لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan

معرفی بهترین استاد مکالمه زبان انگلیسی در تهران

به طور معیارهایی که آموزشگاه ایران کمبریج برای انتخاب کادر آموزشی خود دارد دارای حداقل هایی میباشد. برخی ویژگی هایی که میتوان برای معرفی این اساتید به آنها اشاره کرد ، موارد زیر میباشد:

 • دارابودن مدرک آکادمیک تحصیلی زبان : کارشناسی ارشد یا دکتری
 • دارایبودن سابقه کاری مرتبط : حداقل 5 سال سابقه ی حرفه ای تدریس زبان

دارا بودن مدارک بین المللی زبان آموزش زبان: آیلتس / تافل / PTE و

 • دارابودن مدارک تدریس تخصصی : CELTA / DELTA / TKT /TTC و

موسسه زبان ایران کمبریج همچنین در دوره های خصوصی ضمانت نامه کتبی جهت آموزش دوره ها توسط اساتیدش به زبان آموزان ارایه میدهد. همواره کار اساتید ایران کمبریج دارای بازدهی و نتایج چشمگیری میباشد.

بهترین کتاب برای writing ielts

پیدا کردن منابع و بهترین کتاب برای writing ielts کار دشواریست. در ین بخش سعی میکنیم به بهترین کتاب های موجود در زمینه رایتینگ آیلتس مرکز آموزش زبان اشاره کنیم و شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. بهادامه این بخش پیرامون عرفی برترین منابع رایتینگ میپردازیم.

کتاب های بسیاری را میتوانیم به شما معرفی کنیم نظیر کتب :

 • کتاب Get Ready for IELTS Writing برای Collins
 • کتاب Writing for the IELTS برای Barron’s
 • کتاب15 Day’s Practice for IELTS Writing
 • کتاب Improve your IELTS Writing Skill
 • کتاب IELTS Essay Booster
 • کتاب The Best Preparation for IELTS Writing
 • کتاب High scoring IELTS Writing

این منابع مرکز آموزشی زبان  تنها برخی از منابع پرکاربرد و مفید در زمینه رایتنیگ آیلتس میباشد. بسیاری از این کتب به آموزش و چگونگی ساختار نوشتاری آموزشگاه زبان انگلیسی میپردازند.

برخی از این کتب آموزشگاه زبان  نیز دارای نمونه Writing های افرادیست آموزش زبان که نمره خوبی در آزمون آیلتس کسب کرده اند. شما عزیزان میتوانید با روند نمره دهی این بخش نیز در این کتب آشنا شوید.

در بخش آکادمیک آموزشگاه ایران کمبریج و جنرال ساختارهای مشترکی وجود دارد. شما میتوانید با این منابع تسلط خوبی بر هر دو نوع آیلتس پیدا کنید. در ادامه به ارایه توضیحات بیشتری پیرامون بهترین موسسه ایران کمبریج کتاب برای writing ielts میپردازیم.

 

بهترین کتاب برای writing ielts

آمادگی رایتینگ آیلتس

برای آمادگی موسسه زبان انگلیسی  آزمون آیلتس شما میبایست با نمونه سوالات آیلتس آشنا باشید و تا میتوانید تمرین کنید. کتاب هایی که می توانیم برای معرفی و تمرین موضوعات آیلتس موسسه زبان  به شما معرفی کنیم از قبیل کتب زیر میباشد:

سری کتب Cambridge IELTS

این کتاب ها شامل آزمون های آیلتس آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج  واقعی سری های قبل میباشد.

 • اینکتب دارای موضوعات واقعی و نمونه رایتینگدهای داوطلبان میباشد.

این کتب دارای شماره بندی آموزش زبان انگلیسی از 1 تا 13 میباشد تا حال حاضر

 • اینکتب دارای دسته بندی برای آیلتس جنرال و آکادمیک میباشد

سری کتب Complete IELTS

 •  این کتاب دارای 3 جلد میباشد
 • هرجلد این کتاب برای نمره بندی مشخصی طراحی شده است

این کتاب جنبه ی آموزشی مرکز آموزشی زبان  دارد و شما را با تکنیک های رایتینگ نیز آشنا میسازد

شما عزیزان می توانید با یک راهنمایی و مشاوره دقیق که در آموزش زبان ایران کمبریج  به شکل رایگان انجام میشود در آیلتس به موفقیت برسید. تنها کافیست به این مرکز مراجعه نموده و از مشاورین ما کمک بخواهید. امیدواریم مطالب فوق برای معرفی بهترین کتاب برای writing ielts برای شما کارامد بوده باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج کلاس فشرده زبان انگلیسی برگزار میکند.

 

کلاس فشرده زبان انگلیسی

 

باتوجه به تحولات پرشتاب  مرکز آموزش زبان در زندگی امروز بشر و سیر سریع رشد علم و دانش، دوره هایی متناسب با این سرعت چشمگیر پیشرفت برگزار کرده ایم.و نتیجه هایی بسیار دلچسب مرکز زبان  و امیدوار کننده کسب نموده ایم.که دسارسی به این نتایج مهم را مدیون همراهی شما عزیزان آموزش زبان انگلیسی میباشیم.دوره های فشرده زبان انگلیسی با رویکردی نوین مطابق معیارهای روز دنیا ارایه میگردد.کلاس های آموزش زبان انگلیسی در تمامی سطوح با نگرشی کاملا علمی و آکادمیک بر اساس هر چهار مهارت برگزار میشود/.

 • Reading Skill
 • Writing Skill
 • Speaking Skill
 • Listeining Skill

کلاس فشرده زبان انگلیسی در موسسه زبان ایران کمبریج با تاکید بر مکالمه برگزار میشود.و با در نظر گرفتن آخرین متد آموزشی شما را آماده مکالمه آکادمیک به زبان انگلیسی کلاس زبان انگلیسی خواهیم ساخت.از مهمترین ویژگی این دوره میتوان به زود بازده بودن آن اشاره کرد.مرکز تخصصی کلاس زبان ایران کمبریج شما را در یک بازه زمانی سه ماهه حتی از سطح مبتدی ( صفرکیلومتر) به سطح پیشرفته خواهد رساند.

مزایای شرکت در کلاس های فشرده

علاوه بر دسترسی بسیار سریع آموزشگاه ایران کمبریج  به سطح پیشرفته زبان ، پیش نیاز های شما برای راهیابی به کلاس های تخصصی را هم کسب خواهید نمود.به طور کلی این کلاس ها دانش عمومی (General Knowledge ) را تحت تاثیر پیشرفته بسیار جدی خود قرار خواهد داد.و در پوشش این پیشرفت بسیار مهم شما  آموزشگاه زبان انگلیسی توانایی برقراری یک مکالمه شیک آموزشگاه زبان  را بدست خواهید آورد.

قرار گرفتن مستمر شما در فضای آموزش زبان

در نظر گرفتن مشاوره های تخصصی در حینروند آموزش زبان موسسه ایران کمبریج

همکاری با کادری بسیار با دانش و البته دلسوز آموزشگاه ایران کمبریج

 • استفادهاز سخت افراز آموزشی بسیار مناسب
 • دراختیار داشتن مساحت آموزشی بسیار مناسب در یک ساختمان سه طبقه مستقل و تعدادکلاس های فراوان و متنوع

تنوع کامل در سطوح مختلف و در ساعات مختلف موسسه زبان ( صبح ، ظهر ، عصر و شب )

 • امکانشرکت در کلاس های یک روز در هفته ویژه شاغلین ( فقط پنج شنبه ها و یا فقطجمعه ها )

اینها بخشی از مزایای شرکت در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج است.این کلاس ها با توجه به استقبال بی نظیر شما عزیزان بسیار متنوع و در تمامی سطوح در حال اجرا میباشد.و هر ساعت و زمانی و تحت هر شزایطی که برای شما بهتر باشد برای شما کلاس خواهیم داشت.همانطور که اشاره ش آموزشگاه زبان انگلیسی د حتی مناسب شاغلین در روز های پایانی هفته هم کلاس هایی در حال برگزاری خواهد بود.

 

وسسه زبان ایران کمبریج دوره آموزش مکالمه انگلیسی رایگان برگزار میکند.

این مرکز تخصصی آموزش زبان ولیعصر در راستای اهداف آموزشی خود این خدمت نوین را ارایه میکند. آموزش زبان انگلیسی در تمامی سطوح حتی از سطح پایه در حال برگزاری میباشد.و با تنوع در ساعات و روزهای مختلف به شرح زیر برگزار دوره های آموزش مکالمه زبان انگلیسی رایگان میگردد.

دوره های فشرده سه روز در هفته آموزشگاه ایران کمبریج ( روزهای زوج یا فرد)

دوره های ترمیک دو روز در هفته کلاس زبان ( اواسط هفته )

 • دورههای فشرده آخر هفته ( فقط پنج شنبه ها و فقط جمعه ها )
 • دورههای فوق فشرده ! (هر روز هفته از شنبه تا چهارشنبه )

این دوره ها اساسا بصورت کلاس زبان آموزش زبان های گروهی در حال اجرا میباشد.و بصورت کاملا نتیجه بخش با تاکید بر روی مکالمه زبان انگلیسی ارایه میگردد.دوره فوق فشرده طبق آخرین متد کدرسه زبان های اروپا و امریکا هر روز روزی سه ساعت شما را در معرض آموزش زبان قرار داده و این فشردگی نتیجه بسیار ایده آلی را در ادوار گذشته کسب نموده است.

 


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96926
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss