لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی قالب وردپرس
چهارشنبه هجدهم 7 1397

طراحی قالب وردپرس : سیستم مدیریت محتوای  وردپرس پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوای رایگان در جهان می باشد . وردپرس بیش از ۱۵۰ میلیون وب سایت را پشتیبانی می کند .
از برترین تخصص ای تیم طراحی سایت وب نوش طراحی قالب وردپرس است .شاید در نگاه اول طراحی یک قالب با وردپرس بسیار ساده به نظر برسه ولی به نصبت طراحی سایت با جوملا یا طراحی سایت با وردپرسقالب آماده کار بسیار حرفه ای است . در طراحی سایت با جوملا کد نویسی بیشتر در فایل ایندکس سایت انجام می گیرد. ولی در وردپرس تمام وب سایت از هم تفکیک شده است و برای هر موقعیت فایلی جداگانه مد نظر می باشد . ما تمامموارد فنی طراحی قالب وردپرس را در نظر می گیریم و بر اساس خواسته مشتری طراحی سایت با وردپرس را آغاز می کنیم .

 

طراحی قالب وردپرس

 

یکی دیگر از تخصص های ما تبدیل طرح های اختصاصی مشتریان به قالب وردپرس می باشد . ما همیشه خود با برای طراحی سایت با وردپرس با جدیدترین ترفندها بروز رسانی می کنیم تا بتوانیم بهترین کیفیت کار را در اختیار شما قرار دهیم .

در طراحی سایت با ورد پرس | طراحی قالب وردپرس وب نوش

وب نوش امکاناتی که برای  مشتریان خود که طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کرده اند ارائه می کند بدین شرح می باشد .

۱-    طراحی قالب وردپرس کاملا اختصاصی برای شما

۲-    می دانیم وردپرس یک cms کاملا رایگان می باشد لذا ما باکی نداریم وتمام سورس فایل با سورس افزونه ها ی رایگان را در اختیار شما قرار می دهیم.

۳-    شاید تصور داشته باشید که وب سایت را طراحی کردیم و تمام شد و احتمالا هیچ نوع پشتیبانی از آن نشود . طراحی سایت وب نوش همیشه همراه شماست . و هر امکانات دیگری بخواهید به قالب افزوده می شود.

۴-    ویرایش قالب بعد از تحویل پروژه توسط وب نوش انجام خواهد شد .

۵-    یک سال پشتیبانی رایگان فنی وب نوش همیشه این اطمینان را به شما خواهد داد که سایت پشتیبانی قوی دارد.

۶-    وردپرس سیستم مدیریت محتوایی است که محتوا محور است از این رو سئووب سایت قدرتمندی دارد. لذا ما نیز تمام اصول سئو را در طراحی قالب وردپرسرعایت می کنیم .

۷-    ایده شما را تکمیل می کنیم و پیشنهادات جالبی را در طراحی قالب بهشما ارائه میکنیم . وب نوش مشاورین قدرتمندی در ایده پردازی دارد .

۸-    در طراحی قالب وردپرس تاجایی که امکان دارد سعی ما این است که قالبی طراحی کنیم تا به راحتی بتوان ساختار آن را تغییر داد.

۹-    بهینه سازی تمام کدها در طراحی قالب وردپرس توسط برنامه نویس های حرفه ای وب نوش انجام می شود.

۱۰-    پنل تنظیمات قالب به صورت اختصاصی برای شما پیدا خواهد شد .

۱۱-    طراحی قالب وردپرس کاملا ریسپانسیو می باشد

۱۲-    سازگاری طراحی قالب وردپرس با تمام مرورگرهای موجود

۱۳-    سئو شده برای تمام موتورهای جستجو به ویژه سئو اختصاصی برای موتور جستجوس گوگل که بیشتر کاربران از این جستجوگر استفاده می کنند.

۱۴-    طراحی سایت وردپرس در صورت خواست مشتری به صورت کاملا فلت انجام می پذیرد

۱۵-    رفع تما باگ های افزونه ها و حفظ امنیت در طراحی قالب وردپرس

۱۶-    تحویل سریع و فوری حتی زودتر از زمان تعیین شده برای پروژه

۱۷-    آموزش پنل مدیریت و پشتیبانی سایت کاملا رایگان

۱۸-    و….

یکی از ویژگی های طراحی سایت با وردپرس در وب نوش این است که شما نگران هزینه وب سایت نخواهید بود ما راهکاری برای شما ارائه خواهیم کرد که با هزینه ای پایین شما صاحب وب سایتی عالی شوید برای کسب مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئو و بهینه سازی سایت می توانید با ما در ارتباط باشید
برچسب ها : طراحی قالب وردپرس

صنعت فا : در میان انواع پمپ ها پمپ دوار دنده ای درواقع ساده ترین نوع پمپ می باشد که این پمپ در دو نوع داخلی و خارجی ساختهمی شوند. سیال برای بیرون رانده شدن در این نوع قیمت پمپ وکیوم ها، در فضای بین دندانه ها حبس شده و سپس به بیرون فرستاده می شود. نوع دندانه ها از Helical& Spur می باشند. زیرا که این نوع موتور برق جریان آرام تری را برقرار می کند. در امتداد شعاع از بالا به پایین دندانه در بعضی طرح ها سوراخ هایی وجود دارد که ارتباط بین هر دو فضای بین دنده مجاور را فراهم میکند. در واقع این عمل بیشتر برای این است که از افزایش فشار بیش از حد و اعمال بار زیاد بر یاتاقانها ژنراتور جلوگیری شود. و هم این که به خاطر بای پاس کردن سیال از یک دنده به دنده بعدی است تا پمپ های دنده ای امکان پمپاژ سیال با ویسکوزیته های مختلف و با فشار ورودی متفاوت را داشته باشد.

در خرید دیزل ژنراتور سیستم جریان به آرامی و بدون ضربه (پالس) برقرار می شود. نکته جالب درباره این پمپ ها این که در حالت خشک هم می توانند کار کنند زیرا که این پمپ ها در لیفتراک خود راه انداز هستند. و به خاطر داشتن دو جزء متحرک قابلیت نگه داری و در مدار بودن بالایی را دارند و از همین رو هم در هر دو جهت نیز می توانند که کار کنند. در موتور دیزل های کوچک معمولا

پمپ آب

سرعت بین١٧۵٠ تا٣۴۵٠ دور در دقیقه است و این سرعت معمولا برای پمپ های بزرگ تر و سیال چسبنده تر بسیار کاهش می یابد .

قیمت تراکتور طوری طراحی شده اند که بیندندانه و پوسته لقی بسیار کمی می باشد، و از همین رو هم کنترل بر روی جریان سیال به سادگی صورت می گیرد و شاید همین نکته مثبت است که منجر شده تا از این پمپ ها در انتقال دقیق سیالات حساس الکتروموتور و گران استفاده بیشتری شده باشد. با توجه به نوع سیال در واقع جنس قطعات گیربکس دنده ای هم انتخاب می شود. و در بیشتر موارد جنس دنده ها از فولاد زنگ نزن است و جنس بوش ها و آببند مکانیکی هم از جنس برنز انتخاب می شود.

پمپ دوار پره ای (Vane)

معمولا این کمپرسور ها را در چند نوع پره کشویی، پره پاندولی، پره بادام کی و پره قابل انعطاف می سازند.

پمپ دوار Lobe

این پمپ که پمپ دوار Lobe نام گذاری شده است موتور جوش از دو محور ساخته شده است و یک پروانه دارای تعدادی برجستگی مشابه پمپ های دنده های به هر محور متصل شده است. در راه اندازی این نوع پمپ در واقع وجود سیال در محفظه پمپ پنتاکس کار راه اندازی را تسهیل می بخشد. بهتر است تا جهت جلوگیری از نشت گاز به درون سیستم تدابیر لازم در موقع راه اندازی در زمان خاموش بودن پمپ صورت گیرد و مطابق دستورالعمل گاز های احتمالی سیستم تخلیه شود. شاید جالب باشد تا بدانید که این نوع پمپ لوارا ها هم عمل کردی مثل عملکرد پمپ های دنده ای را دارند اما با یک تفاوت کوچک و آن هم این که جریان سیال به آرامی جریان پمیران های دنده ای نیست زیرا که سیال در قطعات بزرگ تر به بیرون ارسال می شود.

سیال در این نوع سولار پمپ ها در اثر عامل خارجیمثل فشار هوا یا نیروی ثقل وارد پمپ می شود و پس از این که وارد پمپ شود به جلو فرستاده می شود. در واقع از این پمپ بیشتر برای پمپاژ گستره وسیعی از سیالات چسبنده و محلول ها استفاده می شود. از آن جایی که در این نوع پمپ پدرولا ها لقی بیشتری بین پروانه وپوسته هست برای همین امکان همراه بودن مواد جامد با سیال نیز در این نوع پمپ وکیوم ها وجود دارد.

پمپ دوار پیچی :

شکل این نوع پمپ ها به طوری که دارای یک، دو یا سه چرخ هستند و این پمپ ها مانند چرخ گوشت بوده و به نحو مناسب درون پوسته ثابت قرار داده شده اند. دبی عبوری از پمپ در پمپ ابارا های دوار فقط تابع دور محور است و به بستگی فشار تولید شده ندارد. در واقع همین عامل باعث تمایز بین پمپ های دوار و پمپ های سانتریفوژ است که این دو نوع پمپ الکتروژن را از هم متمایز می کند. معمولا در پمپ های دوار تلفات داخلی که شامل نشتی ها می باشد بالا است و از همین رو هم برای فشارهای بالا این پمپ ها مناسب نیستند زیرا که در فشار های خیلی بالا کاربرد پمپ های رفت و آمدی پیستونی زیاد استو از این نوع پمپ اسپیکو استفاده می شود.

با صرف نظر از نشتی سیال در این نوع پمپ دبی عبوری تقریبا به شکل ثابت استو منحنی مشخصه به شکل یک یک خط ثابت است اما با وجود نشتی سبب افزایش فشار به طرف دبی این منحنی کمی کمتر میل می کند. زمانی که ویسکوزیته سیال با افزایش روبه رو شود در این صورت منجر به کاهش دبی عبوری می شود و علت آن هم این است که سیال نمی تواند با سرعت کافیفضای خالی شده داخل بوستر پمپ را پر کند. با افزایش ویسکوزیته قدرت پمپ نیز افزایش پیدا می کند.

در قیمت پمپهای دنده ای رایج ترین پروانه مورد استفاده از نوع ساده است، اما در بسیاری از پمپ وکیوم ها از انواع حلزونی و جناغی آن نیز استفاده می شود. از سوی سازنده پمپ در واقع نوع پمپ انتخاب می شود.


https://sanatfa.com

برچسب ها :
کانکس ایرانا سازه دست دوم
يکشنبه پانزدهم 7 1397

کانکس دست دوم , خرید , فروش و قیمت کانکس دست دوم , کانکس دست دوم کرج , تهران , اصفهان , تبریز , کانکس دست دوم باز سازی شده و آماده :  کانکس های دست دوم به کانکسهایی گفته می شوند که یک بار توسط مشتریان مورد استفاده قرار گرفته اند و این نوع از کانکس ها با توجه به ابعاد , اندازه و میزان سالم بودن قیمت گذاری می شوند . کانکس هایی که به فروش می رسند امکان دارد که مشتری بعد ازمدتی دیگر نیاز به استفاده از آن ها نداشته باشد بنابراین  مجموعه شرکت ایرانا سازه اقدام به خرید این نوع از کانکس ها از مشتریان می کند و اگر کانکس ها نیاز به بازسازی و تعمیر داشته باشند توسط متخصصین و مهندسین کار آزموده در این زمینه بازسازی و تعمیر می شوند و در دپو کارخانه نگهداری می شوند و اگر مشتری تقاضای خرید این نوع از قیمت کانکس سرویس بهداشتی ها را داشته باشد به آسانی بتواند آن را خریداری کند .

کانکس دست دوم


انواع کانکس دست دوم

کانکس ویلایی

کانکس مدیریتی

کانکس کارگری

کانکس نمازخانه

کانکس شیشه ای

کانکس سالنی

کانکس امداد و نجات

آلاچیق چوبی

کانکس پلیس

کانکس کنترل

کانکس 12 متری

کانکس مخابراتی

خانه پیش ساخته

و …

قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دومبا توجه به اندازه ی آن , نوع مواد به کار رفته در آن , ابعاد و امکانات داخلی و بیرونی بستگی دارد . کانکس های دست دوم در صورتی که سالم باشند و نیاز به تعمیر و بازسازی اساسی نداشته با قیمت بالاتر نیز به فروش می رسند ولی اگر برعکس کانکس دست دوم زیاد توسط مشتری مورد استفاده قرار گرفته باشد - کانکس 4 متری قیمت آن پایین تر محاسبه می شود . برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت کانکس های دست دوم و نحوه ی ارزش گذاری و قیمت گذاری این دسته از کانکس ها می توانید با کارشناسان فروش مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس بگیرید و همکاران ما همه روزه آمداه ی پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز هستند .

خرید کانکس دست دوم

برای خرید کانکس 6 متری دست دوم  ابتدا باید اندازه , ابعاد و نوع کانکس مورد نظر خود را در نظر بگیرید سپس جهت سفارش محصول انتخابی خود با کارشناسان قیمت کانکس فروشگاهی و متخصصین مجموعه شرکت کانکس سازی ایرانا سازه تماس بگیرید مشاورین ما همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز هستند . کانکس های انتخابی شما در در دپو شرکت آماده ی فروش هستند . مواد سفارشی شما بعد از بازدید طبق نیاز و درخواست شما در صورت نیاز بازسازی و تعمیر میشوند و به فروش می رسند .

بهترین روش برای خرید کانکس دست دوم

مناسب ترین و بهترین راه برای خرید و اطلاع از قیمت کانکس دست دوم این است که اگر قصد خرید و فروش کانکس های دست دوم را کردید به صورت حضوری خریدرا انجام دهید تا به توافق کامل برسید . مزیت این نوع از کانکس ها در این است قیمت آن ها به نسبت کانکس های نو کم تر است این دسته از کانکس ها با این که سالم هستند ولی چون یک بار توسط مشتری استفاده شده اند به آن ها کانکس دست دوم می گویند . مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از خرید کانکس های دست دوم و کسب اطلاعات لازم در مورد این دسته از کانکس ها با مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس بگیرند و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنند .


https://iranasazeh.com

برچسب ها :
کانکس ایرانا سازه دست دوم
يکشنبه پانزدهم 7 1397

کانکس دست دوم , خرید , فروش و قیمت کانکس دست دوم , کانکس دست دوم کرج , تهران , اصفهان , تبریز , کانکس دست دوم باز سازی شده و آماده :  کانکس های دست دوم به کانکسهایی گفته می شوند که یک بار توسط مشتریان مورد استفاده قرار گرفته اند و این نوع از کانکس ها با توجه به ابعاد , اندازه و میزان سالم بودن قیمت گذاری می شوند . کانکس هایی که به فروش می رسند امکان دارد که مشتری بعد ازمدتی دیگر نیاز به استفاده از آن ها نداشته باشد بنابراین  مجموعه شرکت ایرانا سازه اقدام به خرید این نوع از کانکس ها از مشتریان می کند و اگر کانکس ها نیاز به بازسازی و تعمیر داشته باشند توسط متخصصین و مهندسین کار آزموده در این زمینه بازسازی و تعمیر می شوند و در دپو کارخانه نگهداری می شوند و اگر مشتری تقاضای خرید این نوع از قیمت کانکس سرویس بهداشتی ها را داشته باشد به آسانی بتواند آن را خریداری کند .

کانکس دست دوم


انواع کانکس دست دوم

کانکس ویلایی

کانکس مدیریتی

کانکس کارگری

کانکس نمازخانه

کانکس شیشه ای

کانکس سالنی

کانکس امداد و نجات

آلاچیق چوبی

کانکس پلیس

کانکس کنترل

کانکس 12 متری

کانکس مخابراتی

خانه پیش ساخته

و …

قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دومبا توجه به اندازه ی آن , نوع مواد به کار رفته در آن , ابعاد و امکانات داخلی و بیرونی بستگی دارد . کانکس های دست دوم در صورتی که سالم باشند و نیاز به تعمیر و بازسازی اساسی نداشته با قیمت بالاتر نیز به فروش می رسند ولی اگر برعکس کانکس دست دوم زیاد توسط مشتری مورد استفاده قرار گرفته باشد - کانکس 4 متری قیمت آن پایین تر محاسبه می شود . برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت کانکس های دست دوم و نحوه ی ارزش گذاری و قیمت گذاری این دسته از کانکس ها می توانید با کارشناسان فروش مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس بگیرید و همکاران ما همه روزه آمداه ی پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز هستند .

خرید کانکس دست دوم

برای خرید کانکس 6 متری دست دوم  ابتدا باید اندازه , ابعاد و نوع کانکس مورد نظر خود را در نظر بگیرید سپس جهت سفارش محصول انتخابی خود با کارشناسان قیمت کانکس فروشگاهی و متخصصین مجموعه شرکت کانکس سازی ایرانا سازه تماس بگیرید مشاورین ما همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز هستند . کانکس های انتخابی شما در در دپو شرکت آماده ی فروش هستند . مواد سفارشی شما بعد از بازدید طبق نیاز و درخواست شما در صورت نیاز بازسازی و تعمیر میشوند و به فروش می رسند .

بهترین روش برای خرید کانکس دست دوم

مناسب ترین و بهترین راه برای خرید و اطلاع از قیمت کانکس دست دوم این است که اگر قصد خرید و فروش کانکس های دست دوم را کردید به صورت حضوری خریدرا انجام دهید تا به توافق کامل برسید . مزیت این نوع از کانکس ها در این است قیمت آن ها به نسبت کانکس های نو کم تر است این دسته از کانکس ها با این که سالم هستند ولی چون یک بار توسط مشتری استفاده شده اند به آن ها کانکس دست دوم می گویند . مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از خرید کانکس های دست دوم و کسب اطلاعات لازم در مورد این دسته از کانکس ها با مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس بگیرند و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنند .


https://iranasazeh.com

برچسب ها :
گیت فروشگاهی آرتابان
يکشنبه پانزدهم 7 1397

گیت فروشگاهی آرتابان:

گیت فروشگاهییکی از ابزار های محبوب در میان صنف پوشاک می باشد. دلیل این محبوبیت نیز از نام هایی مثل «دزدگیر لباس»، «دزدگیر پوشاک» ، «دزدگیر فروشگاهی» و ... مشخص می باشد.

البته لازم به تذکر می باشد که ضرورت استفاده از گیت فروشگاهی یا همان دزدگیر پوشاک در سایر فروشگاه های ، کمتر از صنف پوشاک نیست. در ادامه به بررسی گیت در برخی از فروشگاه ها می پردازیم.


شاید شما این روزها بسیار دیده اید کهدر زمان خرید کردن یک لباس یک قطعه پلاستیکی به آن چسبیده است شایدهم بارها از خود سوال کرده باشید که این قطعه چیست و یا چگونه به فروشندگان کمک می کند البته این موضوع برای کتاب هم صدق می کنند مثلا به کتابفروشی رفته اید و هنگام خرید کتاب متوجه شده اید یک قطعه به کتاب چسبیده است حالازمان آن رسیده که بیشتر در مورد این قطعه ها مطلب بدانید ، به این به قطعات پلاستیکی یا برچسبها تگ می گویند معمولا تگ ها به صورت هستند "تگ سخت" همان های هستند که به لباس ها چسبیده اند و " تگ لباس برچسبی یا لیبل"  همانهای که مانندشان به کتاب چسبیده  است .
اگر توجه کرده باشید می بینید که مثلا جلوی درب فروشگاههایی روی کالاهایشان تگ دارند شی شبیه نرده مشاهدهمی کنید که در اصل گیرنده ی امواج رادیویی یا آنتن های فرستنده می باشند ودیگر این که  آن چیزی که می بینید زمانی که مثلا کالای را خریداری نموده اید صندوقدار فروشگاه پس از اینکه وجه را از مشتری دریافت کرد آن تگ سخت رااز کالا جدا می کند و پس کالا را به مشتری تحویل خواهد داد. فروشگاههای کهاین چنین هستند  معمولاً به سیستم ضد سرقت مجهز خواهند بود پس به صورت کلیهر آنچه را که می توانید در این فروشگاه مشاهده نمایید شامل دو آنتن که بهعنوان یک عنصر امنیتی رایج به تگ که متصل به کالاهای فروشگاه است به دین ترتیب یک ابزار هم در کنار گیت دزدگیر و صندوق فروشگاه است که می تواند در جهت جدا کردن کالا از تگ سخت یا غیر فعال کردن لیبل  استفاده گردد.
اگر بخواهیم خیلیساده عملکرد سیستم های ضد سرقت را بیان کنیم می توانیم بگوییم که  دو آنتنکه یکی فرستنده ودیگری کیرنده امواج رادیویی خواهد بود که در مکان خروجی فروشگاه نصب می گردد در صورتی که مثلا تگی مابین این دو قرار بگیرد سریع شروع به هشدار می کند که این هشدار یا مثل یک بوق است و یا نور . در این شرایط این حالت بیان گو این است که ممکن است سرقتی صورت گرفته باشد که از دید فروشنده پنهان مانده است . بدین ترتیب بصورت یک جمع بندی کلی از مطلب می توانیم بگوییم مثلا یک کالا را خریداری نموده اید بعد از اینکه وجه را پرداخت کردید صندوق دار تگ را جدا می کند یا اقدام به غیر فعال سازی آن خواهد نمود بدین ترتیب به صورت های متفاوتی با توجه به نوع سیستم دزدگیر فروشگاهی  و نوع تگ انجام می گیرد که در ادامه این مقاله به آنها می پردازیم .
به شکل زیر دقت کنید ؛ نمای از یک فروشگاه که به سیستم ضد سرقت مجهز شده است .

 گیت سنتر

 

سیستمهای مبتنی بر ترانسپوندر تک بیتی(EAS)


در این قسمت به توضیحاتی در مورد دزدگیر فروشگاهی پرداخته ایم که بر پایه ترانسپوندر تک بیتی(EAS) بوده اند . همان طور که همه ما می دانیم بیت به عنوان کوچکترین واحد اطلاعات شمرده می شود و فقط دو حالت دارد یکی «صفر» و دیگری « یک ».
سیستم های که بر پایه ترانسپوندر یک بیتی هستند نیز دو حالت را نشان می دهند البته نکته ای که باید این قسمت یاد آوری شود این استکه ترانسپوندر به عنوان گیرنده است که زمانی که مخابره ای را دریافت نمود بصورت اتوماتیک سریعا پاسخ می دهد.
از ترانسپوندر تک بیتی با اینکه این محدودیت ها را نیز داشته است خیلی زیاد استفاده می کنند مثلا یکی از کاربردهای اساسی آن در دستگاههای ضد سرقت می باشد که پیش تر به آن اشاره کردیم .
این گونه دزدگیر لباس از اجزای مانند : آنتن ، ترانسپوندر یاعنصر امنیتی یا تگ ، ابزاری جهت غیر فعال کردن تگ تشکیل شده اند .
درسیستم های جدید زمانی که قسمت به واسطه صندوقدار ثبت می گردد از مورد آخری(ابزاری جهت غیر فعال کردن تگ) استفاده می شود البته در برخی از سیستم ها عنصر امنیتی را می توان دوباره فعال سازی نمود.
www.artaban-co.com
برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96725
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss