لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
ارز چیست؟
شنبه شانزدهم 9 1398

ارز چیست؟

 

در مبادلات بین المللی، ارز به معنای پول رایج خارجی است. در واقع ارز نوع پذیرفته شده ای از اسکناس و سکه می باشد که توسط دولت در داخل اقتصاد کشور توزیع و گردش پیدا میکند. متداول ترین ارزهای خارجی کاربردی در داخل ایران، دلار امریکا، یورو اتحادیه اروپا می باشد. وکیل تغییر نام نرخ تساوی هر ریال با هریک از ارزهای خرجی توسط بانک مرکزی و به شکل روزانه معین و به واحد های مربوطه ذیربط من جمله صرافی ها و بازارهای بورس منتقل می شود.

مطابق با ماده ۶۲ قانون آئین دادرسی مدنی؛ مشاوره حقوقی پولشویی در صورتی که خواسته پول خارجی باشد خواهان می تواند آن را مطالبه نماید به شرطی که از نرخ روز ارز مزبور توسط بانک مرکزی آگاه و ارزش تقویم شده را در دادخواست خویش تقاضا نماید. مشاوره حقوقی جعل دادگاه صالح برای طرح دعاوی مرتبط با وجه نقد رایج خارجی، دادگاه محل سکونت خوانده می باشد و اگر خوانده در ایران اقامت نداشته باشد، دادگاه حقوقی تهران صالح به رسیدگی به این دعوی می باشد. اگر این اختلاف ارزی میان دو دولت باشد دادگاه صالح، دادگاه بین المللی می باشد.

باتوجه به اینکه دعاوی ارزی غالبا میان شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی ایرانی و شخصی با تابعیت خارجی محقق می گردد، لذا داشتن وکیل متخصص مطالبه ارز که اشراف و مشاوره حقوقی اثبات نسب تسلط کافی در حقوق تجارت بین الملل داشته باشد امری بدیهی می باشد.از این رو، گروه وکلای عدل جویان متشکل از وکلای مجرب و مستعد، آماده ارائه هرگونه خدمات لازم در این خصوص می باشد.

مراجع ذی صلاح جهت رسیدگی به مطالبات ارزی

 

به صورت کلی در قوانین ایران دادگاه صالح جهت مطالبات مالی، دادگاه محل اقامت خوانده و یا در صورت تراضی طرفین در قرارداد اولیه، محل انعقاد قرارداد است. مشاوره حقوقی ارزان اگر خوانده در ایران اقامت نداشته باشد، در دادگاه حقوقی تهران و در صورتی که مطالبات ارزی فی مابین دولت ها باشد در دادگاه های بین المللی مورد رسیدگی واقع می شود. وکیل مطالبه ارز پس از بررسی اطلاعات ارائه شده، موسسه حقوقی  قادر به تشخیص دادگاه صالح و پس از آن به جریان انداختن پرونده مربوط به مطالبه ارزی می باشد.

https://adljooyan.com

برچسب ها :
وکیل ارزان مطالبه ارز
شنبه شانزدهم 9 1398

وکیل ارزان مطالبه ارز

 

وکلای دل سوز گروه حقوقی عدل جویان با درنظر گرفتن مشکلات مالی مردم ، هزینه های مربوط به پیگیری پرونده ی مطالبه ارز را به پایین ترین حد خود رسانده است تا همه مردم بتوانند از خدمات  وکیل حکم حجر گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوند ، با گروه حقوقی عدل جویان نگران وکیل تغییر نام هزینه های اخذ وکیل برای پیگیری پرونده ی مطالبه ارز نباشید،. برای بهره مند شدن از خدمات به صرفه ترین و ارزان ترین وکیل مطالبه ارز تهران با گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با عدل جویان

گروه حقوقی عدل جویان  وکیل متخصص تحریر ترکه در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران از خدمات وکیل مطالبه ارز گروه حقوقی عدل جویان از طریق مختلف امکان برقرای ارتباط با وکلای خود را فراهم آورده است. شما عزیزان برای ارتباط با وکیل مطالبه ارز گروه حقوقی عدل جویان می توانید مشاوره حقوقی مزاحمت به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع در صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید.همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید و مشاوره حقوقی رایگان کسب نمایید. علاوه بر این می توانید به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و در قسمت (پرسیدن سوال جدید) سوال خود را مطرح سازید تا از راهنمایی وکلای مشاوره حقوقی تقسیم ما ترک دل سوز و نخبه گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

https://adljooyan.com

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96659
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss