آرشیو
طراح قالب
Tebyan
چگونه کفش عروسی را انتخاب کنیم ؟
چهارشنبه بیست و سوم 8 1397

چگونه کفش عروسی را انتخاب کنیم ؟ باغ تالار عروسی شمس العماره کرج :یکی از انتخاب های مهم برای هر عروس در روز عروسی اش ، کفش عروسی مناسب است. چرا که برخی از عروس خانم ها مجبورند که از صبح تا پایان مراسم این کفش ها را بپوشند و با آن ها راه بروند و احساس راحتی داشته باشند. کفشی کهشما انتخاب می کنید باید با لباس عروسشما نیز متناسب باشد. در صورتی که لباس عروس ساده ی داشته اید می توانید از کفش های نگین دار و براق استفاده کنید تا با لباس شما نیز ست گردد که همچنین در زمان راه رفتن در فیلم و عکس جلوه ی زیبایی داشته باشد. در صورتیکه یک لباس پرکار و پر از زرق و برق داشته اید بهتر است از کفشی استفاده نمایید که ساده است.

تماس با تالار شمس

چگونه کفش عروسی را انتخاب کنیم ؟

شما می توانید از کفش های نقره هم استفادهکنید تا با لباس عروسی تان ست گردد چون حتما نباید که کفش عروسی شما هم سفید باشد بلکه نقره ی نیز گزینه ی خوبی است. این یکی از بهترین روش های میباشد که سبب می شود لباس و کفش های شما از یکدستی و یکنواختی خارج گردد.

چگونه کفش عروسی را انتخاب کنیم

چگونه کفش عروسی را انتخاب کنیم

انتخاب کفش جشن نامزدی و عقد

اگر می خواهید برای نامزدی خود کفشی را انتخاب کنید می توانید هر رنگی که برای لباس نامزدی تان انتخاب کرده اید برای کفش تان نیز در نظر بگیرید و اگر مراسم عقدتان است از کفش های طلایی وکرم استفاده کنید البته اگر علاقه ی به این کفش ها ندارید هر رنگی که دلخواه تان می باشد را در نظر بگیرید. چون مراسم عقد با عروسی متفاوت می باشد. پس در چنین شرایطی انتخاب کفش برای شما راحت تر خواهد بود.

بیشتر بخوانید : قیمت تالار عروسی

اندازه پاشنه کفش عروسی

یکی از موضوعاتی که حتما باید در انتخاب کفش در نظر بگیرید اندازه ی پاشنه کفش است. در صورتی که از لباس های استفاده می نمایید که دنباله دار هستند باید پاشنه کفش شما متوسط باشد. چونمدل لباس عروس های دنباله دار تا قدری سبب می شوند که شما قد بلندتر نشان داده شوید پس بهتر است از کفش های استفاده نمایید که میزان بلندی استانداردی داشته اند و دیگر شما را خسته نمی کنند حتی اگر تا آخر شب این کفش ها را پوشیده باشید اصلا راه رفتن برای شما سخت نخواهد بود. در صورتی که لباس عروس شما بدون دنباله و عروسکی پفی است حتما از کفش های پاشنه بلنداستفاده نمایید تا شما را قدکوتاه و چاق نشان ندهد.

در زمان انتخاب کفش عروسی به راحتی آن فکر کنید

این موضوع را به خوبی می دانید که کفش عروسی از اوایل ظهر تا اخر شب در پاهای شما خواهد بود پس راحت بودن شما بسیار مهم است. شما زمانی که می خواهید به عکاسی بروید یا اینکه در آتلیه بمانید باید زمان زیادی را تقریبا بایستید و مداوم ژست های مختلف را اجرا نمایید. در زمان جشن هم نمی توانید فقط یک جا بنشینید. شب عروسی شماست و باید حسابی جنب و جوش داشته باشید و انژری صرف کنید. به همین دلیل اولین نکته که باید در زمان انتخاب کفش عروس علاوه بر زیبایی بهراحتی کفشتان دقت نمایید. یک کفش ناراحت می تواند شما را بیش از هر چیزی عذاب بدهد که شاید تا حدی برسد که دلتان بخواهد آن را وسط جشن تان از پاهایتان در بیاورید و یک جفت کفش بدون پاشنه یا کتانی بپوشید. پس قبل از اینکه بخواهید به هر چیزی دقت کنید فقط به فکر راحت بودن خودتان باشید.

سعی کنید کفش ارزانی را انتخاب نکنید

انگلیسی ها میگویند که ما آن قدر هنوز ثروت مند نشده ایم که جنس ارزان قیمت را بخریم. ایرانی ها می گویند هر چقدرکه پول زیادتری را بدهید اش بیشتری می خورید. پس همیشه سعی کنید در زمان انتخاب کفش این ضرب المثل را در نظر بگیرید. کفش های که خوب باشند قطعا قیمت بالاتری را داشته باشید. گاهی ضروری است که برای خریدن کفش از ۲۰۰هزارتومان تا ۴۰۰هزار تومان نیز هزینه کنیم.

برای پاسخ به سوال چگونه کفش عروسی را انتخاب کنیم به این فکر نکنید که فقط قرار است یک شب این کفش ها را بپوشم پس نیازی نیست هزینه ی زیادی برای آن پرداخت کنم. در صورتی که از ماه ها قبل به فکر خرید کفش باشید می توانید کفش های عروسی تان را با قیمت های ارزان تر از حراجی های اخر فصل برندهای معروف خریداری نمایید. پس در روزهایاخر نزدیک به عروسی برای خرید کفش اقدام نکنید و کمی زودتر این خرید را انجام بدهید. در صورتی که شما کفشی راحت و خوب را انتخاب کنید می توانید حتی پس از ازدواج خود از کفش های عروسی تان نیز استفاده نمایید.

باغ تالار عروسی شیک و ارزان شمس العماره کرج برای برپایی مراسمی خاص و ناب همراه شماست.


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 20943
تعداد نوشته ها : 295
تعداد نظرات : 0
Rss