایت
4-    خدمات برتر نسبت به سایت های مشابه
5-    رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت در طراحی سایت حرفه ای
6-    استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت
7-    واکنشگرا بودن (طراحی سایت ریسپانسیو)
8-    انتباق با تمام مرورگرهای موجود
9-    کاربر پسند بودن وب سایت
10-    داشتن محتوای مناسب
11-    انعطاف پذیر بودن وب سایت

توجه داشته باشید *

یک طراح سایت حرفه ای باید بر اساس نیازهیمخاطبین شما بتواند طراحی سایت حرفه ای انجا دهد. طراحی سایت حرفه ای به معنای طراحی کسب و کار و راه اندازی تجارت الکترونیک می باشد . نه فقط یک وب سایت .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید تا در زمینه طراحی سایت حرفه ای با ایده پردازی شما را مشاوره نماید.

طراحی سایت وب نوش : 02166515088


برچسب ها : طراحی سایت حرفه ای
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96442
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss