لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت هنری
جمعه هشتم 11 1395


طراحی سایت هنری : امروزه با وجود شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، گوگل پلاس ، لینکدین ، اینستاگرام ، تلگرام و... بیشتر هنرمندان در هر زمینه ای خود را معروف و محبوب کرده اند اما بیشتر تمایل آنها برای داشتن یک طراحی سایت هنری و شخصیبرای خود می باشد. تا از این طریق بتوانند خودشان را بیشتر و بهتر معرفی نمایند. ولی می دانیم که طراحی سایت خوب نیازمند مهارت و علم طراحی سایت است . شاید تعدادی از آنها شاید با داتن دانش کافی در گرافیک فکر می کنند که می توانند یک وب سایت شخصی عالی برای خود بسازند ولی حقیقت چیز دیگری است .

 

طراحی سایت هنری

 

گروه طراحی سایتوب نوش با چندین سال سابقه در طرحی زیباترین سایت های هنری و هم چنین طراحی سایت شخصی می تواند ایده های جالبی را برای طراحی سایت هنری شما ارائه نماید .

  1. طراحی سایت با گرافیک برتر
  2. طراحی سایت ریسپانسیو
  3. طراحی سایت کاربرپسند
  4. طراحی سایت با مدیریت آسان

از ویژگی های طراحی سایت هنری توسط تیم طراحی وب نوش می باشد.

وب نوش سایتی را برای شما طراحی می کند کهبتوانید شبکه های اجتماعی خود را در آن قرار دهید و از این طریق کاربران زیادی را به سمت شبکه های اجتماعی خود هدایت کنید. معروف بشید و بتوانید خود را بیشتر و جامع تر به همه معرفی نمایید .
شما می توانید بهترین دستاوردهای خود را در وب سایت شخصی و هنری خود در معرض دید عموم قرار دهید .با طراحی سایت هنری برای خود به صورت دائمی نمایشگاه برپا کنید نمایشگاهی که با معرفی سایت به موتورهای جستجو و با کار روی سئو سایت می تواند کاربران زیادی را به خود جذب نماید .

وب نوش با سابقه ای قدرتمند می تواند موارد زیر را برای طراحی سایت هنری شما بیان نماید .

  1. می توانید با طراحی سایت هنری به سرعت خود را برند(BRAND) کنید : در وحله اول طراحی سایت هنری برای شخص جهت معرفیو کسب و کار شماست.  شما تنها یک هنرمند نیستید می توانید با داشتن وب سایت هنری نام و نشان برای خود تعیین کنید و مردم شما را با آن نام بشناسند.  اعتماد به نفس داشته باشید و برای طراحی سایت هنری سریعتر اقدام کنید .
  2. مدیریت مطالب خود در وب سایت : با داشتن وب سایت از این پس می توانید مطالبی را که در شبکه های اجتماعی انتشار می دهید. مدیریت کنید . به تعداد نا محدود ایمیل ایجاد کنید و در تمام شبکه های اجتماعی عضو بشید .
  3. کارهای خود را بفروشید : برخی از هنرمندان محصولاتی را درست می کنند که برای به نمایش  گذاشتن  و فروش آنها نیاز وب سایت دارند . با طراحی سایت هنری می توانید محصولات یا خدمات خود را بفروشید .

ویژگی های طراحی سایت هنری

در طراحی سایت هنری باید به مواردی چند توجه داشت که شاید در بسیاری از سایت های موجود دیده شده است ولی باید به گونه ای هنری طراحی و پیاده سازی شوند در زیر به تعدادی  از این موارد اشاره می کنیم :

1-    صفحه اول وب سایت با گرافیک عالی که نمایانگر یک وب سایت هنری می باشد.
2-    صفحه تماس با هنرمند
3-    صفحه بیوگرافی هنرمند
4-    سفحه نمونه محصولات و خدمات و کارهای هنرمند
5-    گالری تصاویر هنرمند
6-    صفحه علایق هنرمند که شامل موزیک ، فیلم  ، عکس و... می باشد.
7-    شبکه های اجتماعی که بیشترین فعالیت را در آنها دارد
8-    و....

در نهایت می توان گفت که طراحی سایت وب نوش می تواند با ایده پردازی بهترین و با گرافیک بالا وب سایت هنری برای هنرمندان عزیز را طراحی نماید .


برچسب ها : طراحی سایت هنری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96442
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss