لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
موارد استفاده گیت فروشگاهی
سه شنبه هفدهم 4 1399

موارد استفاده گیت فروشگاهی

لازم به تذکر می باشد که تنها لیبل های امنیتی مربوط به گیت فروشگاهی EM هستند که قادر به فعال و غیر فعال شدن هستند و یکبار مصرف نیستند. این مورد در گیت های EM خاصیتی می باشد که سایردزدگیر لباس ها ندارند.

درزمان نصب گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس) حتما باید توجه داشته باشید که حریم معین و مشخص شده در میان پایه های آنتن دزدگیر پوشاک و تگ های داخل فروشگاهمیبایست به گونه ای قرار بگیرند تا موجب نزدیکی بیش از اندازه تگ ها به گیت نشود ، در این صورت بوق کاذب روی دستگاه ایجاد خواهد شد.

از دیگر نکات مهم در زمان نصب دزدگیر فروشگاهی (دزدگیر پوشاک) ، بررسی فرکانس دستگاه های مجاور فروشگاه می باشد.زیرا در صورت اشتباه در این موضوع فرکانس فروشگاه های کناری می تواند موجبتداخل فرکانس با دستگاه شما و همچنین ایجاد نویز به روی گیت فروشگاهی تان بشود.

همچنین عوامل دیگری نیز وجود دارند که رویعملکرد گیت فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی) در حال نصب تاثیر می گذارند و می توانند موجب ایجاد نویز شوند. از نمونه ی این عوامل می توانیم به کلید مینیاتوری ، لامپ های اس ام دی و هالوژن ، برق فشار قوی فروشگاه ، درب اتوماتیک و… اشاره کنیم. این عوامل می بایست در هنگام نصب گیت فروشگاهی تا حد توان کنترل و محدود گردد.


آرتابان


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96692
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss