لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan


طراحی سایت فروشگاهی  حرفه ای : طراحی سایت وب نوش راهکارهایی برای طراحی سایت فروشگاهی شما پیاده می کند که هم از نظر سئو و بهینه سازی سایتو هم از نظر گرافیک سایت و سرعت لود سریع دارای برتری مناسب باشد . طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای را از ما بخواهید . وب نوش تخصص بالایی در طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، طراحی سایت فروشگاهی با جوملا و سایر فروشگاه سازها را دارد. برای مشاوره طراحی سایت با ما تماس بگیرید :

021-66515088

در این اینجا بهترین فروشگاه سازها که به صورت رایگان برای استفاده طراحان وب سایت ارائه شده است را بررسی می کنم . تمامی این فروشگاه سازها با استفاده از دانش php قابل تغییر می باشد و به راحتی می توانید کدهای دلخواه خود را در آنها قرار دهید تا بدین صورت یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای را طراحی کنید تمامی فروشگاه سازها به دلیل اینکهرقابت بالایی با هم دارند همیشه خود را با استانداردهای روز دنیا بروز رسانی می کنند و نسخه های جدید خود را ارائه می کنند لذا از نظر سئو و بهینه سازی سایت نیز دارای امکانات زیادی هستند . با وب نوش همراه باشید

 

فروشگاه ساز مجینتو | Magento

فروشگاه ساز مجینتو یکی از محبوبترین فروشگاه ساز در کشورمون هست و وب سایت های فروشگاهی زیادی با مجینتو طراحی شده است . به دلیل استفاده زیاد این فروشگاه ساز همه روزه به تعداد قالب های ساخته شده برای آن افزوده می شود و دارای قالب های بسیار جذاب می باشد که می توان به  راحتی خرید و یک فروشگاه ساز اینترنتی جذاب طراحی کرد . پشتیبانی و طراحی افزونه برای این فروشگاه ساز حرفه ای فراوان در وب سایت اصلی آن وجود دارد . مجینتو دارای هسته ای قدرتمند است و به راحتی می توانید با استقاده از آن یک سیستم فروشگاهی کامل با امکانات عالی طراحی کرد.

 

طراحی سایت فروشگاهی با مجینتو

 

فروشگاه پرستاشاپ |PrestaShop

یکی دیگر از فروشگاه سازهای حرفه ای  فروشگاه ساز پرستاشاپ است که این فروشگاه ساز هم دارای محبوبیت خوبی است و وب سایت های فروشگاهی زیادی با پرستاشاپ طراحی شده است. این نوع از فروشگاهساز نیز دارای قالب های فراوانی است و همچنسن دارای سیستم مدیریت محتوای قدرتمندی است  و می توانید به راحتی با استفاده از آن وب سایت های فروشگاهیدر طرح های خوب طراحی کنید.

 

طراحی سایت فروشگاهی با پرستاشاپ

 

فروشگاه ساز اپن کارت | OpenCart

فروشگاه ساز اپن کارت قدیمی ترین سیستم مدیریت محتوای فروشگاهی است که دارای امکانات فراوانی می باشد.  این فروشگاه نسخه ای کاملا فارسی دارد و در ایران هم دارای پشتیبان های قوی می باشد همچنین قالب های فراوانی برای آن طراحی شده است که به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد . هسته این فروشگاه طوری طراحی شده است که قابلیت راه اندازی یک فروشگاه کامل را دارد .

 

طراحی سایت فروشگاهی با اپن کارت

 

فروشگاه ساز های جوملا

سیستم مدیریت محتوای جوملا یکی از سیستم های مدیریت محبوب در جهان است که دارای امنیت بالایی است و تقریبا می توان گفت هر سایتی را با این سیستم می توان طراحی کرد . جوملا سیستم مدیریت محتوایی است که ماژول محور است و به همین دلیل افزونه های زیادی برای استفاده در آن طراحی سایتشده است . در این هم تعداد پشتیبان زیادی دارد و تقریبا تمام طراحان ایرانی با این سیستم مدیرت محتوا آشنایی کامل دارند . برای این سیستم مدیریت محتوا چهار فروشگاه ساز قدرتمند طراحی شده ات که در زیر به آنها اشاره می کنم:

 

طراحی سایت فروشگاهی با جوملا

 

1-    هیکاشاپ | Hikashop
2-    جومشاپینگ | JoomShopping
3-    ویرچومارت | VirtueMart
4-    جی تو استور|J2store

هر یک از فروشگاه سازها امکانات خاص خود را دارند و برای هر یک از آنها افزونه ها و پلاگین های خاصی طراحی شده است .تا با استفاده از آنها امکانات فروشگاه ساز قدرتمند تر شود . با استفاده از این فروشگاه سازها می توانید در جوملا وب سایت های فروشگاهی قدرتمندی بسازید.

فروشگاه سازهای وردپرس

سیستم مدیریت محتوای بسیار محبوب وردپرس که در سراسر دنیا دوست داران زیادی دارد و آن هم به دلیل سرعت و رابط کاربری عالی آن است . دارای دو سیستم فروشگاه ساز خوب است که برای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس که از آنها استفاده میکنیم، در زیر به آنها اشاره می کنیم .

 

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

 

1-    ووکامرس | WooCommerce
2-    وی پی ایکامرس | Wp eCommerce

هر دوی این فروشگاه سازهای وردپرس دارای محبوبیت بالای هستند و برای هر کدام از آنها افزونه های زیادی طراحی شده است . که دارای امکانات زیادی هستند . از این رو به دلیل محبوبیت وردپرس قالب های فروشگاهی زیادی برای آن با این فروشگاه سازها طراحی و برای استفاده در وب سایت ها به فروش گذاشته شده است . هر دوی این فروشگاه سازها کد باز هستند و شما به راختی می توانید تغییرات لازم را روی آنها انجام دهید.

فروشگاه ساز سیستم مدیریت محتوای دروپال

دروپال نیز بعد از جوملا و وردپرس یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوای رایگان می باشد که ماژول محور است و برای این سیستم مدیریت محتوا نیز پلاگین های خاصی طراحی شده است تا قدرت آنرا زیاد کند یکی از این پلاگین های فروشگاه ساز Drupal Commerce است که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در دروپال استفاده می شود. همانند سایر سیستم های مدیریت محتوای ذکرشده در بالا این سیستم نیز دارای قالب های فراوان آماده است که می توان از آنها به راحتی استفاده کرد. این سیتم مدیرتمحتوا نیز دارای طیف بزرگی از کاربران در ایران می باشد و پشتیبانی مناسبیاز آن می شود.

 

طراحی سایت فروشگاهی با دروپال

 

در پایان می توان این را گفت که با تمام این فروشگاه سازها می توانید اقدام به طراحی سایت فروشگاهی حرفه ایکنید . امام بزرگترین چالش اینها در اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی در ایران است که نیاز مند تخصص برنامه نویسی بالایی است. برای مشاوره طراحی سایت فروگاهی می توانید با ما تماس بگیرید تنا بهترین راه حل ها را برای شما ارائه کنیم .

وب نوش همشه کنار شماست و از ایده ای شما حمایت می کند تا بهترین فروشگاه را طراحی کنید.

021-66515088

منبع: سئو سایت و پشتیبانی سایت فروشگاهی وب نوش

برچسب ها : طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی : امروزه با افزایش وب سایت های فروشگاهیدر اینترنت رقابت شدیدی بین آنها برای جذب مشتری وجود دارد. در این رقابت وب سایت فروشگاهی ، برنده خواهد شد که دارای جذابیت های خاصی باشد . و بتواند کاربران رادر خود نگه دارد . در زیر به برخی از موارد تاثیر گذار درموفقیت وب سایت های فروشگاهی اشاره می کنم و در نهایت تاثیر گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی را توضیح می دهم.

 

طراحی سایت فروشگاهی

 

موارد تاثیر گذار در موفقیت فروشگاه اینترنتی

1-    طراحی گرافیکی و کار برپسند
2-    طراحی ساختار مناسب و کاملا روانشناختی قالب سایت
3-    طراحی سایت ریسپانسیو برای فروشگاه اینترنتی
4-    طراحی وب اختصاصی و کاملا خاص
5-    افزودن امکانات کاربرپسند و جذاب به سایت فروشگاهی
6-    سرعت لود شدن سایت
7-    استفاده از تصاویر مناسب با رنگ های عالی در سایت
8-    چیدمان مناسب محصولات

موارد بالا برخی از فاکتورها تاثیر گذار برای موفقیت فروشگاه اینترنتی می باشد . که باید در طراحی سایت فروشگاهی رعایت شوند .

می دانیم روال عادی هر فروشگاه اینترنتی بدین صورت است که کاربر وارد وب سایت می شود و بعد از انتهاب کالای مورد نظرخود آن را به سبد خرید اضافه می کند و روال پرداخت را طی می کند و در نهایت بعد از پرداخت سفارش خرید تکمیل می شود . از این نظر فروشگاه اینترنتی همشون شبیه به هم هستند . در اینجا برخی از ویژگی ها و امکانات خاص است که فروشگاه های اینترنتی را از هم تفکیک می کند . که مهم ترین آنهاگرافیک و چیدمان سایت است.

تاثیر گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی

انسان ذاتا زیبا پسند است و همیشه ترکیبهای رنگی جذاب محوش خواهد کرد. توجه داشته باشید . رنگ بندی سایت ، چیدمان مناسب . تاثیر مستقیم روی کاربران دارد . وقتی کاربری وارد وب سایت می شود در نگاه اولش است که مشخص خواهد کرد که سایت را می پسندد یا نه چرا که کاربر اول محیط اطراف را می بید بعد تصمیم به خرید می کند . وب سایت فروشگاهی همانند فروشگاه های واقعی در بیرون است . وقتی وارد فروشگاه می شویم اول به سرو وضعش نگاه می کنیم . در صورتی که پسندش کردیم از آن خرید می کنیم . تا فروشگاه به دل نشیند نمی شه ازش خرید کرد . مگر اجبار باشه دیگه .

بنابر این در دیزاین فروشگاه اینترنتی باید بهترین ایده را پیاده کرد برای این کار شما می توانید با طراحان وب سایت وب نوش که همیشه آماده مشاوره طراحی سایت به مشتریان هستند تماس بگیرید :

021-66515088

رنگ بندی سایت ، چیدمان سایت ، گرافیک سایت سه عامل مهم در جذب مشتری هستند . به خصوص در طراحی سایتفروشگاهی به این سه مورد باید دقت کامل داشته باشیم . وب سایت فروشگاهی نباید زیاد شلوغ و گیج کنند باشد باید دسته بندی محصولات کاملا رعایت شده باشد . به طوری که کاربر در نگاه اول بتواند در فروشگاه کامل بگردد بدون اینکه صفحات وب را فراموش کند.

توجه داشته باشید *

در طراحی سایت فروشگاهیباید صفحه اول سایت را جوری بچینید که به تمام صفحات هدف دسترسی آسان داشته باشید .خیلی مهم است که کاربر بدون اینکه صفحات را گم کند به هدف خوددست پیدا کند . شاید کاربری که وارد وب سایت می شود اصلا خریدار نباشد ولیشما برای همچین کاربرانی هم باید امکاناتی از جمله مقالات را قرار دهید تاباش استفاده از آن در سایت شما گردش کنند.

فروشگاه اینترنتی خود را همانند یک نمایشگاه در نظر بگیرید و بخش های محصولات خود را نیز غرفه های آن بهترین خدمات را ارائه کنید . نگذارید مشتریانتان ناراضی شوند چرا که مشتری های جدید توسط آنها وارد سایت شما خواهند شد.

برای کسب اطلاعات زیاد در رابطه با بازاریابی و فروش و تجارت الکترونیک با مشاورین وب نوش در زمینه سئو سایت ، بهینه سازی ، بازاریابی اینترنتی  تماس بگیرید ما 24 ساعته در خدمت شما هستیم .

برچسب ها : طراحی سایت فروشگاهی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96649
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss