آرشیو
طراح قالب
Tebyan
آلاچیق فلزی ایرانا سازه
چهارشنبه بیست و سوم 8 1397

آلاچیق فلزی , قیمت آلاچیق فلزی دست دوم , گروه صنعتی ایرانا سازه: آلاچیق های فلزی به آلاجیق هایی گفته می شود که از فلز ساخته شده باشند وتوسط مهره و پیچ به هم وصل شده اند و مهمتر این که نصب آسانی دارند . این نوع از آلاچیق ها در قیاس با آلاچیق های چوبی دوام و ماندگاری بیشتری دارندو جنس سقف آن ها از سفال , شینگل و ورق های شادولاین است .

آلاچیق ها معمولا در مکان هایی نصب می شوند که از طبیعت زیبایی برخوردار باشد و معمولا مشرف به جنگل و فضاهای سبز, دریا و . باشد . اگر حیاط ویلا و یا منزل شما بزرگ است پیشنهاد می کنیم برای استخر منزلتان آلاجیق جداگانه ای را تعبیه کنید که فقط مخصوص استخر باشد . ساخت آلاچیق بزرگ در یک محوطه کوچک تناسب و زیبایی محیط را بر هم میزند ابعاد آلاچیق ها را باید به گونه ای انتخاب کرد که با فضای محیط سازگاری داشته باشند .

قیمت آلاچیق فلزی دست دوم

قیمت آلاچیق فلزی دست دوم

بیشتر بخوانید در : قیمت کانکس

طراحی و ساخت آلاچیق فلزی

در حوالی یک ویلا یا منزل مسکونی بزرگ وجود آلاچیق تقریبا الزامی است و فضا را زیباتر نشان می دهد . معمولا ابعادو اندازه ی یک آلاچیق فلزی به دو عامل زیر بستگی دارد عبارت است از :

  • فضای محوطه
  • تعداد افرادی که قرار است از آلاچیق استفاده کنند

شیوه ی طراحی و ساخت و همچنین تزئین آلاچیق های فلزی (همانند آلاچیق های چوبی) بسته به سلیقه ی افراد متفاوت است برخی ترجیح می دهند آلاچیق در وسط حیاط و ویلا باشد و برخی ترجیح می دهند در وسط برکه آب نصب شود . نحوه ی چیدمان صندلی ها , گلدان ها و .. در محوطه ی آلاچیق هر چه قدر طبیعی تر باشد می تواند فضا را زیباتر نشان دهد .

انواع آلاچیق فلزی ایرانا سازه

آلاچیق های فلزی ( metal bower) در انواع مختلف طراحی می شوند برای نمونه آلاچیق ها ممکن است شکلی دایرهای , چهارگوش و یا پنج گوش داشته باشند . از ویژگی های خاص و منحصر به فردآلاچیق های فلزی می توان به این نکته اشاره کرد که می توان سقف های گوناگونی را برای آن ها طراحی کرد از سقف های متحرک گرفته تا چوبی و شیشه ای و پارچه ای و یا ..

قیمت آلاچیق فلزی دست دوم

اگر متریالی که انتخاب کرده اید آلومینیوماست باید اطمینان حاصل کنید که هم جنس آن بادوام است و هم سبک بوده و وزن پایین تری دارد که این امر خود یکی از ویژگی های منحصر به فرد در انتخاب جنس آلاچیق است . در ضمن جهت طبیعی تر دیده شدن فضا می توان نماهای چوبی رابر روی آلاچیق های فلزی نصب کرد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید کانکس و سفارش محصول و همچنین اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی دست دوم و نو با کارشناسان فروش ما در مجموعه شرکت کانکس ایرانا سازه تماس حاصل فرمایید .

https://iranasazeh.com


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 21362
تعداد نوشته ها : 296
تعداد نظرات : 0
Rss