لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت کلینیک زیبایی
دوشنبه چهارم 11 1395

طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی : امروز ه تبلیغات از حالت سنتی خود خارج شده و به صورت مدرن انجام می شود یکی از مدرن ترین نوع تبلیغات امروزه طراحی سایت می باشد . که بزرگترین تبلیغات اینترنتی می باشد و هم چنین پایه و اساس تجارت مجازی است .
بحثما در رابطه با چگونگی طراحی سایت کلینیک های زیبایی و تاثیر این سایت بر روند در آمد پزشکان زیبایی است . می خوام توصیفی مختصر در این مورد برایتانشرح دهم .

 

طراحی سایت کلینیکزیبایی

چرا کلینیک های زیبایی باید  دارای وب سایت باشند ؟


امروزه درخواست جراحی های زیبایی و هم چنین زیبا سازی ها و جوان سازی های چهره و... در نیا و به خصوصو در کشور ما ایران بسیار زیاد شده استاز این رو رقابت برای جذب مشتری توسط پزشکان زیبایی شدیدا افزایش یافته است تا بتوانند از این طریق درآمد بیشتری را کسب نمایند.
از طرف دیگر مشتریان دیگر روش سنتی پیدا کردن پزشک متخصص را فراموش کرده اند و از طریق اینترنت بیشتر دنبال پزشکان مجرب و متعهد می گردند.
این موارد سبب می شود تا هر کلینیک زیبایی برای خود دارای وب سایتی باشد . طراحی سایت وب نوشتوانشته است چه از نظر طراحی سایت کلینیک و چخ در سدو سایت کلینیک ها موفقعمل نماید از این رو می توان مشاوره ای برتر و ایده هایی برتر در زمینه ی تجارتی نو در این حوضه به پزشکان زیبایی دهد.

ویژگی های طراحی سایت کلینیک زیبایی

1-دارای بخش معرفی کلینیک : این صفحه باید به بهترین شکل طراحی شود و دارای گرافیک برتر باشد .
2-دارای بخش اطلاعات تماس باشد:در این بخش تمامی شماره های تماس کلینیک زیبایی و هم چنین نفشه کلینیک و نیز آدرس کلینیک زیبایی باید به صورتی زیبا طراحی و پیاده سازی شود.
3-بخش معرفی خدمات کلینیک :این بخش یکی از مهمترین بخش ها در طراحی سایت کلینیک زیبایی می باشد و هدفاصلی این بخش معرفی تمامی خدمات کلینیک زیبایی به همراه خدمات ویژه کلینیککه نسبت به سایرین برتری دارد ، است .
4-بخش مهم دیگر معرفی پزشکان و پرسنل کلینیک می باشد :این بخش برای کاربران بسیار اهمیت دارد تا بتوانند پزشک خود را انتخاب کنند. در این بخش رزومه کامل هر یک از پزشکان رو معرفی می شود.
5-اما یه بخش دیگر معرفی تجهیزات و هم چنین برخی از داروهای زیبایی است که اکثر کلینیک های زیبایی این مورد را از ما خواسته اند.
6-بخش دیگر اخبار کلینیک می باشد .
7بخش دیگر مقالات پزشکی ( همان بلاگ مطالب )می باشد .

مزایای طراحی سایت کلینیک زیبایی

1-    جذب مشتریان زیاد از طریق اینترنت .
2-    معرفی بیشتر کلینیک در فضای بزرگ اینترنت
3-    برند سازی
4-    کسب در آمد بیشتر و ورود به تجارت الکترونیک ( فروش تجهیزات و داروهای زیبایی از طریق ای سایت)
برچسب ها : طراحی سایت کلینیک زیبایی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96423
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss