لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت گردشگری | تور
دوشنبه بیست و نهم 9 1395


طراحی سایت گردشگری | تور :با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت ، بیشتر شرکت های تور و گردشگری برای اینکه بتوانند خود را بهتر به مردم معرفی کنند . اقدام به طراحی سایت گردشگریمی کنند . صاحبان مشاغل گردشگری می دانند که برای موفقیت در این شغل پردرآمد و پر رقابت باید به هر نحوی خود را بیشتر از همه به مشتریان معرفی نمایند. یکی از این روش ها طراحی سایت گردشگری است . اما دلیل طراحی وب سایتبرای شرکت تور ها این است که امروزه هر فردی در اینترنت به دنبال مکانی عالی برای مسافرت می گردد. مکان مورد نظر خود را پیدا می کند ، هتل های آنجا را بررسی می کند ، هزینه های آن را برآورد می کند و تصمیم خود را برایمسافرت می گیرد . تا این مرحله از کار هنوز به شرکت گردشگری و تور به صورتحضوری نرفته است . پس بهترین راه برای جذب توریست سایت های گردشگری می باشد .در زیر به برخی از ویژگی های طراحی سایت گردشگری و تور می پردازیم :

 

طراحی سایت گردشگری

 

ویژگی های طراحی سایت گردشگری (تور)

توجه داشته باشید که می خواهید با طراحی سایتتور وارد دنیای تجارت الکترونیک شوید و از این راه کسب در آمد کنید . یا در آمد خود را بالا ببرید پس باید در تولید محتوا برای همچین سایتهایی دقت داشته باشید . که بعد از طراحی سایت گردشگری وب سایت نظم جالبی داشته باشد.

1-    ابتدا صفحه وب برای معرفی کشور موردنظر بعدش صفحه وب استان یا ایالت و بعدش صفحه وب شهر  را طراحی نمایید. و اطلاعات مورد نظر را برای هر یک وارد نمایید.
2-    طراحی صفحه وب اطلاعات گردشگری کشور ، استان و شهر را طراحی نمایید
3-   صفحه وب مخصوص برای تمام اطلاعات گردشگری ، از جمله صنایع دستی و گردشگری، فرهنگ و هنر  و... را نیز در طراحی سایت گردشگری و تور در ذهن داشته باشید.
4-    صفحه وب برای معرفی هتل ها را طراحی نمایید
5-    یک صفحه وب بسیار مهم در گردشگری  صفحه وب نمایش وضعیت آب و هوا هر منطقه می باشد تا با استفاده از آن مسافران شرایط خود را برای سفر آماده کنند.
6-   بخشی برای تبلیغات در وب سایت در طراحی سایت گردشگری باید در نظر داشته باشید. و مدیریتی منظم برای آن فراهم نمایید. یکی از راه های کسب در آمد ازوب سایت فروش تبلیغات به سایر شرکتهای هم کار است.
7-    صفحه وب مربوط به تورهای لحظه ی آخری را حتما در ذهن داشته باشید که طراحی نماید .
8-    صفحه وب فروش تور های لحظه ی آخری و هم چنین سایر تورها هم باید طراحی شوند.

و بسیار از اطلاعات دیگر که می توانید برای مشاوره طراحی سایت گردشگری با وب نوش تماس بگیرید :

021-66515088

طراحی سایت و سئو سایت وب نوش همیشه در کنار شماست تا ایده های خود را پیش ببرید.


برچسب ها : طراحی سایت گردشگری | تور
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96407
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss