لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
قیمت کانتینر ایرانا سازه
جمعه بیست و هفتم 7 1397

کانتینر ایرانا سازه (iranasazeh container)

کانتینر ها کاربردهای زیادی دارند که کار حمل و نقل را آسان کرده اند از جمله از آن ها می توان در حمل و نقل های هوایی , زمینی , دریایی استفاده کرد که به دلیل وسیع بودن کارایی و کاربردیکه دارند امروزه تقاضا برای خرید و استفاده از آن ها بیشتر شده است . کانتینر ها در ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شوند که یک مزیت ویژه برای آن ها محسوب می شود . تقریبا طول استاندارد برای یک کانتینر ۶ الی ۱۲ متر می باشد که در ۲۰ فونت , ۴۰ فوت و یا ۴۵ و .. هستند .

کانتینر

کانتینر

کانتینر ها می توانند به وسیله ی قطار یا هواپیما و کشتی حمل شوند . اگر حمل و نقل به وسیله ی یک کانتینر انجام شود به آن نوع از حمل و نقل کانتریزیشن گفته می شود . کانتینر هایی که وظیفه ی حمل و نقل کالا را بر عهده دارند به عبارتی یک ایستگاه چندگانه محسوب می شوند یعنی به عبارتی این نوع از ایستگاه ها روش های حمل و نقل را از روشی به روش دیگر تغییر می دهند . بیشترین ارتباط کانتینر ها با کالاهای تجاری وبازرگانی است . به وسیله ی کانکس ایرانا سازه می توان کالاهای مختلف را از کشوری به کشور دیگر یا از شهری به شهر دیگر حمل کرد .

مهمترین دلایل استفاده از کانتینر

حفاظت از بار و کالا در برابر آفتاب , رطوبت و ..

تخلیه و بارگیری آسان و راحت از طریق کانتینر

جابه جایی و انتقال آسان کانتینر ها در جاها و محوطه های بزرگ مانند بنادر

حفاظت از کالاها و بار در برابر سرقت سارقان و افراد سودجو

حمل زیاد بار و اساس و یک جا حمل کردن بار و کالا به وسیله ی کانتینرها

چک کردن آسان کالا و شمارش راحت بار در بنادر و گمرک

و …

اندازه های غیراستاندارد برای یک کانتینر

کانتینر در اندازه های بسیار کوچک

کانتینر های ۵۳ فوتی

کانتینر ۶۰ فوت

کانتینر ۴۸

انواع کانتینر

کانتینر یخچالی

از این نوع از کانتینر ها بیشتر برای حمل ونقل کالاها و موادی که نیاز به ماندن در جای خنک را دارند استفاده می شود مواد غذایی چون گوشت , لبنیات , میوه ها و .. زیرا این دسته از مواد در دمای پایین زود فاسد می شوند .

کانتینر روباز ( کانتینر سرباز )

این دسته از کانتینر ها بدون سقف هستند و به جای استفاده از سقف در آن ها از پارچه های برزنتی استفاده شده است زیر این نوع از پارچه ها ضخیم هستند و برای کشیدن روی کالاها مورد استفاده قرارمی گیرند در ضمن از این نوع از کانتینر ها برای حمل کالاهایی استفاده می شود که دارای ارتفاع زیاد باشند .

کانتینر تانکری

کانتینرهای تانکری جز کانتینرهای استاندارد به شمار می روند از این نوع از کانتنرها بیشتر برای حمل و نقل مایعات استفاده می شود .

کانتینر حرارتی

کانتینر حرارتی بر عکس کانتینر یخچالی برای حمل و نقل موادی از آن ها استفاده می شود که نیاز به ماندن در دمای پایین تر را دارند یعنی به عبارتی نیزا به حرارت و گرما در آن ها بیشتر است. دماهای داخل این نوع از کانتینرها با سیستم های حرفه ای تنظیم شده است .

کانتینر عایق دار

بعضی از کالاها و محصولات نیاز به عایق بودن دارند و برای جابه جایی و حمل کالا در شرایط متفاوت و خشن بر روی کشتیها عایق بندی می شوند .

کانتینر تهویه دار

این دسته از کانتینر ها کاربردهای متنوع وزیادی را دارند از جمله برای حمل و نقل کالاهایی از آن ها استفاده می شود که نیاز به هوای تازه دارند و باید دایما هوا در حال تهویه باشد تا کالا و موادی که داخل کانتینر حمل می شود هیچ نوع آسیبی نبیند .

کانتینر حمل گاز

از این کانتینرها همانگونه که از نامشان نیز پیداست برای انتقال دادن گازهای فشرده از مکانی به مکان دیگر مورد استفاده قرار می گیرد .

کانتینر دست دوم

در برخی از موارد مشتریان و خریداران کانتینرها تمایل به خرید کانتینر نو را ندارند و برای کار کوتاه مدت خود نمی خواهند هزینه ی زیادی را صرف کنند به همین علت به دنبال خرید کانتینر های دست دوم هستند . باید در خرید کانتینرهای دست دوم دقت کنند زیرا کانتینرها کارکردهای زیادی دارند . امکان  دارد که این کانتینر ها اگر با دقت مورد تعمیر قرار نگرته باشند دارای معایبی باشند . متخصصین و مهندسین مجموعه شرکت ایرانا سازه بعد از خرید کانتینر از مشتری اقدام به تعمیر و بازسازی این نوع از کاتنتینر ها می کنند و آن ها را با عنوان کانتینر دست دوم به مشتریان متقضی خرید این نوع از کانتینر ها به فروش می رسانند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید کانتینر , کانتینر دست دوم , اطلاع از قیمت کانتینر , خرید کانتینر , فروش کانتینر باکارشناسان فروش و مشاوران شرکت کانکس سازی ایراناسازه در تماس باشید .

برچسب ها :
کانکس 12 متری ایرانا سازه
جمعه بیست و هفتم 7 1397

یکی از محصولات پرفروش در گروه کانکس سازیایراناسازه ، کانکس های ۱۲ متری می باشند ، این کانکس ها در طرح ها ، اندازه ها و اشکال مختلف و بر اساس نیاز کار فرما طراحی و ساخته می شود.

کانکس 12 متری


ابعاد و اندازه کانکس ۱۲ متری

شاید برخی از افراد فکر کنند که منظور از کانکس ۱۲ متری ، مساحت این کانکس ها می باشد (بطور مثال طول ۴ متر * عرض ۳ متر ) که باید گفت ، اینگونه نیست و منظور از ۱۲ متری بودن کانکس ، اندازه طولی آن می باشد . از این رو کانکس هایی با ابعاد ۱۲ متر طول و ۵ متر عرض ،مساحتی بالغ بر ۶۰ متر را خواهند داشت.

انواع کانکس ۱۲ متری

این نوع کانکس ها به دلیل داشتن طول زیاد ،دارای کاربری های اختصاص بوده و بر اساس نیاز مشریان طراحی و ساخته می شوند ، که در ادامه به مرفی و بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت :

کانکس ۱۲ متری فروشگاهی

معمولا کانکس های فروشگاهی دارای عرض ۵-۶ متری بوده و بسته به نوع فروشگاه و محصولات عرضه شده طراحی می شوند ، اغلب کاربری کانکس ۱۲ متری فروشگاهی برای نمایشگاه های سیار و ثابت – کانکس فروشگاهی  , فروشگاه های بین راهی و کنار جاده ای می باشد.

قیمت کانکس ۱۲ متری فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی ۱۲ متری باتوجه به عرض آن ، مصالح و مواد مصرفی ، نوع نماسازی و قفسه بندی داخلی آن تایین می شود که دارای رنج قیمتی ۱۲ تا ۲۸ میلیون تومانی می باشد. که در این رابطه میتوانید با مشاورین ما در ایرانا سازه تماس حاصل فرمایید.

کانکس 6 متری کارگاهی

امروزه در اغلب شرکت های صنعتی ، کارخانجات و… استفاده از کانکس دست دوم جایگاه ویژه ای برای خود باز کرده است. کانکس های کارگاهی ۱۲ متری با عرض ۳ تا ۴ متری طراحی و ساخته می شوند ، دارای متریال و مواد مصرفی محکم و مستحکم تر بوده و جایگاه های ویژهای برای گذاشتن وسایل و ابزارآلات پیش بینی و ساخته می شود.

قیمت کانکس ۱۲ متری کارگاهی

قیمت کانکس۱۲ متری کارگاهی در رنج قیمتی ۱۲ تا ۲۳ میلیون تومانی می باشد. که باتوجه به نوع سفارش مشتری ، ابعاد و اندازه کانکس ، مواد اولیه و متریال مورد استفاده می تواند دارای قیمت های متغیری باشد.

کانکس خوابگاهی ۱۲ متری

همانطور که از نام این کانکسمشخص است ، از این نوع کانکسها در کنار پروزه های ساختمانی ، بیمارستان های سیار و صحرایی ، موارد نظامی ، اسکان مسافران , اسکان آسیب دیدگان و … استفاده می شود. کانکس های خوابگاهی ۱۲ متری دارای عرض ۳ متری بوده و وسایلسرمایشی و گرمایشی در آن ها تعبیه شده است.

قیمت کانکس ۱۲ متری خوابگاهی

خرید کانکس ها در رنج قیمتی ۱۲ تا ۱۸ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفته و به مشتری عرضه می شوند. لازم به توضیح است که هزینه لوازم جانبی ، سرمایشی و گرمایشی به صورت جداگانه محاسبه شده و به قیمت نهایی محصول اضافه می گردد.

برچسب ها :

مدل موی عروس را چگونه انتخاب کنیم ؟ تالار عروسی شمس العماره :اینکه تصمیم بگیریم چگونه یک مدل موی زیبا در شب عروسی مان داشته باشید قطعا می تواند یکی از گزینه های تکمیل شدن زیبایی ما در شب عروسی مان باشد.همه ی ما می دانیم که شب عروسی برای هر عروس خانمی مهم است و بیشتر آن ها در انتخاب هر چیزی نهایت حساسیت خود را در نظر می گیرند که البته برای مدل مو نیز به همین شیوه است.

این یک تصمیم گیری سخت است باغ عروسی برای شما که برای موهای خود چند نوع مدل مو را انتخاب نموده اید. بیشتر عروس خانم ها ترجیح می دهند که یک آرایشگر حرفهی برای شان مدل مو را انتخاب کنید تا با توجه به لباس و چهره عروس خانم، شنیون آن ها را انجام بدهد. در صورتی که شما قصد داشته باشید تور و تاجه نیز داشته باشید این یک کار کاملا تخصصی است که باید شینیون کار عروس آن راانجام بدهد.


نحوه ی انتخاب مدل موی عروس

زمانی که قصد دارید مدل موی خود انتخاب کنید باید لباس شب عروسی تان را در نظر بگیرید. مدل موهای عروس در حالت معمولی به صورت جمع شده و شینیون می باشد. در صورتی که لباس عروس تان دکلته و یقه باز می باشد باید موهای سر را به شکل جمع و باز درست کنید اما برای لباس های که پوشیده هستند و آستین دار می باشند بهتر است که مدل موهایتان را جمع انتخاب کنید که با تاج عروس و تور عروسی زیادی از حد شلوغ نباشد.

همیشه باید در خصوص شینیون موی سرتان تصمیم درست و صحیحی بگیرید. مثلا اگر لباس شما ساده بوده می توانید از گل های سر نگین دار و تاج های استفاده نمایید که پر از زرق و برق می باشند تا جلوه عروس بودن شما را چندین برابر کند.

نکات مهم در انتخاب مدل موی عروس

همیشه سعی کنید به صورت مداوم به موهای خود رسیدگی کنید و این کار را فقط یک شب انجام ندهید بلکه حداقل یک ماه پیشاز عروسی به موهایتان اهمیت بدهید. برای اینکه یک شینیون و مدل عالی مو داشته باشید باید موهایتان براق باشد و بدرخشد.
خانم های ممکن است ریزش مو داشته باشند یا موهایشان شکننده باشد، اگر شما جز این دسته هستید حتما چند ماه قبل از عروسی به متخصص مراجعه کنید تا این مشکلات برطرف گردند.

از میوه و سبزیجات و همچنین قرص های ویتامینه استفاده کنید که علاوه بر مفید بودن برای شما، به سلامت پوستتان نیز کمک می کند و موجب می شود که شما ارایش زیباتر و جذاب تری را در تالار عروسی داشته باشید.

برای موهای خود از ماه ها قبل از سرم های مو و ماسک های تقویت کننده مو استفاده نمایید تا در روز عروسی تان موهای شادابی را داشته باشید و شینیون کار به سادگی بتواند هر مدلی را که می خواهد به موهای شما بدهد.

چه زمانی موهایمان را باز بگذاریم؟

در صورتی که می خواهید در باغ تالار عروسی موهای خود را باز بگذارید باید موهای شما تا سرشانه یا بلندتر باشند که جذابیت خود را داشته باشد ولی اگر موهای کوتاه تری دارید بهتر است این فکر را از سرتان بیرون کنید و به سراغ باز گذاشتن موهایتان نروید. نکته ی بعدی برای باز گذاشتن مواین است که مدل لباس شما باید دکلته یا باز باشد.

برچسب ها :
کانکس فست فود سیار دست دوم
شنبه بیست و یکم 7 1397

کانکس فست فود سیار , قیمت انواع کانکس فست فود دست دوم در طرح های و نماهای مختلف , طراحی و ساخت انواع کانکس فست فود سیار با استحکام بالا : کانکس فست فود سیار یکی دیگر از محصولات تولیدی مجموعه ی ما است که باید در طراحی و ساخت آن از مرغوبترین مصالح استفاده شود و همچنین طراحی داخلی و بیرونی ویلای پیش ساخته ایرانا سازه آن باید به گونه ای باشد که فرد با دیدن آن متوجه کاربرد کانکس شود


کانکس فست فود سیار

.

ساخت کانکس فست فود سیار

کانکس فست فود سیار  آلاچیق چوبی همان گانکس فست فود است منتها با این تفاوت که در این نوع از کانکس دو قسمت مهم در ساخت آن اجرا می شود که اول شاسی و دوم چرخ های آن است که سبب می شوند تغییرات لازم بر روی قیمت کانکس کاروان مورد نظر انجام گیرد . در ساخت و طراحی این دسته از کانکس ها از عیار آهنی بالا , و تیر آهن های بادوام و مقاوم استفاده شده است که شاسی این نوع از کانکس ها از جنس گالوانیزه بوده به همین دلیل در برابر هر گونه عوامل داخلی و خارجی اعم از رطوبت و آب از مقاومت بالاتری برخوردار است کانکس حمام دست دوم  و این امر سبب می شود که کانکس مورد نظر از پوسیدگی در امان باشد .

 

جهت اطلاعات بروز لیست قیمت های ایرانا سازه را مشاهده کنید : قیمت کانکس

انواع کانکس فست فود سیار

کانکس کانکس به هم پیوسته

 • کانکس کترینگ سیار
 • کانکس کباب پزی سیار
 • کانکس اغذیه فروشی سیار
 • کانکس بستنی فروشی سیار
 • و ..

در طراحی این نوع از قیمت کانکس نمازخانه ها از چرخ ها و لاستیک های بادوامی استفاده شده است که سبب به حرکت در آمدن این کانکس ها می شود . اگر به هر دلیلی این دسته از کانکس دست دوم ها به صورت ثابت در یک مکان باقی بمانند لاستیک های چرخ ها هیچ گونه آسبی نمی بینند زیرا بادوام هستند .

مزایای کانکس فست فود سیار

مجهز به سیستم تهویه مناسب و با کیفیتی بالا قیمت کانکس اورژانس

 • مقاومت بالا در برابر رطوبت , زمین لرزه و ..
 • مجهز به درب و پنجره ی مناسب با نوع کانکسها
 • قابلیت تعمیر و استفاده ی مجدد
 • مجهز به سیستم لوله کشی

مجهز به سیم کشی برق با ایمنی بالا کانکس 6 متری

 • وزن مناسب و سبک
 • قابل جابه جایی کم هزینه و آسان
 • عایق مناسب سرما , گرما و ..
 • هزینه ی مناسب


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96695
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss