لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت کفش و کیف
جمعه بیست و پنجم 1 1396


طراحی سایت کفش و کیف

اقبال عمومی به خرید اینترنتی توسط کاربران باعث شده است که هر روزه بر تعداد فروشگاه های اینترنتی افزوده شودو افراد بیشتری برای راه اندازی و یا طراحی سایت فروشگاهیاقدام کنند. هر کدام از صاحبان فروشگاه های اینترنتی بسته به توانمندی خویش و نوع سرمایه گذاری سایت های فروشگاهی را طراحی می کنند چه کوچک و چه بزرگ و کاربران بر اساس نیازهای خود و محصولی که می خواهند خرید نمایند وارد این سایت ها شده و خرید خود را انجام می دهند.

نکته مهم در یک سایت فروشگاهی، امکانات نرم افزاری مناسب برای نمایش مشخصات محصول می باشد.

ما قبلا گفتیم که در طراحی سایت فروشگاهی می توانیم برگه مخصوص هر محصول را یا به صورت عمومی و یا به صورت اختصاصی طراحی کنیم. وقتی برگه نمایش محصول عمومی باشد شما تنها می توانید مشخصات محصول را به صورت دستی تایپ نمایپ نمایید و به عنوان مثال برای توضیحات یک محصول مثل پیراهن، رنگ بندی های موجود و یا اندازه های موجود را توضیح دهیدولی کاربران محدودیت انتخاب محصول را دارند و تنها می توانند از طریق بخش توضیحات خرید، سایز و یا رنگ مورد دلخواه خود را به شما اعلام کنند. به نظراین روش خرید نمی تواند چندان مطلوب کاربران باشد و آنها با احتمال زیاد از خرید اینترنتی از فروشگاه شما منصرف خواهند شد. این حالت از فروشگاه ها می تواند برای محصولاتی که چنین مشخصاتی برایشان مهم نیست استفاده شود. به عنوان مثال تک محصول ها مثل سی دی.

 

طراحی سایت

 

شما برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کیف و کفش بایستی یک سایت فروشگاهی اختصاصی را طراحی کنید و یا سفارش دهید تا برایتان طراحی کنند.

ما همیشه عادت داشته ایم که کفش را به صورت حضوری خریداری نماییم و وقتی قرار است که کاربران را به سمت فروشگاه اینترنتی کفش و کیف خود بکشانیم باید محیط نرم افزاری خوبی را برای آنها ایجاد کنیم تا بتوانند به راحتی انتخاب و خرید نمایند.

همانگونه که در فروشگاه های کفش خریداران بر اساس زیبایی، رنگ و اندازه کفش را انتخاب میکنند در فروشگاه اینترنتی کفش شما هم باید همین مشخصه ها را ملاک قرار دهید.

شما باید در صفحه اول فروشگاه اینترنتی تان که به عنوان ویترین مغازه اینترنتی شما هست مواردی را در هنگام طراحی سایتفروشگاهی رعایت کنید تا علاوه بر اینکه وب سایتتان برای کاربر جذاب باشد بتواند دسترسی های سریعی را نیز در اختیار آنها قرار دهد تا کاربران بتوانند در سایت فروشگاهی شما به راحتی به دسته بندی های محصولات کیف و کفشتان دسترسی داشته باشند.

امکانات نرم افزاری پایه ای که شما بایستی آنها را در طراحی فروشگاه کیف و کفش تان رعایت کنید.

دسته بندی های منظم

شما مثل یک فروشگاه کفش و کیف واقعی بایستی دسته بندی های منظم و مرتبی را برای دسته بندی کفش و کیف ها داشته باشید. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی خود کفش ها را بر اساس مردانه ، زنانه ، بچه گانه ، اسپرت ، مجلسی، بوت و ... دسته بندی کنید و همینطور کیفهای فروشگاه را نیز بر اساس مردانه، زنانه، مجلسی، ورزشی، کوله و .. دسته بندی کنید.

فیلتر جستجوی هوشمند

شما بایستی بر اساس دسته بندی های فروشگاهخود بتوانید فیلترهایی را برای جستجوی راحتتر در اختیار کاربران بگذارید. اساسا در همچنین فروشگاه هایی کاربر باید بتواند با انتخاب نوع کفش و یا کیف، سایز، مدل، رنگ و یا جنس آن نزدیکترین نتیجه دلخواه به کیف و یا کفش مورد علاقه خود را پیدا کند.

صفحه داخلی اختصاصی

کاربر شما باید پس از کلیک بر روی یک کفش ویا کیف بتواند در صفحه آن محصول رنگ داخل خود را تیک بزند و سایز مدنظر خود را انتخاب کند و حتی اگر کفش انتخابی در دو مدل بنددار و غیربندی آن باشد آن را هم بتواند انتخاب کند.

سعی کنید در طراحی سایت فروشگاهی کفش و کیف این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر محصول یک آلبوم مخصوص برای خود داشته باشد تا شما بتوانید عکس ها متنوعی از یک محصول و با زاویه های مختلف در آنجا قرار دهید.

ایجاد امکان بزرگنمایی محصول در صفحه داخلی فروشگاه اینترنتی به کاربران کمک خواهد کرد که راحت انتخاب کنند.

 

طراحی سایت

 

شما برای اینکه بتوانید فروشگاه اینترنتی کفش و کیف موفق و خوبی را داشته باشید مجبور هستید که حداقل موارد ذکر شده در بالا را رعایت کنید تا کاربرانتان بتوانند راحت خرید نمایند. سعی کنید در زمان طراحی سایت فروشگاهی خود این موارد را لحاظ کنید. حال شما اگر خواستید که امکانات فراتر از این را هم داشته باشید می توانید بر روی خواسته های خود فکر کنید و با طراحتان در میان بگذارید.

اگر تصمیم به راه اندازی یک سایت فروشگاهیکیف و کفش را دارید هم اکنون می توانید با شماره های ما تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان در این خصوص با کارشناسان ما درخواست خود را اعلام نمایید.

برای آشنایی بیشتر با توانمندی های فنی ما می توانید به صفحه نمونه کارها نیز مراجعه نمایید.

برچسب ها : طراحی سایت کفش و کیف
طراحی سایت خودرو
سه شنبه بیست و دوم 1 1396


طراحی سایت خریدو فروش خودرو :امروزه یکی از موضوعات مهم در زمینه تجارت الکترونیکخرید و فروش اینرنتی خودرو است . وب سایت های زیادی برای این کار طراحی شده است که شما می توانید خودروی مورد نظر خود با قیمتی که می توانید برای آن پرداخت کنید را در این وب سایت های جستجو کنید و در نهایت خرید را انجامدهید .شاید به نظر برسد که هیچ کس به صورت آنلاین خودرویی را نخرد و این واقعا آگاهانه است . چرا که هم باید پول زیادی خرج کند و هم مراحل خاصی دارد . که باید پیگیری شود . اما همچین وب سایت هایی که برای خرید و فرو خودرو طراحی شده اند صرفا برای فروش یا خرید آنلاین نمی باشند. کاربران بیشتر برای کسب اطلاعات از خودروهای موجود به این وب سایت ها وارد می شوند ودر نهایت با شما تماس خواهند گرفت و ازتون مشاوره می خواهند. همچنین تا الان نشان داده است که وب سایت هایی که در این حوزه فعالیت دارند بسیار شلوغ هستند و مکان مناسبی برای ارائه خودروی خود برای فروش می باشند .

 

طراحی سایت خودرو

 

در اصل یکی از وب سایت هایی هستند که می تواند برای شما کسب در آمد بالایی داشته باشند . برای طراحی همچین وب سایت های بزرگی می توانید همین الان با طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید

طراحی سایت نیازمندی ها و طراحی سایت خودرو تخصص ماست و بهترین وب سایت با گرافیک عالی را برای شما طراحی می کنیم .

برخی از این وب سایت ها که دراین زمینه طراحی شده اند بدین صورت می باشند ک

1-    طراحی سایت خرید خودرو
2-    طراحی سایت مزایده خودرو
3-    طراحی سایت نمایشگاهی برای خودرو
4-    طراحی سایت فروش و معاوضه خودرو
5-    طراحی سایت نیازمندی ها برای خودرو
6-    طراحی سایت فروش قطعات خودرو
و بسیاری از موضوعات دیگر که در طراحی وب سایت خودرو می توانید انجام دهید.

سئو سایت خرید و فروش خودرو

همان طور که گفته شد در این زمینه وب سایتهای زیادی را می توانید در اینترنت پیدا کنید که همه در حال رقابت با هم هستند برای اینکه وب سایت شما به بالاترین رتبه در نتایج جستجو برسد . سئو وب سایت وب نوش تمام تلاش خود را برای این کار انجام خواهد داد. بنابراین وقت را تلف نکنید و همین الان برای آینده برنامه ریزی کنید و برای مشاوره سئو سایت با ما تماس بگیرید:

021-66515088

برچسب ها : طراحی سایت خودرو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96770
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss