آرشیو
طراح قالب
Tebyan

سایر خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به کمبریج

ارسال بار هوایی بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل اعم از ظروف شکستنی , کتابخانه و لباس های محبوب و دلپسند شما در محل و به صورت کاملا اصولی و فریت بار استاندارد.

  • بارگیریجهت حمل بار هوایی

انجام گرفتن تشریفات گمرکی با و بدون حضور ارسال بار هوایی  خود مسافر : برخی از مسافران ضروری می دانند در این مورد کارشناس فریت بار را برای انجام دادن امورات و تشریفات گمرکی شخصا همراهی کنند , با این حال مسافرانی هم هستند که تمام کارهای مربوطه جهت انجام دادن به امورات گمرکی فریت بار  را برعهده شرکت فریت بار قرار می دهند . تمامی کارها مطابق با خواست مشتری انجام شده و هدف تمامی کارکنان شرکت پادمیرا راه جلب رضایت مشتری می باشد .

پالت بندی محموله در صورت لزومارسال بار  : به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه دیدگی های احتمالی محموله ارسالی پس از اتمام امورات گمرکی در صورت نیاز و صلاحدید کارشناسان فریت بار محموله ی ارسالی را پالت بندی می کنند . مسئولیت انجام تمامی این کارها را فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه بر عهده گرفته است .

در نهایت اخذ بارنامه ارسال بار برای فریت بار به کمبریج : شرکت پادمیرا فریت با پایین ترین هزینه ی ممکن و در کوتاه ترین زمان مسئولیت اخذ بار نامه از شرکت های هواپیمایی همچون ارسال بار هوایی  شرکت هواپیمایی امارات , تذرکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره را به منظور فریت بار به کمبریج بر عهده دارد .

توجه ….

ارسال بار طبق قوانین فریت بار به کشور انگلستان فریت بار صورت می گیرد و قابل ذکر است که تمامی این قوانین در همه ی فرودگاه های کشور انگلستان جهت فریت بار هوایی به طور یکسان اعمال می شود .

فرودگاه بین المللی کمبریج

ارسال بار هوایی فرودگاه بین المللی که در حدود ۵۰ مایلی ( ۸۰ کیلومتر ) از لندن فاصله دارد , در حومه ی شرقی کمبریج و در غرب روستای Teversham واقع شده است . فریت بارفرودگاه بین المللی کمبریج مجهز به پرواز جهت حمل و نقل عمومی , پرواز برای آموزس که ۴ مدرسه پرواز را شامل می شود می باشد . فریت بار به آمریکا این فرودگاه همچنین در دسترس شرکت های خصوصی نیز می باشد . نام این فرودگاه در اکتبر ۲۰۰۸ و همزمان با افتتاح کردن مارشال مرکز کسب و کار و حمل و نقل هوایی از فرودگاه کمبریج به ارسال بار به آمریکا فرودگاه مارشال تغییر پیدا کرد . با این حال نام این فرودگاه را در سال ۲۰۱۱ دوباره به فرودگاه کمبریج تغییر دادند . پرواز های نامنظم و همچنین ارسال بار هوایی به استرالیا پرواز چاتر به ایتالیا در سال ۲۰۱۲ در این فرودگاه انجام می گرفت . اولین پرواز برنامه ریزی شده برای این فرودگاه در سال ۲۰۰۶ صورت گرفته است .

 


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 20890
تعداد نوشته ها : 295
تعداد نظرات : 0
Rss