لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت ساختمانی
پنج شنبه نوزدهم 5 1396

طراحی سایت ساختمانی ، طراحی وب سایت ساختمانی : این روزها که پدیده اینترنت فراگیر شده است، میشود سایت را برای هر کسی و یا کسب و کاری پیشنهاد داد، آنهم به عنوان یک بستر تبلیغاتی مداوم و پایدار کهپتانسیل بالایی برای جذب کاربران دارد. از این روست که ما می توانیم برای شرکت های ساختمانی پیشنهاد کنیم تا طراحی سایت مناسب کسب و کار خود را انجام دهند.

طراحی سایت وب نوش

شرکت های ساختمانی نیز همانند خیل عظیم کسب و کارهای مختلف با طراحی سایتخود را معرفی کنند و خدمات و نمونه کارها و پروژه های خود را به کاربران نشان دهند و یا هر اطلاعات دیگری که احساس میکنند باید به مشتری بدهند.

برخی کاراکترهای مهم که بایستی طراحی سایتدر هر طراحی سایت رعایت کرد نیز در طراحی سایت ساختمانی صدق میکند.

ما همواره گفته ایم که هر کسب و کاری باید سایت متناسب با خود را داشته باشد، به عنوان مثال یکی از مشخصه های مهم در هر طراحی سایت گرافیک می باشدکه بایستی با دقت فراوانی انتخاب شود.

طراحی سایت ساختمانی را می توان مشتمل بر مشاغل زیر در نظر گرفت:

طراحی سایت شرکت ساختمانی و معماری

طراحی سایت مصالح فروشی

طراحی سایت تزئینات ساختمانی

طراحی سایت برای یک شرکت ساختمانی و معماری بیشتر شبیه طراحی سایت شرکتیاست. استانداردهایی که باید رعایت شود نیز تقریبا همان است. منتها همانگونه که گفتیم بایستی قالب گرافیکی متناسبی در نظر گرفته شود و در طراحی دقت شود که کاربر براحتی بتواند در سایت قدم زده و با شما آشناتر شود.

 

طراحی سایت ساختمانی

 

طراحی سایت مصالح فروشی ها را می توان بر دو پایه طراحی نمود

طراحی سایت فروشگاهی مصالح فروشی

شما می توانید به صورت آنلاین اقدام به فروش محصولات ساختمانی خود کنید که در این حالت شما بایستی دقیقا یک سایت فروشگاهی را با تمام ملزوماتش طراحی کنید. از دسته بندی های محصولات تا صدور فاکتور و درگاه بانکی بایستیطراحی شود.

طراحی سایت شرکتی برای مصالح فروشی

شاید شما دوست نداشته باشید که به صورت آنلاین فروش داشته باشید و بخواهید که مشتریان با شما تماس بگیرند و درخواست نمایند و شما کارهای فروشرا به صورت تلفنی انجام دهید. این تصمیم با شماست.

طراحی سایت تزئینات ساختمانی را می توان در دسته طراحیسایت دکوراسیون نیز قرار داد. اینگونه سایت ها با توجه به محصولات شیک و هنری شان نیاز به قالب زیباتری دارند.

اگر شما یک شرکت ساختمانی هستید ما به شما پیشنهاد میکنیم که برای بخش گالری خود یک افزونه پانوراما و یا همان نمایش ۳۶۰ درجه ای را راه بیاندازید تا کاربران پروژه های شما را از نزدیک و واقعی تر ببینند.

موارد دیگری که بایستی در این طراحی ها رعایت کنید ایجاد دسته بندی های منظم، بخش گالری مناسب، بخش ارتباط با شما و درباره شما، بخش پروژه های شما، بخش همکاری با شما و …

شما می توانید برای حضور موثرتر در فضای اینترنت پس از طراحی سایت، اقدام سئو سایت خود نمایید. سئو سایت به شما کمک خواهد کرد تا مشتریان شما را بیشتر ببینند و بیشتر دیده شدن شما متضمن فروش بالای شما و درآمد بیشترتان خواهد بود.

برچسب ها : طراحی سایت ساختمانی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96745
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss