لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
کانکس 12 متری ایرانا سازه
جمعه بیست و هفتم 7 1397

یکی از محصولات پرفروش در گروه کانکس سازیایراناسازه ، کانکس های ۱۲ متری می باشند ، این کانکس ها در طرح ها ، اندازه ها و اشکال مختلف و بر اساس نیاز کار فرما طراحی و ساخته می شود.

کانکس 12 متری


ابعاد و اندازه کانکس ۱۲ متری

شاید برخی از افراد فکر کنند که منظور از کانکس ۱۲ متری ، مساحت این کانکس ها می باشد (بطور مثال طول ۴ متر * عرض ۳ متر ) که باید گفت ، اینگونه نیست و منظور از ۱۲ متری بودن کانکس ، اندازه طولی آن می باشد . از این رو کانکس هایی با ابعاد ۱۲ متر طول و ۵ متر عرض ،مساحتی بالغ بر ۶۰ متر را خواهند داشت.

انواع کانکس ۱۲ متری

این نوع کانکس ها به دلیل داشتن طول زیاد ،دارای کاربری های اختصاص بوده و بر اساس نیاز مشریان طراحی و ساخته می شوند ، که در ادامه به مرفی و بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت :

کانکس ۱۲ متری فروشگاهی

معمولا کانکس های فروشگاهی دارای عرض ۵-۶ متری بوده و بسته به نوع فروشگاه و محصولات عرضه شده طراحی می شوند ، اغلب کاربری کانکس ۱۲ متری فروشگاهی برای نمایشگاه های سیار و ثابت – کانکس فروشگاهی  , فروشگاه های بین راهی و کنار جاده ای می باشد.

قیمت کانکس ۱۲ متری فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی ۱۲ متری باتوجه به عرض آن ، مصالح و مواد مصرفی ، نوع نماسازی و قفسه بندی داخلی آن تایین می شود که دارای رنج قیمتی ۱۲ تا ۲۸ میلیون تومانی می باشد. که در این رابطه میتوانید با مشاورین ما در ایرانا سازه تماس حاصل فرمایید.

کانکس 6 متری کارگاهی

امروزه در اغلب شرکت های صنعتی ، کارخانجات و… استفاده از کانکس دست دوم جایگاه ویژه ای برای خود باز کرده است. کانکس های کارگاهی ۱۲ متری با عرض ۳ تا ۴ متری طراحی و ساخته می شوند ، دارای متریال و مواد مصرفی محکم و مستحکم تر بوده و جایگاه های ویژهای برای گذاشتن وسایل و ابزارآلات پیش بینی و ساخته می شود.

قیمت کانکس ۱۲ متری کارگاهی

قیمت کانکس۱۲ متری کارگاهی در رنج قیمتی ۱۲ تا ۲۳ میلیون تومانی می باشد. که باتوجه به نوع سفارش مشتری ، ابعاد و اندازه کانکس ، مواد اولیه و متریال مورد استفاده می تواند دارای قیمت های متغیری باشد.

کانکس خوابگاهی ۱۲ متری

همانطور که از نام این کانکسمشخص است ، از این نوع کانکسها در کنار پروزه های ساختمانی ، بیمارستان های سیار و صحرایی ، موارد نظامی ، اسکان مسافران , اسکان آسیب دیدگان و … استفاده می شود. کانکس های خوابگاهی ۱۲ متری دارای عرض ۳ متری بوده و وسایلسرمایشی و گرمایشی در آن ها تعبیه شده است.

قیمت کانکس ۱۲ متری خوابگاهی

خرید کانکس ها در رنج قیمتی ۱۲ تا ۱۸ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفته و به مشتری عرضه می شوند. لازم به توضیح است که هزینه لوازم جانبی ، سرمایشی و گرمایشی به صورت جداگانه محاسبه شده و به قیمت نهایی محصول اضافه می گردد.


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96400
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss