لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan

خاصیت بازدارندگی گیت فروشگاهی

شاید شما هم در خروجی فروشگاه های بزرگ و کوچک این گیت ها را مشاهده کرده باشید، هرچند استفاده از دوربین مدار بسته وسیستم های نظارت تصویری جرایم را کاهش داده است ولی هر کدام از این سیستم های نظارتی جایگاه خاص خود را داشته و نمیتوان جایگزین صد درصدی برای همدیگر باشند، برای مثال ممکن دوربین مدار بسته تصاویر مربوط به سرقت را ضبط کرده باشد ، ولی این تصاویر زمانی می تواند مفید باشد که شما سارق را از روی قیافه بتوانید شناسایی کنید، لذا استفاده از دزدگیر فروشگاهی به دلیل عملکرد آنی و لحظه ای به صورت موثر تری روز به روز رو به افزایش است .گیت فروشگاهی آرتابان با عملکرد بالا ، وضریب خطای بسیار پایین محصولی ایده آل برای محافظت از فروشگاه ها و اجناس مربوطه به حساب می آید.

گیت آرتابان

برچسب ها :
موارد استفاده گیت فروشگاهی
سه شنبه هفدهم 4 1399

موارد استفاده گیت فروشگاهی

لازم به تذکر می باشد که تنها لیبل های امنیتی مربوط به گیت فروشگاهی EM هستند که قادر به فعال و غیر فعال شدن هستند و یکبار مصرف نیستند. این مورد در گیت های EM خاصیتی می باشد که سایردزدگیر لباس ها ندارند.

درزمان نصب گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس) حتما باید توجه داشته باشید که حریم معین و مشخص شده در میان پایه های آنتن دزدگیر پوشاک و تگ های داخل فروشگاهمیبایست به گونه ای قرار بگیرند تا موجب نزدیکی بیش از اندازه تگ ها به گیت نشود ، در این صورت بوق کاذب روی دستگاه ایجاد خواهد شد.

از دیگر نکات مهم در زمان نصب دزدگیر فروشگاهی (دزدگیر پوشاک) ، بررسی فرکانس دستگاه های مجاور فروشگاه می باشد.زیرا در صورت اشتباه در این موضوع فرکانس فروشگاه های کناری می تواند موجبتداخل فرکانس با دستگاه شما و همچنین ایجاد نویز به روی گیت فروشگاهی تان بشود.

همچنین عوامل دیگری نیز وجود دارند که رویعملکرد گیت فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی) در حال نصب تاثیر می گذارند و می توانند موجب ایجاد نویز شوند. از نمونه ی این عوامل می توانیم به کلید مینیاتوری ، لامپ های اس ام دی و هالوژن ، برق فشار قوی فروشگاه ، درب اتوماتیک و… اشاره کنیم. این عوامل می بایست در هنگام نصب گیت فروشگاهی تا حد توان کنترل و محدود گردد.


آرتابان

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96682
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss