لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan

چگونه گیت فروشگاهی را تنظیم نماییم ؟

آموزش نصب گیت فروشگاهی

• نوع آلارم در ترکیب کلیدهای ۱ و ۲ dip switch شماره ۶ معین می گردد . بدین ترتیب میزان طول آلارم انتخاب شده در صورتی که کلید شماره۴ روشن باشد ، به وسیله کلیدهای ۱ و ۲ دوبرابر خواهدگردید . کلید شماره ۳ در واقع میزان افزایش و کاهش صدای آلارم را نشانمی دهد .

• پتانسیومتر شماره ۵ برای افزایش / کاهش توان فرستنده می باشد (Power volume) . اگر این پیچ به سمت راست بچرخد در واقع توان فرستنده را افزایش خواهد داد . اگراین فاصله پایه در وضعیت دو پایه کمتر از ۱۲۰سانتی متر باشد در اینصورت پیشنهاد می شود که به سمت چپ این پیچ به ۷ دور بچرخد تا با انجام این کار بتوان میزان توان تشعشعی انتن فرستنده را کاهش داد. پس لازم است در این قسمت بدانیم که اگر ال ای دی های که مجاور این پتانسیومتر هستند شروع به چشمک زدن کنند نشان دهنده این است که میزان سطح توان فرستنده نمایش داده می شود و اگر این ال ای دی ها خاموش باشند نشان دهند ه این است که سطح توان فرستنده حداقل خواهد بود و در نهایتآخرین وضعیت این است که روشن بودن آن ها نشانگر سطح توانگر حداکثر است.

• اگر که کلید شماره ۱ از dip Switch شماره ۱۰روشن باشد بدین ترتیب گیت فروشگاهی در وضعیت تنظیم خودکار قرار می گیرد و برای اینکه بتوانیم تنظیم دستی “گین Gain” را انجام دهیم باید این کلید را خاموش نماییم.

• حساسیت گیت فروشگاهی آرتابان را کلید شماره ۲ ازdip Switch متناسب با نوع لیبل زیاد یا کم می کند . اگر که سطح نویز محیط کم باشد و همچنین گیت فروشگاهی با لیبل مورد استفاده قرار بگیرد این امکان وجود دارد که کلید را روشن نماییم البته باید در این بخش نیز ذکر کنیم که با توجه به نوع حساسیت گیت فروشگاهی به نسبت نویز لیبل بالا می رود . در غیر اینصورت اگر تگ که استفاده می شود با نویز محیط بالا باشد، میتوان این کلیدرا خاموش کرد تا بر روی سیگنال پردازش با دقت تری صورت گرفته شود و در مقابل گیت فروشگاهی دربرابر نویز با قدرت تر عمل خواهد کرد.

• در باکس های نسخه ۳۶۳۶ در واقع دو نوع وضعیت تنظیم حساسیت که عبارت اند از : حساسیت دیجیتال و حساسیت آنالوگ قرار گرفته اند.

برچسب ها :

خاصیت بازدارندگی گیت فروشگاهی

شاید شما هم در خروجی فروشگاه های بزرگ و کوچک این گیت ها را مشاهده کرده باشید، هرچند استفاده از دوربین مدار بسته وسیستم های نظارت تصویری جرایم را کاهش داده است ولی هر کدام از این سیستم های نظارتی جایگاه خاص خود را داشته و نمیتوان جایگزین صد درصدی برای همدیگر باشند، برای مثال ممکن دوربین مدار بسته تصاویر مربوط به سرقت را ضبط کرده باشد ، ولی این تصاویر زمانی می تواند مفید باشد که شما سارق را از روی قیافه بتوانید شناسایی کنید، لذا استفاده از دزدگیر فروشگاهی به دلیل عملکرد آنی و لحظه ای به صورت موثر تری روز به روز رو به افزایش است .گیت فروشگاهی آرتابان با عملکرد بالا ، وضریب خطای بسیار پایین محصولی ایده آل برای محافظت از فروشگاه ها و اجناس مربوطه به حساب می آید.

گیت آرتابان

برچسب ها :
موارد استفاده گیت فروشگاهی
سه شنبه هفدهم 4 1399

موارد استفاده گیت فروشگاهی

لازم به تذکر می باشد که تنها لیبل های امنیتی مربوط به گیت فروشگاهی EM هستند که قادر به فعال و غیر فعال شدن هستند و یکبار مصرف نیستند. این مورد در گیت های EM خاصیتی می باشد که سایردزدگیر لباس ها ندارند.

درزمان نصب گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس) حتما باید توجه داشته باشید که حریم معین و مشخص شده در میان پایه های آنتن دزدگیر پوشاک و تگ های داخل فروشگاهمیبایست به گونه ای قرار بگیرند تا موجب نزدیکی بیش از اندازه تگ ها به گیت نشود ، در این صورت بوق کاذب روی دستگاه ایجاد خواهد شد.

از دیگر نکات مهم در زمان نصب دزدگیر فروشگاهی (دزدگیر پوشاک) ، بررسی فرکانس دستگاه های مجاور فروشگاه می باشد.زیرا در صورت اشتباه در این موضوع فرکانس فروشگاه های کناری می تواند موجبتداخل فرکانس با دستگاه شما و همچنین ایجاد نویز به روی گیت فروشگاهی تان بشود.

همچنین عوامل دیگری نیز وجود دارند که رویعملکرد گیت فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی) در حال نصب تاثیر می گذارند و می توانند موجب ایجاد نویز شوند. از نمونه ی این عوامل می توانیم به کلید مینیاتوری ، لامپ های اس ام دی و هالوژن ، برق فشار قوی فروشگاه ، درب اتوماتیک و… اشاره کنیم. این عوامل می بایست در هنگام نصب گیت فروشگاهی تا حد توان کنترل و محدود گردد.


آرتابان

برچسب ها :

در چه صورت سند ملک غیرمنقول به رهن بانک در می آید؟

تصور کنید درحال ساخت یک واحد مسکونی هستید و با مشکل کمبود بودجه مواجهمی گردید؛ در این صورت یکی از اساسی ترین اقداماتی که می توانید انجام دهید، مبادرت به اخذ وام بانکی است.

شما جهت دریافت وام ساخت و ساز مسکن باید اسناد مربوط به ساخت و ساز مربوطه را به بانک تحویل نمایید. بانک این اسناد را در نزد خود و به عنوان وثیقه نگه میدارد و با ارائه وام مسکن به شما موافقت می کند.

اسناد مربوطه، سند رسمی دال بر مالکیت شما بر ملک مربوطه بوده و همچنین گواهی رسمی و قانونی رضایت شما نسبت به رهن گذاردن سند ملک مذکور است.

هدف بانک از رهن ملک، اطمینان از انجام تعهدات توسط شما و همچنین امکان جبران خسارات وارده به بانک در صورت عدم رعایت تعهدات مربوطه از جانب شماست.

نتایج در رهن قرار گرفتن ملک

در صورت قرار گرفتن ملک در رهن بانک، هیچ گونه خللی به مالکیت راهن واردنمی گردد و از حیث حقوقی، وی همچنان صاحب اصلی و قانونی ملک مورد نظر است.

با این حال مالکیت راهن بر مال قانونی خود تحت شرایط خاصی قرار می گیرد که بر طبق قانون بر وی تحمیل می گردد. به عنوان مثال امکان انتقال سند رسمیملک مربوطه در خصوص فروش آن امکان پذیر نبوده و مالک تنها می تواند از طریق قولنامه آن را به فروش برساند.

فروش ملک غیر منقول بدون سند رسمی و تنها از طریق قولنامه می تواند اسباب بسیاری از مشکلات مربوط به عدم امنیت معاملات املاک غیر منقول را فراهم نماید.

یکی دیگر از نتایج نامطلوب قرار داشتن ملک در رهن بانک، امکان فروش ملک مربوطه با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی ملک است که با توجه به شرایط مالک بر وی تحمیل می گردد که در این رابطه می توانید با وکیل ملکی مشاوره نمایید.

برچسب ها :
تعریف نفقه در قانون اساسی ایران
شنبه بیست و ششم 11 1398

مطابق قانون مدنی ایران، نفقه عبارت است از همه نیازهای متعارف و متناسببا وضعیت زن از قبیل مسکن، البسه، اثاث منزل و هزینه‌های درمانی، بهداشتی وخادم در صورت عادت یا احتیاج به واسطه نقصان یا مرض. ضابطه موجود در تعیینمیزان نفقه، بر مبنای شئونات خانوادگی زن، عرف و عادت ساکنان هر منطقه و وضع مالی مرد است و در صورت عدم توافق زوجین در میزان نفقه، دادگاه به تعیین میزان آن اقدام می‌کند.

وکیل طلاق توافقی

به محض انعقاد نکاح ، زوج مکلف به ادای نفقه شده و زوجه نیز در صورت تمکین مستحق دریافت آن می باشد.
ضمانت اجرای عدم پرداخت نفقه

درصورت عدم پرداخت نفقه، زن می تواند با تقدیم دادخواست حقوقی محکومیت مرد را مبنی بر پرداخت نفقه بخواهد. چناچه مرد معسر از پرداخت نفقه باشد، این حق برای زن وجود دارد که تقاضای طلاق کند.

وکیل نفقه

مطابق ماده ۱۱۱۱ قانون مدنی زن می تواند در صورت استنکاف شوهر از دادن نفقه ، به محکمه رجوع کند .در این صورت محکمه میزان نفقه را معین و شوهر را به دادن آن محکوم خواهد کرد . همچنین ، طبق ماده ۱۱۲۹ قانون مدنی در صورت استنکاف شوهر از دادن نفقه و عدم امکان اجرای حکم محکمه و الزام او به دادن نفقه ، زن می تواند برای طلاق به حاکم رجوع کند و حاکم شوهر را اجبار به طلاق می نماید . همچنین است در صورت عجز از دادن نفقه .

علاوهبر امکان طرح دادخواست حقوقی که برای زن وجود دارد، وی می تواند با مراجعهبه دادسرای عمومی تعقیب جزایی زوج را نیز بخواهد. زیرا نپرداختن نفقه یک جرم است. بنابراین با اثبات عدم پرداخت نفقه، زوج علاوه بر پرداخت نفقه به مجازات نیز محکوم می شود.

برچسب ها :

عنصر قانونی

ماده ۱۳ قانون جرایم رایانه ای مصوب ۱۳۸۸ در خصوص تعریف کلاهبرداری رایانه‌ای بیان می دارد:

«هرکسبه طور غیرمجاز از سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی با ارتکاب اعمالی از قبیل: وارد کردن، تغییر، محو، ایجاد یا متوقف کردن داده‌ها یا مختل کردن سامانه، وجه یا مـال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگریتحصیل کند؛ علاوه بر رد مال به صاحب آن، به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی از بیست میلیون ریال تا یکصد میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهدشد.»

مطابقتبصره ماده۶۷ قانون تجارت الکترونیکی : « شروع به این جرم نیز جرم محسوب شده و مجازات آن حداقل مجازات‌ مقرر در این ماده می‌باشد».

عنصر مادی:

عنصر مادی جرم کلاهبرداری کامپیوتری عملیات متقلبانه است‌ که به صور زیر اتفاق می افتد:

وکیل کلاهبرداری

– تحصیل وجوه یا اموال از طریق دادن برنامه بدون مجوز و مخفیانه به رایانه :

در این حالت مرتکب از طریق دادن برنامه بدون مجوز به رایانه‌ وجوه یا اموالی را از بانک یا شرکت تحصیل می کند.

– تحصیل وجوه یا اموال از طریق تقلب در سیستم رایانه ای‌:

مرتکب با عملیات متقلبانه در داده‌ها، اطلاعات و سیستم‌های رایانه‌ای ، به اموال یا وجوهی دست می یابد.

برچسب ها :
محاسبه مالیات پزشکان
جمعه بیست و پنجم 11 1398

مالیات پزشکان

پزشکان باید بدانند عدم انجام به موقع این امور مونجر به افزایش مالیات و امور مرتبطه می شود.

بااین وجود حسابداری بر مبنای اعلام به دارایی شاید برای بسیاری از پزشکان الزام نشده باشد. اما در نظر بگیرید عدم اعلام و پروی از این قانون می تواند معافیت های سالیانه و بخشودگی های مالیاتی از بین خواهد رفت و همین موضوع بی تاثیر نیست از موارد استفاده شده در این حوزه .

این امر غیر انکار است که درآمد های دولت از بخش مالیات ها  تامین می شود و تکیه بر نفت بی سود و منعفت است .

مالیات پزشکان

مالیات پزشکان

حدمات شرکت حسابداری پارسا حساب ایرانیان

 • ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق
 • ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
 • ارسال معاملات فصلی
 • تحریر دفاتر قانونی
 • تحریر لایحه مالیاتی
 • شرکت در جلسات ممیزی
 • کاهش مالیات سالیانه
 • کاهش مالیات
 • اعزام نیروی حسابداری
 • مشاوره در خصوص تراکنش های بانکی مشکوک
 • مشاوره در خصوص مالیات پزشکان
 • حسابداری مالی
 • حسابداری مالیاتی
 • اعزام نیروی مالیاتی
 • حسابداری جامع مالیاتی
 • حسابداری ویژه پزشکان به صورت گروهی
 • معرفی نرم افزار مالی
 • صورت های مالی
 • حسابرسی صورت های مالی

برای دریافت مشاوره های مالیاتی در خصوص پزشکان با تیم حسابداری پارسا حساب ایرانیان در تماس باشید .

برچسب ها :
آدرس اداره مالیات در غرب تهران
جمعه بیست و پنجم 11 1398

اداره مالیات غرب تهران درختی

طبقنقشه مالیاتی از سمت شرق از چمران به سمت سعادت آباد شمال اوین جنوب خیابان قزوین و فتح و اط غرب خیابان داروپخش را شامل می شود. در صورتی که شرکتی در این محدوده ثبت شده باشد و یا در تغییرات آدرس در این محدوده قرارگرفته باشد. در حوزه غرب تهران قرار می گیرد.


بنابراین در این حوزه در صورت قرار گرفتن می توانید امور خود را انجام دهید.

برای دریافت اطلاعات در خصوص آدرس ادارات و شعبات اداره مالیات غرب تهران درختی غرب تهران کلیک کنید .

برای کاهش جرائم مالیاتی خود با ما در ارتباط باشید .

اداره مالیات غرب تهران درختی

خدمات حسابداری پارسا حساب ایرنیان

 • ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق ماهانه
 • تهیه و محاسبه حقوق و دستمزد
 • تهیه فیش حقوقی
 • ثبت نام کد اقتصادی
 • ثبت نام ارزش افزوده
 • ثبت نام کد کارگاهی
 • ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
 • ارسال صورت معاملات فصلی
برچسب ها :
ارز چیست؟
شنبه شانزدهم 9 1398

ارز چیست؟

 

در مبادلات بین المللی، ارز به معنای پول رایج خارجی است. در واقع ارز نوع پذیرفته شده ای از اسکناس و سکه می باشد که توسط دولت در داخل اقتصاد کشور توزیع و گردش پیدا میکند. متداول ترین ارزهای خارجی کاربردی در داخل ایران، دلار امریکا، یورو اتحادیه اروپا می باشد. وکیل تغییر نام نرخ تساوی هر ریال با هریک از ارزهای خرجی توسط بانک مرکزی و به شکل روزانه معین و به واحد های مربوطه ذیربط من جمله صرافی ها و بازارهای بورس منتقل می شود.

مطابق با ماده ۶۲ قانون آئین دادرسی مدنی؛ مشاوره حقوقی پولشویی در صورتی که خواسته پول خارجی باشد خواهان می تواند آن را مطالبه نماید به شرطی که از نرخ روز ارز مزبور توسط بانک مرکزی آگاه و ارزش تقویم شده را در دادخواست خویش تقاضا نماید. مشاوره حقوقی جعل دادگاه صالح برای طرح دعاوی مرتبط با وجه نقد رایج خارجی، دادگاه محل سکونت خوانده می باشد و اگر خوانده در ایران اقامت نداشته باشد، دادگاه حقوقی تهران صالح به رسیدگی به این دعوی می باشد. اگر این اختلاف ارزی میان دو دولت باشد دادگاه صالح، دادگاه بین المللی می باشد.

باتوجه به اینکه دعاوی ارزی غالبا میان شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی ایرانی و شخصی با تابعیت خارجی محقق می گردد، لذا داشتن وکیل متخصص مطالبه ارز که اشراف و مشاوره حقوقی اثبات نسب تسلط کافی در حقوق تجارت بین الملل داشته باشد امری بدیهی می باشد.از این رو، گروه وکلای عدل جویان متشکل از وکلای مجرب و مستعد، آماده ارائه هرگونه خدمات لازم در این خصوص می باشد.

مراجع ذی صلاح جهت رسیدگی به مطالبات ارزی

 

به صورت کلی در قوانین ایران دادگاه صالح جهت مطالبات مالی، دادگاه محل اقامت خوانده و یا در صورت تراضی طرفین در قرارداد اولیه، محل انعقاد قرارداد است. مشاوره حقوقی ارزان اگر خوانده در ایران اقامت نداشته باشد، در دادگاه حقوقی تهران و در صورتی که مطالبات ارزی فی مابین دولت ها باشد در دادگاه های بین المللی مورد رسیدگی واقع می شود. وکیل مطالبه ارز پس از بررسی اطلاعات ارائه شده، موسسه حقوقی  قادر به تشخیص دادگاه صالح و پس از آن به جریان انداختن پرونده مربوط به مطالبه ارزی می باشد.

https://adljooyan.com

برچسب ها :
وکیل ارزان مطالبه ارز
شنبه شانزدهم 9 1398

وکیل ارزان مطالبه ارز

 

وکلای دل سوز گروه حقوقی عدل جویان با درنظر گرفتن مشکلات مالی مردم ، هزینه های مربوط به پیگیری پرونده ی مطالبه ارز را به پایین ترین حد خود رسانده است تا همه مردم بتوانند از خدمات  وکیل حکم حجر گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوند ، با گروه حقوقی عدل جویان نگران وکیل تغییر نام هزینه های اخذ وکیل برای پیگیری پرونده ی مطالبه ارز نباشید،. برای بهره مند شدن از خدمات به صرفه ترین و ارزان ترین وکیل مطالبه ارز تهران با گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با عدل جویان

گروه حقوقی عدل جویان  وکیل متخصص تحریر ترکه در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران از خدمات وکیل مطالبه ارز گروه حقوقی عدل جویان از طریق مختلف امکان برقرای ارتباط با وکلای خود را فراهم آورده است. شما عزیزان برای ارتباط با وکیل مطالبه ارز گروه حقوقی عدل جویان می توانید مشاوره حقوقی مزاحمت به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع در صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید.همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید و مشاوره حقوقی رایگان کسب نمایید. علاوه بر این می توانید به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و در قسمت (پرسیدن سوال جدید) سوال خود را مطرح سازید تا از راهنمایی وکلای مشاوره حقوقی تقسیم ما ترک دل سوز و نخبه گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

https://adljooyan.com

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 103691
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss