آرشیو
طراح قالب
Tebyan

نصب پارتیشن های ام دی اف و زمان بندی آن

نصب پارتیشن های ام دی اف  و  قاب اصلی نشیمن مبلمان اداری زمان بندی آن : مجموعه پارتیشن دکومد با بکارگیری نیروی مجرب و متخصص در امر اجرا و طراحی انواع پارتیشن توانسته اند در امر طراحی و نصب پارتیشن های ام دی اف به بالاترین سطح کیفیت ممکن دست یابند . مشتریان عزیز می توانند پارتیشن ارزان محصولات انتخابی خود را سفارش داده و در کوتاهترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرند , طراحان پارتیشن دکومد در کوتاهترین زمان محصولات انتخابی مشتریان را طراحی کرده و و در مکان مورد نظر متقاضیان نصب می کنند .

با توجه به تقاضای کارفرمایان و بهبود محیط فیزیکی کار  شرایط کاری مجموعه ی دکومد قادر است انواع پارتیشن ها را تا ابعاد 150 مترمربع در روز تولید کند و در محل مورد نظر نصب نماید . تقریبا زمان مشخص شده برای پارتیشن های ام دی اف تولیدی پارتیشن دکومد 7 یا 6 روز کاری بوده و ممکن است نکات مهم در خرید مبلمان اداری در نیازهای فورس ماژور و یا در زمان های خاص تا یک روز نیز از قابلیت اجرا برخوردار باشد .

جزیات دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری پارتیشن های ام دی اف

پارتیشن  mdf دکومد از متریال های مختلفی تشکیل شده که برای نمونه می توان به اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده ی آن ها که  پرده کرکره و ام دی اف شیشه ای است اشاره کرد . پارتیشن اداری دوجداره  در هنگام نصب انواع پارتیشن های ام دی اف باید به نکات و اصولی توجه کرد که می توان از اصلی ترین نکات آن به این نکته اشاره کرد که باید نصب آن ها بر روی سطح صاف و بدون شیب پارتیشن ترکیه ای  باشد زیرا که این نوع از محصولات فقط قادر هستند در ابعاد 1 – 2 سانتی متری باشند .

 

مزایای نصب پارتیشن هزینه نصب پارتیشن های ام دی اف

یکی از مهمترین مزایای این نوع از محصولات که تقریبا برای مشتریان  قیمت نصب پارتیشن نیز از لحاظ صرف هزینه و اقتصادی مقرون به صرفه است این است که این نوع از محصولات از قابلیت جابه جایی برخوردارند .

نصب پارتیشن ام دی اف در اندازه ها و ابعاد های نزدیک به هم و استاندارد طراحی و ساخته می شوند . این امر باعث شده است که اصول اولیه تولید در محیط های دیگر رعایت شود یعنی بتوان با کمی تغییر شرکت پارتیشن  را در محیط های دیگر استفاده کرد .

 

پارتیشن دکومد تولید کننده ی پارتیشن اداری , پارتیشن مدل جدید , پارتیشن و .. آماده ی ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز می باشد .
برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 21330
تعداد نوشته ها : 296
تعداد نظرات : 0
Rss