لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan

لیست قیمت انواع دروگر

دروگر , قیمت انواع دروگر گندم چین , قیمت دروگر دو چرخ  , دروگر دستی گندم , قیمت دروگر یونجه چین , دروگر پشت تراکتوری , مرکز فروش دروگر تهران

دروگر BCS ایتالیا

دروگر سه چرخ BCS ایتالیا , گندم و یونجه

دروگر سه چرخ علف چین

دروگر سه چرخ علف چین BCS ایتالیا

یونجه زن پشت تراکتوری Duplex

یونجه زن پشت تراکتوری Duplex

BCS 615 L Max

تراکتور دو چرخ BCS 615 L Max

دروگر چهار چرخ BCS ایتالیا

دروگر چهار چرخ گندم چین BCS ایتالیا

تراکتور دو چرخ BCS-Ferrari 340

تراکتور دو چرخ BCS-Ferrari 340

دروگر

از این دستگاه برای دروی کحص.ل کشاورزی ازسطح زمین های مسطح وشیب دار که تراکتور نمی تواند به راحتی در انجا حرکت کند، استفاده می گردد.

مشخصات دروگر گندم چین و یونجه چین

این دستگاه با موتورهای دیزلی در مزرعه های کوچک کشت غلات به شدت موجب کاهش هزینه های کارگری شده و سرعت برداشت محصول را به مقدار زیادی بالا می برد .دروگر را می توان برای دروی محصول ازسطح زمین های مسطح وشیب دار که تراکتور نمی تواند در آن ها به راحتی حرکت نماید ،به کار برد.وسپس محصول را به صورت دستی جمع آوری کرد و حمل نمود.باید بگوییم که دروگر با سرعت حدود ۵ تا ۸ کیلومتر در ساعت در زمین های کشاورزی حرکت می کند.

دروگر دارای توان های مختلفی می باشد که از جمله ی آنها می توان به دروگر با توان موتور ۵٫۵ اسب بخار،۵/۷ اسب بخار،۱۰ اسب بخار ،۱۳ اسب بخار،و۱۵ اسب بخار اشاره کرد.این دستگاه ها با عرض برداشت ۱۲۰ سانتی متر در برداشت محصولات گوناگون دارای کاربرد می باشند. واغلب دروگرها شامل دروگر برنج،دروگر گندم ،دروگر جو ،ودروگر یونجه می باشد.


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96331
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss