لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
قالب آماده وردپرس ، طراحی قالب وردپرس
چهارشنبه بیست و نهم 12 1397

قالب آماده وردپرس ، طراحی قالب وردپرس :  سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا در دنیا می باشد که وب سایت های زیادی با این سیستم طراحی شده است . امروزه افرادی که برای این سیستم مدیریت محتوا قالب طراحی می کنند هر روز زیاد می شود و از این رو تعداد پشتیبان سایت وردپرس زیاد می باشد.  در کشور ما نیز برخی از افراد قالب های آماده وردپرس را از سایت های خارجی برداشته و آنها را ترجمهمی کنند که این نیز روش خوبی برای طراحی سایت با وردپرس است ولی بیشتر اینقالب های آماده به دلیل تجاری بودن بعد مدتی که بروز رسانی برای آن منتشر می شود . قالب وب سایت به هم میریزه .و نگرانی هایی را برای صاحبان وب سایتایجاد می کند.

 

 قالب آماده وردپرس ، طراحی قالب وردپرس اختصاصی

 

تیم طراحی سایت وب نوش همیشه استفاده از قالب های آماده را برای شما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کند . مشکلات خاص خود را دارند . در زیر به مزایا و معایب قالب های آماده وردپرس و مزیت طراحی قالب وردپرس به صورت اختصاصی را برای شما بیان می کنیم .

مزایای استفاده از قالب آماده برای طراحی سایت با وردپرس

مزیت هایی که برای استفاده از قالب های آماده وردپرس برای طراحی سایت با وردپرس می توانم بیان کنم بدین صورت می باشد که :

۱-    از انصاف نگذریم قالب های آماده که فارسی سازی شده اند از نظر ظاهر نست به وب سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی شده است بسیار زیبا می باشند البته این مورد در ظاهر قضیه است و هر وب سایت شکیلی را می توان طراحی کرد .

۲-    سرعت بالایی در نصب این قالب ها وجود دارد .

۳-    طراحی سایت در چند ساعت را برای شما میسر می کند

۴-    هزینه پایینی دارد.

۵-    می توان گفت سئو بیس طراحی شده اند .

۶-    همچنین می دانیم که مدیریت قالب های آماده وردپرس خیلی راحتر است .

۷-    برای راه اندازی قالب های آماده فقط به یک هزینه هاست نیاز داریم .

 

معایب طراحی سایت با وردپرس با قالب آماده

بیشتر این قالب های آماده تجاری بوده و برای همین برای خریدش باید از سایت اصلی فروشنده اقدام کنیم که این کار را بیشتر طراحان سایت انجام نمی دهند از این رو سایت . بعد از مدتی داغون می شود و کاملا سایت به هم می ریزه . یا برخی از افزونه هاش کار نمی کنند . و خیلی از مشکلات دیگه که در موقع نصب قالب رخ می دهد.

طراحی قالب اختصاصی وردپرس و مزیت های آن

از آنجا که میگیم قالب کاملا اختصاصی انجام می شود لذا تمام موارد برنامه نویسی از ابتدا در دست طراح سایت است و هیچ نوع نگرانی نداریم از این بابت . تمام گرافیک وب سایت که با وردپرس و با طراحی قالب وردپرس انجاممی شود بر اساس خواست مشتری است. برای انجام طراحی قالب وردپرس بدین شیوه انجام می دهیم :

بعد از درخواست مشتری

۱-    طراحی گرافیک سایت به صورت اختصاصی
۲-    تایید طرح گرافیکی سایت توسط مشتری
۳-    تبدیل psd به html
۴-    نصب اسکریپت مدیریت وردپرس
۵-    انتقال قالب طراحی شده به وردپرس و ارتباط با هسته وردپرس
۶-    اتمام کار و نمایش دمو به مشتری
۷-    تایید مشتری
۸-    انتقال سایت به هاست با امنیت بالا
۹-    تسویه و آموزش مدیریت وب سایت
۱۰-    وارد کردن اطلاعات اولیه

روال بالا برای طراحی قالب وردپرس توسط تیم طراحی سایت وب نوش می باشد.

برچسب ها : قالب آماده وردپرس - طراحی قالب وردپرس

هزینه طراحی سایت با وردپرس :  سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از سیستم های رایگان در طراحی سایتمی باشد . که نسبت به سایر سیستم ها دارای محبوبیت بالایی است و مشتریان زیادی دوست دارند که این سیستم وب سایت طراحی کنند . تیم طراحی سایت وب نوشنیز متشکل از متخصصین حرفه ای در طمینه طراحی سایت با جوملا (جوملا بعد ازوردپرس یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد) و طراحی سایت با وردپرسمی باشند . لذا در طراحی قالب وردپرس اختصاصی و نیز طراحی سایت با استفادهاز فارسی سازی قالب های آماده وردپرس آماده ارائه خدمات طراحی سایت به شماعزیزان می باشیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه طراحی سایت با وردپرس می توانید با مشاوره طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید.

 

هزینه طراحی سایت با وردپرس

 

قیمت  طراحی قالب اختصاصی ورد پرس

ابتدا لازم می دانم که توضیحی در رابطه با طراحی سایت با cms های آماده ورایگان همانند وردپرس و جوملا بگم . توجه داشته باشید در طراحی سایت با این نوع از سیستم های مدیریت محتوا در اصل قالب وب سایت طراحی می شود و با هسته سیستم مدیریت محتوا ارتباط برقرار می کند. لذا دو حالت در طراحی وب سایت با سیستم های مدیریت محتوا پیش می آید که بدین صورت است :

۱-    طراحی قالب اختصاصی
۲-    طراحی سایت با قالب آماده

مطمئنا خیلی از افرادی که دوست دارند وب سایت طراحی کنند می دانند که قالب های آماده که فارسی سازی شده اند باگ های خاص خودشان را دارند اما به دلیل اینکه وب سایت آماده است و تنها با خرید دامنه و هاست به راحتی می توان آن را نسب کرد و از آن استفاده کرد با به سمنت این نوع از قالب ها می روند چرا که هزینه استفاده و طراحی سایت با قالب آماده بسیار پایین تر می باشد . اما یک مورد مهم دیگر نیز وجود دارد و آن این است که برخی از مشتریان نیز دوست دارند که وب سایت آنها متفاوتتر از سایر سایت های مشابه باشد از این رو از ما درخواست طراحی گرافیک سایتدارند و می خواهند که بهترین طرح گرافیکی را برای وب سایت پیاده کنیم . لذا تیم حرفه ای طراحی گرافیک وب نوش با تجربه ای چند ساله در زمینه طراحی قالب سایت ، طراحی لوگو و بنر های تبلیغاتی برای وب سایت هایی که در وب نوشطراحی می شوند بهترین ها را ایجاد می کند.

توجه *

قیمت طراحی سایت با وردپرسنیز بر اساس این دو مورد برای مشتری محاسبه خواهد شد .  در طراحی اختصاصی قالب وردپرس هم زمان و هم هزینه نسبت به طرح های آماده بالاست .

هزینه توسعه وب سایت وردپرسی

برخی از مشتریان همه روزه با ما تماس می گیرند اما وب سایت دارند و خواستار این هستند که برخی از امکانات دیگری به وب سایت اضافه نمایند . یا کلا خواستار تغییر طراحی قالب وب سایت هستند. در این صورت باید توجه داشته باشیم که وب سایت در چه رتبه ای در نتایج جستجو قرار دارد چرا که در انتقالاطلاعات باید توجه شود که تمام لینک ها ریز به ریز و دقیق انتقال داده شوند . تا آسیبی به سئو و بهینه سازی وب سایت وارد نشود .

تبدیل سایت شرکتی وردپرس به فروشگاهی

برخی از افراد با ارتقاء وب سایت خود می خواهند تا سایت شرکتی خود را به فروشگاهی تبدیل کنند و یا اینکه درگاه آنلاین فروش راه اندازی نمایند . لذا تبدیل سایت شرکتی به فروشگاهی  یکی از تخصص های ماست و برای شما این کار را در اسرع وقت انجام داده خواهد شد .

 

بهترین ها در انتظار شماست برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید باما در ارتباط باشید . تیم طراحی سایت وب نوش حامی ایده های شما می باشد.

برچسب ها : هزینه طراحی سایت با وردپرس


طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس :یکی از سیستم های مدیرت محتوا که از محبوبیت بزرگی هم برخوردار است وردپرساست . سیستم مدیرت وردپرس به صورت کد باز ارائه شد و هم چنین بیشتر برای طراحی سایت های محتوا محور کاربرد داشت ولی با پشتیبانی قدرتمند از این سیستم مدیریت محتوا تبدیل به یکی از برترین سیستم های مدیریت محتوای رایگانبرای طراحی سایت فروشگاهیشد . با طراحی افزونه قدرتمند ووکامرس که یک فروشگاه ساز قدرتمند برای وردپرس شده است . وب سایت های فروشگاهی بزرگی را با این سیستم مدیریت محتواساخته اند . در زیر نکاتی را در رابطه ا طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس راشرح می دهم.

 

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

 

دلایل طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

1-    سئو سایت وردپرس
2-    رابط کاربری بسیار آسان و کاربرپسند
3-    انعطاف پذیری بالای سایت وردپرس
4-    وجود فروشگاه ساز ووکامرس در وردپرس
5-    سبک بودن هسته وردپرس
6-    ایندکس سریع صفحات در وب سایت وردپرس
7-    سرعت لود سریع وب سایت وردپرس

سئو سایت فروشگاهی وردپرس

سئو بخش مهمی در طراحی سایت وردپرساست و یکی از مهمترین خواسته های صاحبآن وب سایت هست . از این رو به دلیل اینکه وردپرس محتوا محور است دارای سئو قدرتمندی می باشد . همچنین برای بالا بردن سئو افزونه هایی قدرتمندی برای وردپرس طراحی شده است . از این روسئو کردن وب سایت های فروشگاهی که با وردپرس طراحی شده اند بشیار راحتر است و می توان به راحتی نتیجه گرفت .

رابط کاربری آسان وردپرس

مزیت دیگر طراحی سایت فروشگاهیبا وردپرس وجود رابط کاربری آسان برای آن است . وردپرس چون برای طراحی سایت های وبلاگی پیاده سازی شده بود برای همین دارای رابط کاربری بسیار کاربرپسند است و هر مدیر سایتی با داشتن دانش مختصری در زمینه طراحی سایت می توانند وب سایت های وردپرسی را مدیرت نماید .

انعطاف پذیری بالای سایت وردپرسی

سایت وردپرس به دلیل وجود پشتیبان های قویو برنامه نویسان حرفه ای که از این سیستم پشتیبانی می کنند. افزونه های زیادی برای این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده است که بزرگترین این افزونه ها فروشگاه ساز ووکامرس می باشد که بحث اصلی ما در این مقاله است . از این رو وردپرس انعطاف بالایی دارد  و تقریبا هر نوع  وب سایت را می توان با این سیستم مدیریت محتوا طراحی کرد.

سبک بودن هسته وردپرس و ایندکس سریع صفحات وب سایت

گفتیم وردپرس برای طراحی سایت های وبلاگی طراحی شده است . از این رو باید راهکاری برای ایندکس سریع محتوا در نتایج جستوجو برایش پیاده شود . که همچین سیستمی در بطن و هسته وردپرس ارائه شده است . اما مزیت مهم در رابطه با سرعت ایندکس صفحات وردپرس این است که سایت به سرعت در نتایج جستجو رشد می کند و این کمک بزرگی برای سئو سایت وردپرس است . سرعت لود وب سایت نیز به همین دلیل بسیار سریع است و در زیر 4 ثانیه وبا بهینه کردن کامل سایت زیر 3 ثانیه وب سایت وردپرسی لود می شود .

سیستم فروشگاهی ووکامرس در طراحی سایت وردپرس

برای طراحی سایت فروشگاهیفروشگاه سازهای زیادی ارائه شده است . همانند مجینتو ، اپن کارت ، ووکامرسبرای وردپرس ، جومشاپینگ ، ویرچومارت و هیکاشاپ برای جوملا  و ...

اما ووکامرس چرا یک فروشگاه ساز خوب است و اینکه چرا بهتر است از این سیستم برای فروشگاه خود استفاده کنیم .

تمام موارد بالا که گفته شد از دلایل محکم برای استفاده از ووکامرس برای فروشگاه اینترنتی است . ووکامرس پشتیبانی وب سایتقدرتمندی دارد .و دارای افزونه های بسیار جذاب و قدرتمند برای نمایش بهتر محصولات است . کد باز است و هر برنامه نویس php به راحتی می تواند در کدهایآن تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهد لذا یک سیستم ایده آل برای طراحی سایت فروشگاهی است .

طراحی سایتوب نوش نیز از فروشگاه ساز ووکامرس حمایت می کند و پیشنهاد مشتریان خود برای طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس را رد نمی کند .برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید . وب نوش برای ایده های شما ارزش بالایی قائل است و در اجرای آنها همیشه کنار شما و با شما هست .

با مشاوره سئو ، مشاوره طراحی سایت و مشاوره تولید محتوا وب نوش تماس بگیرید :

برچسب ها : طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس
سه شنبه بیست و نهم 1 1396

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرسامروزه استفاده از cms های رایگان نسبت به cms های اختصاصی رواج بیشتری دارد. یکی از این cms (سیستم مدیریت محتوا) وردپرس است . که محبوبترین cms در دنیا می باشد . وردپرس در پایه ریزیش برای طراحی وبلاگ و برخی از وب سایت های سایده شرکتی است . که در این کار بسیار موفق و قدرتمند عمل کرده است. در حال حاضر آماری که وب سایت w3techs ارائه نموده است . وردپرس 26.6 درصد وب سایت های موجود را شامل می شود که در حدود یک چهارم وب سایت های اینترنتی می باشد .

در آمار های اخیر نیز استفاد ه از وردپرسدر ایران در حدود 4. درصد بوده که از این آمار برای وب سایت هایی است که دارای دامنه .ir می باشند . در زیر جدول استفاده از cms های رایگان در ایران را می توانید مشاهده نمایید .

 

طراحی سایت با وردپرس

در این مقاله قصد دارم مزایا و معایب طراحی سایت با ورد پرس را برایتان تشریخ کنم :

مزیت های طراحی سایت با وردپرس

1-    وردپرس رابط کاربری آسان و روانی دارد :یکی از دغدغه های کاربران و مدیران سایت در  نحوه استفاده از رابط کاربری وب سایت ها می باشد . سیستم مدیریت وردپرس به دلیل اینکه برای طراحی وبلاگ توسعه داده شده است . دارای رابط کاربری بسیار آسان می باشد . که هر کاربریبدون داشتن دانش زیاد در زمینه طراحی سایت می تواند پشتیبانی سایت وردپرسی را به عهده بگیرید .

2-    نصب و بروز رسانی آسان در طراحی سایت با وردپرس :وردپرس دارای سیستم  مدیریت محتوای است که می توانید بر روی انواع مختلفی از سیسم عامل ها نصب و راه اندازی کنید .  همچنین این سیستم دارای نگارش غیر رسمی و قابل حمل نیز می باشد که می توانید از آن هم استفاده نمایید . وردپرس را می توانید در زیر 5 دقیقه نصب و در مدت زمان اندکی آن را به نسخهجدید انتقال دهید. ارتقاء وردپرس در بین سایر سیستم های تولید محتوا راحتراست .

3-    پشتیبانی قدرتمند وب سایت ها از سیستم وردپرس :وردپرس توسط افراد خلاق و باهوش که به دنیای برنامه های متن باز علاقه مندهستند در انجمنها و وب سایت های مخصوص پشتیبانی و توسعه داده می شود. توجهداشته باشید که وردرپرس به دلیل محبوبیت بالایی که دارد. هر روز به تعداد افزونه های رایگانش اضافه می شود و نسبت به سایر cms های رایگان بیشترین تعداد افزونه را دارد.

4-    هسته وردپرس قابل حمل است :وردپرس را می توانید به راحتی به صورت دستی با پشتیبان گیری از فایل ها و دیتابیس از سرویس میزبانی وب به یک سرویس میزبانی دیگر انتقال داد.

5-    مدیریت نوشه ها در وردپرس بسیار قدرتمند است :وردپرس برای تولید محتوا و وبلاگ طراحی شده است از این رو دارای سیستم قدرتمند برای مدیریت نوشته ها و برگه های خود در نظر گرفته است شما می توانید قبل از انتشار نوشته در وب سایت خود آن را در پیش نویس ذخیره و به صورت پیش نمایش ابتدا ببینید و در صورت نیاز به تغییر ، تغییرات را اعمال کنید و دوباره انتشار را بزنید. هم چنین می توانید در بین نوشته های خود ازتصاویر ، ویدئو و فایل های صوتی نیز استفاده نمایید .

6-    تعیین سطح دسترسی برای کاربران در طراحی سایت با وردپرس به راحتی انجام می پذیرد

7-    هیچ سیستم محتوایی نمی تواند url های زیبایی که وردپرس ایجاد می کند را داشته باشد.

8-    سئو وب سایت وردپرسی ک در رابطه با این مورد در مقالات بعدی بیشتر بحث می کنیم ولی در کلامی خلاصه سئو وردپرس در بین سایر cms ها زبان زد می باشد و دارای قدرت بالایی است . به دلیل هسته سبک وردپرس و همچنین محتوا محور بودنش سئو سایت بالایی دارد.

معایب طراحی سایت با وردپرس

1- جدیدترین عیب طراحی سایت با ورد پرس امنیت پایین آن می باشد. با رشد روز افزون نرم افزار همیشه خطر امنیتی برای تمامی cms ها وجود دارد بخ حصوصبرای وردپرس که محبوبیت زیادی هم دارد و همیشه در معرض تهدید است بنابر این مدیر وب سایت های وردپرسی باید همیشه خود را برای مقابله با این نرم افزارهای خطرناک از نظر امنیتی در سطح بالایی نگه دارد.

2-وردپرس در اصل برای طراحی وبلاگ مطلب پیاده سازی شده است . و برای طراحی سایت های بسیار مدرن و پیشرفته مانند فیس بوک  نمی توان ازش استفاده کرد.

3-تمپلت ها ، پلاگین ها ، و برخی از افزونه های کاربردی ارائه شده برای وردپرس بسیار گران هستند و پشتیبانی درستی از آنها نمی شود.

4-در کل وردپرس برای وب سایت هایی قابل استفاده است که محتوا محور هستند

 

برای طراحی سایت با وردپرس می توانید با مشاوره سایت وب نوش تماس بگیرید:


021-66515088

برچسب ها : طراحی سایت با وردپرس
طراحی قالب وردپرس
سه شنبه اول 1 1396

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس :سیستم مدیریت محتوای  وردپرس پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوای رایگان در جهان می باشد . وردپرس بیش از 150 میلیون وب سایت را پشتیبانی می کند .
از برترین تخصص ای تیم طراحی سایت وب نوش طراحی قالب وردپرس است .شاید در نگاه اول طراحی یک قالب با وردپرس بسیار ساده به نظر برسه ولی به نصبت طراحی سایت با جوملا یا طراحی سایت با وردپرسقالب آماده کار بسیار حرفه ای است . در طراحی سایت با جوملا کد نویسی بیشتر در فایل ایندکس سایت انجام می گیرد. ولی در وردپرس تمام وب سایت از هم تفکیک شده است و برای هر موقعیت فایلی جداگانه مد نظر می باشد . ما تمامموارد فنی طراحی قالب وردپرس را در نظر می گیریم و بر اساس خواسته مشتری طراحی سایت با وردپرس را آغاز می کنیم .

 

طراحی قالب وردپرس

 

یکی دیگر از تخصص های ما تبدیل طرح های اختصاصی مشتریان به قالب وردپرس می باشد . ما همیشه خود با برای طراحی سایت با وردپرس با جدیدترین ترفندها بروز رسانی می کنیم تا بتوانیم بهترین کیفیت کار را در اختیار شما قرار دهیم .

در طراحی سایت با ورد پرس | طراحی قالب وردپرس وب نوش

وب نوش امکاناتی که برای  مشتریان خود که طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کرده اند ارائه می کند بدین شرح می باشد .
1-    طراحی قالب وردپرس کاملا اختصاصی برای شما
2-   می دانیم وردپرس یک cms کاملا رایگان می باشد لذا ما باکی نداریم و تمام سورس فایل با سورس افزونه ها ی رایگان را در اختیار شما قرار می دهیم .
3-   شاید تصور داشته باشید که وب سایت را طراحی کردیم و تمام شد و احتمالا هیچ نوع پشتیبانی از آن نشود . طراحی سایت وب نوش همیشه همراه شماست . و هرامکانات دیگری بخواهید به قالب افزوده می شود.
4-    ویرایش قالب بعد از تحویل پروژه توسط وب نوش انجام خواهد شد .
5-    یک سال پشتیبانی رایگان فنی وب نوش همیشه این اطمینان را به شما خواهد داد که سایت پشتیبانی قوی دارد.
6-   وردپرس سیستم مدیریت محتوایی است که محتوا محور است از این رو سئو وب سایت قدرتمندی دارد. لذا ما نیز تمام اصول سئو را در طراحی قالب وردپرس رعایت می کنیم .
7-    ایده شما را تکمیل می کنیم و پیشنهادات جالبی را در طراحی قالب به شما ارائه میکنیم . وب نوش مشاورین قدرتمندی در ایده پردازی دارد .
8-    در طراحی قالب وردپرس تاجایی که امکان دارد سعی ما این است که قالبی طراحی کنیم تا به راحتی بتوان ساختار آن را تغییر داد.
9-    بهینه سازی تمام کدها در طراحی قالب وردپرس توسط برنامه نویس های حرفه ای وب نوش انجام می شود.
10-    پنل تنظیمات قالب به صورت اختصاصی برای شما پیدا خواهد شد .
11-    طراحی قالب وردپرس کاملا ریسپانسیو می باشد
12-    سازگاری طراحی قالب وردپرس با تمام مرورگرهای موجود
13-   سئو شده برای تمام موتورهای جستجو به ویژه سئو اختصاصی برای موتور جستجوسگوگل که بیشتر کاربران از این جستجوگر استفاده می کنند.
14-    طراحی سایت وردپرس در صورت خواست مشتری به صورت کاملا فلت انجام می پذیرد
15-    رفع تما باگ های افزونه ها و حفظ امنیت در طراحی قالب وردپرس
16-    تحویل سریع و فوری حتی زودتر از زمان تعیین شده برای پروژه
17-    آموزش پنل مدیریت و پشتیبانی سایت کاملا رایگان
18-    و....
یکی از ویژگی های طراحی سایت با وردپرسدر وب نوش این است که شما نگران هزینه وب سایت نخواهید بود ما راهکاری برای شما ارائه خواهیم کرد که با هزینه ای پایین شما صاحب وب سایتی عالی شوید برای کسب مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئو و بهینه سازی سایت می توانید با ما در ارتباط باشید :

برچسب ها : طراحی قالب وردپرس
استفاده از قالب آماده در طراحی سایت با وردپرس :وردپرس در بین تمام cms های رایگان از محبوبیت بالایی برخوردار است و در سراسر دنیا وب سایت های زیادی با این cms طراحی شده است . برای همین شرکتهای بزرگی دست به کار شده اند و در طراحی قالب وردپرسفعالیت می کنند . امروزه استفاده از قالب آماده برای طراحی سایت وردپرس بسیار رونق یافته است. و این هم دلایل مهمی دارد که در زیر بررسی می کنیم .

 

طراحی سایت با وردپرس

 

دلایل افزایش استفاده از قالب های آماده برای طراحی سایت با وردپرس

1-    هزینه پایین طراحی سایت با قالب آماده وردپرس
2-    سرعت انجام طراحی سایت با قالب آماده وردپرس
3-    وجود قالبهای بسیار جذاب و پسند مشتریان
4-    سئو سایت خوب برخی از قالب های اماده وردپرس مانند قالب b یا اینفولد
5-    امکانات زیاد قالب های آماده
6-    و یا ...

موارد بالا می توانند دلایل استفاده از قالب های آماده وردپرس برای طراحی سایت باشند .

اما توجه داشته باشید که استفاده از قالب های آماده وردپرس برای طراحی سایت را وب نوش به هیچ وجه تایید نمی کند . در زیر به دلایل استفاده نکردن از قالب آماده به زبان وب نوش را بررسی می کنیم :

چرا از قالب آماده برای طراحی سایت استفاده نکنیم ؟

قالب های آماده و گاها رایگان وردپرس در اینترنت به وفور می توانید پیدا کنید و نصب کنید . اما استفاده از آنها به هیچ وجه امنیت سایت را تضمین نخواهد کرد چرا که هر سازنده ی قالب برای کسب در آمد از آن قالب را طراحی می کند و حتما کدهایی را درون آن اشتفاده می کند که بعد از گذشت مدت زمان موقرر استقرار قالب در دامنه سایت به خودی خودایراد پیدا کند تا شما با پشتیبان آن تماس بگیرید . که پشتیبان قالب های آماده و رایگات اصلا در دسترس شما نیستند.

بنابر این مهمترین دلیل استفاده نکردن از قالب آماده برای طراحی سایت با وردپرس در دسترس نبودن پشتیبان قالب های آماده وردپرسی است .

مورد بعدی قالب های تجاری هزینه بالایی دارند و هر فردی نمی تواند آنها را تهیه نماید .

دلیل بزرگتر نیز امنیت نداشتن قالب های آماده برای طراحی سایت با وردپرس است . نمی توانید به طور قطع بکید که در قالب آماده سایت وردپرسی من هیچ نوع شلی وجود ندارد .

توجه داشته باشید *


شما می خواهید وب سایتی را طراحی کنیدکه با استفاده از آن کسب در آمد یا محصول خود را معرفی نمایید . بنابر اینباید همانند خیلی از راههای تبلیغاتی دیگر که بهش ارزش می دهید به وب سایتنیز ارزش دهید و بلکه بیشتر چرا که بیشتر مشتریان شما در اینترنت دنبال خواشته های خود می گردند.
پس طراحی سایت برای شما هزینه نیست سرمایه گذاری مطمئن است از طریق آن کسب و کار خود را گسترش دهید.بهترین راهکاری کهما برای شما پیشنهاد می کنیم طراحی قالب وردپرس به صورت اختصاصی است . با گرافیک بالا و کاربر پسند . و سایتی کاملا ریسپانسیو و بهینه برای تمام مرورگرهای موجود.

برای مشاوره درست در رابطه با طراحی سایت وبهینه سازی وب سایت با وب نوش تماس بگیرد . ما ایده های شما رو گسترش خواهیم داد و بهشون جامع عمل می پوشانیم .

برچسب ها : طراحی سایت با وردپرس

چرا طراحی سایت با وردپرس ؟ :وردپرس سیستم مدیریت مختوای بسیار محبوبی است و در سراسر دنیا خواستاران زیادی دارد . خیلی از افرا خواستار طراحی سایت با ورد پرسهستند و این چیزی منطقی می باشد. چرا که مزیت های زیادی دارد . اما وب نوشتمام cms ها را برای طراحی سایت قبول دارد چرا که برای تک تک آنها زمان صرف شده و زحمت کشیده شده است و هر یک هم مزیت و معایبی دارد . امام بحث مادر اینجا این است که چرا طراحی سایت با وردپرس خواستار زیادی دارد .

 

طراحی سایت با وردپرس

 

وردپرس برترین سیستم مدیریت  محتوا برای طراحی سایت

با نگاه به تیتر بالا همیشه ذهنیت این استکه چون وردپرس بیشتر از همه مورد استفاده قرار می گیرد و محبوب است پس باید سایت خودمان را با وردپرس بزنیم ولی همیشه چنین نیست. وب نوش عقیده اشبه این است که در طراحی سایت مهمترین مسئله رعایت :

1-    طراحی وب سایت جذاب و اختصاصی قالب (چه طراحی قالب وردپرس باشد چه طراحی سایر cms ها)
2-    رعایت سرعت لود سایت
3-    امنیت
4-    رعایت  اصول سئو و بهینه سازی سایت
اگر در طراحی سایت به این موارد دقت و عمل شود می توان هر cms (سیستم مدیریت محتوا) را بهینه کرد و بهترین سایت را طراحی کرد.

اما واقعا چرا طراحی سایت با وردپرس

در دو حالت بررسی می کنیم :

1-    طراحی سایت با وردپرس
2-    سئو سایت وردپرس

طراحی سایت با وردپرس و طراحی قالب اختصاصی برای سایت :همانطور که گفته شد وردپرس دارای افزونه های زیادی است . و همچنین پشتیبانی قدرتمندی از هسته وردپرس صورت می گیرد.  سیستم کد باز با کدهای سبک است و هر فردی که با دانش متوسط php می تواند به راحتی وردپرس را شخصی سازی کند.

سئو سایت وردپرس : سئو به دلیل این که پایه اش برای طرای وبلاگ طراحی شده است و در اصل محتوا محوراست . دارای سئو قدرتمندی است . در کنار این مورد افزونه های سئو سایت زیادی برای وردپرس طراحی شده است که خیلی قدرت سئو در وردپرس را بالا می برد .

اما آیا تمام این موارد باعث شده است که مشتری رو به سمت وردپرس بیارد ؟

نه ! چنین نیست چون تمام موارد را می توانیم در سایر cms های دیگه نیز پیاده کنیم . مهمترین دلیل رابط کاربر بسیار آسان وردپرس برای مدیرت محتوای سایت وردپرسی است . وردپرس توانسته است با آسان کردم این بخش برای کاربران و مدیران سایت آنها را برای طراحی سایت با وردپرس ترغیب کرده است .

برچسب ها : طراحی سایت با وردپرس
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96662
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss