لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت گالری
سه شنبه بیست و پنجم 2 1397

طراحی سایت گالری ، طراحی وب سایت گالری: بسیاری از افرادی که دارای گالری تصاویر هستند شاید به این فکر کرده باشند که بتوانندگالری تصاویر خود را از طریق اینترنت در دسترس عموم بگذارند تا مردم بتوانند عکس هایشان را ببینند. صاحبان این گالری تصاویر بی شک دغدغه های بیشماری برای اینکار نیز داشته اند. اینکه شما بتوانید گالری تان را در بهترین حالت ممکن به کاربران نشان دهید مساله ای است که مشود با یک طراحی سایت گالری انجامش داد.

ما وقتی صحبت از گالری تصاویر می کنیم لزوما روی صحبت مان با عکاسان نیست، چرا که گالری عکس می تواند شامل عکس هایی از یک بازیگر، خواننده، سفالگر و آثارش، مجسمه ساز و … باشد. فارغ از اینکه عکس مربوط به چه چیز و یا چه کسی است ما همواره برای نشان دادن یک گالری در به ابزارش نیاز داریم.در خانه شاید آلبوم ، در جامعه نمایشگاه و در فضای اینترنت گالری مجازی کهمی توان در قالب یک سایت گالری آن را طراحی کرد. ما در مورد طراحی سایت گالری با شما سخن می گوییم.

طراحی سایت گالری مناسب چه کسانی است؟

ما وقتی صحبت از گالری تصاویر میکنیم ذهنمان بی شک به حرفه عکاسی معطوف می شود. بله عکاسان بیشتر از هر کسی به طراحی سایت گالرینیاز دارند. عکاسانی که صبح تا شب دوربین به دست هستند و تصاویر همه جا راشات می کنند دوست دارند که تصاویرشان را به دید عموم بگذارند. برای این طیف طراحی سایت گالری بهترین پیشنهاد برای حضور در اینترنت است.

طراحی سایت گالری را به افراد زیر پیشنهاد می کنیم

  • طراحی سایت گالری برای عکاسان صنعتی ، عکاسان و یا هر عکاسی که می خواهد تصاویرش دیده شود
  • طراحی سایت گالری برای کسانی که کار دکوراسیون انجام می دهند.
  • طراحی سایت گالری می تواند برای مدل ها و یا شرکت های مدلینگ مناسب باشد.
  • طراحی سایت گالری می تواند به فروش بیشتر صنایع دستی کمک کند همانند سفالگری
  • طراحی سایت گالری می تواند برای کسانی که زیورآلات و جواهر تولید می کنند مفید باشد.

 

 طراحی سایت گالری

در طراحی سایت گالری چه نکاتی را باید لحاظ کرد؟

در طراحی سایت گالری برخی نکات را بایستی رعایت کرد. در یک سایت گالری زیبایی قالب گرافیکی بایستی به صورت ویژه ای لحاظ شود هرچند از نکات دیگر طراحی سایت هم در این مورد نباید غافل شد. در زیر عمده نکاتی که شما باید در طراحی سایت گالری بدان توجه کنید را آورده ایم.

طراحی زیبای گرافیک و سازگار با عکس ها و یا هنر

امکان درج عکس های زیبا و متن در قالب گرافیکی سایت

امکان امتیازدهی به عکس ها و یا درج نظر در عکس بوسیله دکمه هایی نظیر می پسندم

امکان ایجاد دسته بندی برای تصاویر

ایجاد خبرنامه در سایت و مدیریت افراد علاقمند

امکان نمایش عکس ها و بزرگنمایی تصاویر

امکان نمایشگاه اتوماتیک تصاویر

امکان به اشتراک گذاری تصاویر توسط کاربران

و ….

نکاتی که ما در بالا برای طراحی سایت گالری پیشنهاد دادیم نکات پایه است که سایت شما را برای مخاطبان بهتر می کند. شاید شما نظری متفاوت از این داشته باشید و یا شاید امکانات بیشتر از این را برای سایت تان در نظر گرفته باشید. ولی رعایت موارد بالا جزو استاندارهایی است که ما بر اساس مطالعه بدست آورده ایم و در طراحی سایت گالری بیشتر سایت ها استفاده شده است.

طراحی سایت گالری به شما این فرصت را می دهد که هموارهیک نمایشگاه آنلاین دائمی و ۲۴ ساعته را برای تمام سال در اختیار داشته. به خاطر داشته باشید که بیشتر و بهتر دیده شدن در تجارت باعث افزایش فروش ودرآمد شما خواهد شد بنابراین این صجبت ها را جدی بشمارید.

چگونه تعداد بازدیدکنندگان از سایت گالری را بالا ببریم؟

هدف از طراحی سایت گالری بیشتر دیده شدن شما می باشد. بنابراین پس از طراحی سایت شما نیاز دارید که دست به اقداماتی بزنید که میزان بازدید کاربران از سایت شما را بالا ببرد. پیشنهادی که می توان به شما داد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در بین کاربران با اصطلاح سئو و یا سئو سایت شناخته می شود. اگر شما جزو آن دسته از کاربران هستید که اطلاعی از سئو سایت ندارید می توانید مقالات ما در سایت را بخوانید.

سئو سایت گالری می تواند به شما کمک کند تا بر اساس نیاز و جستجوی کاربران، گوگل شما را به آنها پیشنهاد دهد. به عنوان مثال کاربران وقتی نیاز به عکاسی صنعتی دارند این کلمه را جستجو می کنند. این مهم است که پس از طراحی سایت گالری شما بتوانید برای سایت تان بازدید بیشتری را جذب کنید.با کمک سئو می توانید به این هدف تان برسید.

طراحی سایت گالری به صورت ریسپانسیو

حتما، حتما و حتما طراحی سایت گالری به صورت ریسپانسیو باشد. طراحی سایت ریسپانسیوبرای گالری بدین دلیل است که افراد برای دیدن عکس ها در اینترنت اکثرا با گوشی تلفن وارد می شود چرا که برایشان راحت تر است. این دلیل روانشناسی دارد و بررسی آمارها نشان می دهد که مردم برای دیدن تصاویر اینترنتی از گوشی استفاده می کنند. طراحی سایت ریسپانسیو همانگونه که قبلا گفته ایم امکان نمایش سایت بر روی گوشی های هوشمند را بر اساس سایز صفحه نمایش هر گوشی فراهم می آورد.


برچسب ها : طراحی سایت گالری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96373
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss