لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت مرکز تجاری
چهارشنبه بیست و چهارم 5 1397

طراحی سایت مرکز تجاری : مراکز تجاری به عنوان مکان های فیزیکی برای فروشگاه های مختلف در سطح شهرها ساخته می شوند. بر اساس بزرگی و یا کوچکی این مرکز تجاری می توان نقشه ای برای حضور این مراکز در فضای مجازی نیز طرح کرد. ما اگر بخواهیم در مورد طراحی سایت برای مرکز تجاری صحبت کنیم ۲ ایده می تواند به ذهن ما برسد.

طراحی سایت مرکز تجاری را می توان بر اساس سیاست مراکز به دو صورت زیر انجام داد:

طراحی سایت مرکز تجاری برای اطلاع رسانی

بی شک مراکز تجاری و مدیران آنها و یا کسبه آنها دوست دارند که شهروندانبا مرکز تجاری آنها آشنا شوند. برای آشنایی با مرکز تجاری شما می توانید یک طراحی سایت برای مرکز تجاری خودتان را انجام دهید که مشخصه های سایت شرکتی را داشته باشد. ما قبلا در خصوص طراحی سایت شرکتی صحبت کردیم. یک سایت شرکتی امکاناتی را برای معرفی آن کسب و کار دارد. ما برای طراحی سایت مرکز تجاری می توانیم امکانات زیر را پیش بینی و طراحی نماییم.

مشخصه هایی که باید در طراحی سایت مراکز تجاری لحاظ نمود.

۱٫ صفحه اصلی جامع و کاربر پسند

۲٫ منوهای کامل و در دسترس

۳٫ معرفی مرکز تجاری

۴٫ گالری تصاویر مرکز تجاری

۵٫ تماس با مرکز تجاری و ساعات فعالیت

۶٫ اخبار مرکز تجاری

۷٫ جشنواره های فصلی و یا غیره

۸٫ نقشه مرکز تجاری برای تسهیل در رفت و آمد مشتریان

در صورتی که شما بخواهید یک سایت برای اطلاع رسانی در خصوص مرکز تجاری تان داشته باشید این سایت می تواند شما را به هدف خودتان برساند. شما با این طراحی سایت می توانید یک ویترین مجازی برای معرفی خودتان در اختیار داشته باشید.

 

 

 

طراحی سایت مراکز تجاری بصورت پاساژ اینترنتی

ایده طراحی پاساژ اینترنتی شاید از زمانی نه چندان دور بوده باشد ولی درنهایت این ایده به طراحی سایت b2b و یا b2c منجر شده باشد. اینکه شما یک طراحی سایت انجام دهید که در داخل آن شرکت های مختلف صفحه خودشان را داشته باشند و محصولاتشان را پر کنند و بفروشند بیشتر شبیه یک سایت b2b می باشند.

امروزه سایت هایی با این رویکرد طراحی شده اند و خدمات افراد مختلف را عرضه می کنند. شاید این ایده برای شما خام بوده باشد و یا شاید هم به اندازه بسیار زیادی شما را تحت تاثیر قرار داده باشد. اگر شما یک مرکز خریدتجاری بزرگ و یا کوچم هستید می توانید برای خودتان یک سایت مرکز تجاری طراحی نمایید تا در آن فروشگاه های شما بتوانند محصوات خودشان را نیز اینترنتی عرضه کنند.

شما می توانید در حقیقت یک طراحی سایت فروشگاهیبزرگ با مدیریت غیریکپارچه انجام دهید. این همان سایت پاساژ اینترنتی شما است که هر کدام از فروشگاه های حقیقی مرکز تجاری شما در آن صفحه مخصوص خود را دارند و می توانند محصولات خودشان را در داخل آن قرار داده و هر روز قیمت های خود را آپدیت کنند و مشتریان محصولات آنها را دیده و از آنها خریدنمایند.

مدیریت چنین سایت مراکز خریدی می تواند توسط یک ادمین برای پشتیبانی سایت و نگهداری آن انجام شود و با دادن دسترسی مدیرهای پایینی امکان آپدیت و بروزرسانی هر فروشگاه برای مدیرش فراهم شود.

می شود برای انجام تراکنش های مالی سایت مرکز تجاری برنامه متفاوتی داشت. شما هم می توانید حساب واحدی را در نظر بگیرید که واریزهای سایت در یک حساب باشد و یا اینکه برای هر فروشگاهی حساب بانکی متفاوتی تعریف شود. اینکه ما از کدام نحوه پرداختی استفاده میکنیم مواردی است که بایستی در زمان طراحی سایت مرکز تجاری خودمان لحاظ کنیم.

چند توصیه در طراحی سایت مراکز تجاری

قبل از طراحی سایت مرکز تجاری خود هدفتان را از این طراحی سایت مشخص کنید

به خاطر داشته باشید که این طراحی سایت می تواند در برندسازی شما تاثیر به سزایی را داشته باشد بنابراین به سایت خودتان به عنوان یک امکان لوکس نگاه نکنید.

پس از طراحی سایت خود از سئو سایت غافل نشوید. سئو سایت شما باعث خواهد شد که وقتی خدماتی مرتبط با شما جستجو می کنند شما را ببینند.

مهم نیست که شما در دنیای واقعی چقدر موفق و بزرگ هستید، این را بدانید که در صورت عدم حضور در اینترنت پتانسیل بالقوه فضای مجازی برای توسعه خودتان را از دست خواهید داد.


برچسب ها : طراحی سایت مرکز تجاری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96287
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss