لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت املاک
يکشنبه سیزدهم 1 1396


طراحی وب سایت املاک :امروزه برای اینکه بخواهیم ملکی را بخریم یا اجاره کنیم اولین جایی که سراغش می رویم . اینترنت است و دنبال سایتی می گردیم که آگهی املاک برای فروش و اجاره را گذاشته اند .امروزه حتی افرادی که سررشته ای از جستجو در اینترنت ندارند هم از اطرافیان خود برای اینکار استفاده می کنند . تا بتوانند ملک مورد نظر خود را انتخاب و اجاره کنند یا بخرند. طی سالهای اخیرخیلی از صاحبان املاک به خصوص قشر جوان که در این ار هستند به سراغ ما آمده اند و خواستار طراحی سایت املاکاز ما شده اند.با تمام تفاسیر می توانیم بگوییم که امروزه به نظر می آید که وجود وب سایت برای هر املاک حتی اگر این املاک جزئی هم باشند نیازمند وبسایت هستند . در زیر امتیازات داشتن طراحی سایت املاک برای تمام املاکی های  را بیان می کنم .

 

طراحی سایت املاک

 

مزایای طراحی سایت املاک

 1. طراحی سایت املاک بزرگترین مزیتش بالا بردن سرعت انتخاب از طرف مشتری است . و نیاز زیادی به مشاوره ندارد . فرد با وارد شدن به  وب سایت املاک به راحتی در فایل های موجود می تواند بهترینمورد را برای خرید یا اجاره برگزیند .
 2. مزیت دیگر برای صاحب املاک این است که برای مشاوره که کار خسته کننده ای است زیاد وقت نمی گذارد.
 3. سومین مزیت این است که صاحب املاک می تواند به راحتی  جدید ترین فایل ها یا ملک های موجود را در وب سایت ارائه نماید . همچنین می تواند به راحتی مبالغ و ... را برای فایل های دیگر ویرایش نماید .
 4. بزرگترین امتیاز برای صاحب املاک این استکه مشتریان خود را حفظ کند و از طریق این مشتریان مشتری دیگری را نیز جذب نماید . رقابت بسیار شدید است در این مورد.

ویژگی های مهم در طراحی سایت املاک

 1. مهمترین چیزی که در طراحی سایت املاک باید در نظر داشت دسته بندی و جستجوی آنها می باشد . تا کاربر به راحتی در بین فایل ها جستجو کند و زیاد درگیر نشود.
 2. دومین چیز گرافیک عالی در طراحی سایت است .
 3. مورد بعدی هم مدیریت محتوای سایت است که باید به درستی فعال باشد و کار کند.
 4. صفحه وب درج ملک جدید نیز یکی از امتیازات برتر برای طراحی سایت املاک می باشد . که خود قابلیت های دیگری نیز دارد.
 5. مورد بسیار مهم دیگر هم اینه که در طراحی سایت املاک طراحی سایت ریسپانسیو برای همچین مواردی هست .
 6. می دانیم طراحی سایت املاک یک منبع برای جستجوی ملک و زمین می باشد . در فضای مجازی در این زمینه رقابت بسیار شدید است از این رو باید در طراحی سایت املاک دقت بالایی در سئو آن داشته باشیم .باید در طراحی اصول سئو سایت رو کاملا رعایت نماییم .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت املاک می توانید با مشاور طراحی  سایت وب نوش تماس بگیرید .

شماره تماس :
برچسب ها : طراحی سایت املاک
طراحی سایت شرکتی
چهارشنبه نهم 1 1396

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی
ویژگی های وب سایت خبری / دانلود PDF

 

طراحی سایت شرکتی : امروزه با پیشرفت علم فناوری اطلاعات در زمینه تبلیغات اینترنتی  و تجارت الکترونیک هر شرکتی مهمترین بخش تبلیغات خود را در فضای مجازی دنبال می کند. و برای ورد به این تبلیغات مهمترین فاکتور داشتن وب سایت رسمی برای شرکتاست . در اینجا سوالاتی را باید جواب بدهیم .

طراحی سایت شرکتی به چه صورت باید انجام شود ؟

در ابتدا باید گفت با پیشرفت طراحی سایت واستفاده از سایت به عنوان معرفی شرکت و معرفی محصولات و خدمات و... در فضای اینترنت . موجب شده است که مشتریان طراحی سایت وب نوش به این نتسجه برسند که طراحی سایت شرکتی معمولی نمی تواند نیاز مشتریان خود را برآورده نماید بنابراین به دنبال طراحی سایت حرفه ای هستند.

اما جواب سوال که در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم :

خب می دانیم هر شرکتی زمینه ی کاری مختص به خود را دارد بنابراین اولین نکته توجه به زمینه کاری شرکت می باشد . دومین مورد شناخت دامنه مشتریان شرکت مورد نظر می باشد . سومین نکته هم در طراحی سایت شرکتی می تواند این باشد که این شرکت می واهد خدماتی عرضه کند یا محصولی را معرفی نماید و ...
با دانستن این سه مورد می توانیم ایده ای مناسب برای طراحی سایت شرکتی برای مشتری پیاده نماییم . ( ایده پردازی برای مشتری یکی از برتری های طراحی سایت وب نوش است ) .

سوال دوم را برای طراحی سایت شرکتی می توان به این صورت بیان نمود:

موارد مهمی که در طراحی سایت شرکتی باید مد نظر داشت کدامند ؟

بدین صورت می توانیم پاسخ دهیم که برای شناخت هر شرکت نیاز به معرفی اجمالی آن داریم پس در طراحی سایت شرکتی یه صفحه زیبای وب با نام معرفی شرکت (یا همان درباره ما) باید طراحی نماییم . پس مورد اول داشتن صفحه درباره ما است .
مورد دوم برای جلب اعتماد کاربران ومشتریان شرکت نیاز به آدرس و اطلاعات تماس شرکت می باشد برای این کار نیز صفحه ای اختصاصی به عنوان تماس با ما باید در طراحی سایت شرکتی در نظر داشته باشیم . مورد دوم نیز شد طراحی صفحه تماس که شامل تلفن های تماس ،آدرس شرکت ، نقشه شرکت ، فرم تماس و.. است .
مورد سوم صفحه ای است که جدیدا بیشتر شرکتهای بزرگی که با طراحی سایت وب نوش کار می کنند صفحه ای برای معرفی پرسنل خود هستند که در این صفحه رزومه پرسنل خود را ارائه می دهند . این صفحه به صورت اختصاصی  توسط گروه طراحی سایت وب نوش برای شما طراحی می شود .
یک بخش مهم نه تنها در طراحی سایت شرکتی بلکه در تمامی سایت ها باید مد نظر داشت طراحی صفحه اخبار و مقالات می باشد. که تاثیر زیادی به سئو سایت شما خواد گذاشت .( این مورد نباید در طراحی سایت شرکتی فراموش شود) بنابر این بخش چهارم می تواند بلاگ مطالب سایت باشد.
بخش پنجم را نیز می توان به این صورت بیان نمود که بخش معرفی کالاهای شرکت و یاخدمات ، نمونه فعالیت ها و ... می باشد این بخش هدف اصلی هر شرکتی می باشد. این بخش در طراحی سایت شرکتی هدف کاربران و مشتریان می باشد تا از طریق مطالعه آن بتوانند اطلاعات کافی در مورد نیاز خود بدست آورند. تا بتوانند بهترین کالا ، خدمات و ... رو انتخاب نمایند.
بخش ششم در طراحی سایتشرکتی که امروزه بیشتر به چشم می خورد بخش فروش می باشد ( این سیستم جدا از سیستم فروشگاهی می باشد) این بخش را طراحی سایت وب نوش با بهترین گرافیکبرای شما عرضه می نماید .
موارد بالا مهمترین مواردی است که باید در طراحی سایت شرکتی در نظر داشت امام مهتر از آنها داشتن ایده در طراحی گرافیکی سایت شرکتی می باشد. ایده پردازی برای طراحی گرافیکی سایت شرکتی ازبرتری های برنامه نویسان وب نوش می باشد . بهترین گرافیک را با بهترین کارایی در طراحی سایت شرکتی برای مشتریان عرضه نموده ایم و بهترین ها را نیز انجام می دهیم.
با تمام گفته های بالا به این نتیجه  می رسیم که هر شرکتی چه بزرگ ، متوسط و کوچک باشد برای ورود به تبلیغات اینترنتی نیازمند داشتن وب سایت می باشد.تا بتوانند با رقبای خود وارد رقابت شوند.

در انتها می توانیم برخی از مزایای طراحی سایت شرکتی اشاره نمود:

 1. معرفی شرکت به بخش وسیعی از کاربران اینترنت
 2. معرفی محصولات و خدمات و ... شرکت
 3. برند سازی شرکت
 4. جذب مشتریان جدید
 5. شناخت رقبای زیاد و روش فعالیت آنها
 6. شروع تجارت الکترونیک و فعالیت تجاری آنلاین
برچسب ها : طراحی سایت شرکتی


طراحی سایت خدمات چاپ بنرهای تبلیغاتی :امروزه بازاریابی اینترنتی یکی از کم ارزان ترین و راحترین نوع بازاریابی برای شرکت های بزرگ و کوچک می باشد . همچنین راهی مناسب برای معرفی خدمات ومحصولات است . وجود شبکه های اجتماعی پر رونق همانند تلگرام ، اینستاگرام و... بازاریابی اینترنتی را رونق بخشیده است . به طور مثال خرید و فروش از طریق ربات تلگرام دیگر داشتن وب سایت فروشگاهی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است استفاده از بازاریابی شبکه های اجتماعی که یکی از شاخه های مهم و بزرگ بازاریابی در اینترنت می باشد به مراتب آسانتر و راحت تر از بازاریابیاز طریق سئوو بهینه سازی وب سایت  شده است البته ناگفته نماند که قدرت سئو وب سایت همچنان باقی خواهد ماند ولی تکلیف شبکه های اجتماعی هیچ وقت مشخص نیست .

سئو سرمایه گذاری مطمئن می باشد. و از نظر تیم بهینه سازی وب سایت وب نوش بهترین نوع بازاریابی در اینترنت است.

برای کسب اطلاهات بیشتر در رابطه با سئو و بهینه سازی وب سایت می توانید با مشاوره سئو ما در وب نوش تماس بگیرید

 

طراحی سایت خدمات چاپ

 

طراحی سایت خدمات چاپ

بر اساس گفته های بالا برای حذب مشتریان جدید و نگه داشتن مشتریان قدیمی عرضه خدمات در تمام زمان ها و مکانهاست . و این کار به جز طراحی سایتخدمات چاپ و رورود به تجارت الکترونیک امکان پذیر نیست . شما با طراحی سایت خدمات چاپ ویترینی از نمونه خدمات خود را به صورت 24 ساعته به نمایش تعداد کثیری از مردم جامعه می گذارید . وقتی شما در حال استراحت و خواب هستید افراد زیادی از وب سایت شما دیدن می کند و برای روز کاری شما سفارشاتزیادی را درخواست می کنند . برای طراحی سایت می توانید به راحتی با مشاوره طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید و بهترین ایده ها را از زبان ایشان برای طراحی سایت خدمات چاپ بشنوید. برای این کار می توانید با شماره تماس وب نوش تماس بگیرید:

021-66515088

ویژگی های طراحی سایت خدمات چاپ

خدمات چاپ یکی از شغلهای هنری می باشد و از این رو باید در طراحی سایت خدمات چاپ گرافیک مناسبی را به کار ببریم در زیر به تعدادی از امکانات مهم و پایه در طراحی سایت خدمات چاپ اشاره می کنیم:

1-    طراحی سایت ریسپانسیو
2-    طراحی سایت بر اساس اصول سئو و بهینه سازی وب سایت
3-    طراحی اختصاصی گرافیک قالب وب سایت
4-    طراحی صفحات مهم وب سایت با گرافیک بالا (صفحات وب تماس با ما ، صفحه وب در باره ما و ...)
5-    طراحی با استفاده از cms  و طرح اختصاصی
6-    طراحی بخش فروشگاه اینترنتی خدمات چاپ
7-    و ...

صفحات وب مهم طراحی سایت خدمات چاپ

1-    صفحه اول هر وب سایت اهمیت بالایی در حذب مشتری دارد لذا داشتن طرحی مناسب با رنگ بندی خوب برای این صفحه اهمیت زیادی دارد.

2-    طراحی صفحه وب درباره ما : در صفحه درباره ما شما تمام عملکرد و قصد خود از طراحی وب سایت را منتشر می کنید.

3-    طراحی صفحه تماس با ما : یکی از مهمترین صفحات در طراحی سایت است شما با این صفحه گرافیکی مناشب می توانید به راحتی به مشتریان خود آدرس دقیق و شماره های تماس خود را ارائه نمایید.

4-    طراحی صفحه خدمات : در این صفحه تمام خدماتی که در شرکت شما ارائه می شود نوشته می شود . یکی از مهمترین صفحات در طراحی سایت خدمات چاپ می باشد.

5-    طراحی گالری نمونه کارهای خود : اینصفحه برای مشتری می تواند از اهمیت بالای برخوردار باشد. در طراحی این صفحه باید دقت بالایی داشته باشید.

6-    طراحی صفحه بلاگ مطالب و اخبار وب سایت : این  صفحه اهمیت بالای برای سئو سایت و بهینه سازی وب سایت شما دارد لذا به هیچ وجه از اد نبرید.

امتیازات طراحی سایت در وب نوش

1-    استفاده از سرور قدرتمند و امنیت بالا برای گذاشتن وب سایت شما در آن
2-    خرید رایگان دامنه های (.com و .ir )
3-    ارائه یک سال هاست رایگان برای مشتریان
4-    ارائه یک سال پشتیبانی رایگان برای طراحی سایت
5-    و بسیاری از امتیازات دیگر که در حضور شما ارائه خواهد شد.

برچسب ها : طراحی سایت خدمات چاپ بنرهای تبلیغاتی


طراحی سایت اتوبار | باربری : امروز په بیشتر موسسات باربری اتوبارها برای اینکه بتوانند خود را به بهترین شکل به تمام مردم عزیز معرفی کنند . بهترین  گزینه را طراحی سایت اتوبار (باربری)  می دانند . موسسات زیادی در زمینه باربری در سطح شهر و همچینین باربری بین شهر فعالیت می کنند . یکی از بهترین راه های تبلیغ این نوع مسسات نمایش امکانات و خدمات آنها در اینترنت است و آن از طریق طراحی سایت باربری امکان پذیر می باشد.

 

طراحی سایت اتوبار

 

طراحی سایت باربری یکی از خدمات طراحی سایتوب نوش است که با بهترین کیفیت می تواند نیاز های شما را برطرف سازد . می دانیم امروزه مردم برای رفع نیاز های خود قبل از اقدام به هر کاری ابتدا دراینترنت به ورت مفصل جستجو می کنند و سپس مورد مناسب خود را پیدا می کند .موسسات زیادی طراحی سایت اتوباررا انجام داده اند برای اینکه از رقیبان خود در تبلیغات اینترنتی عقب نماید همن الان می توانید با مشاوره طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید . ما بهترین راه کار ها را برای شما ارائه می کنیم .

برخی از ویژگی هایی که در طراحی سایت اتوبار ، باربری باید رعایت کنیم

در طراحی سایت اتوبار می توانیم امکانات بیشتری را قرار دهیم ولی در ابتدا باید بدانیم که هدف اصلی از طراحی سایت اتوبار چیست ؟  هدف اصلی این است که موسسات اتوبار و باربری بتوانند خود رابه تمام مردم معرفی کنند و خود را از حصار زمان و مکان رها کنند. هدف های بعدی راحتر شدن کار مشتریان و کارمندان موسسات است. که در وقت و هزینه آنهاصرفه جویی می شود .در زیر به برخی از امکاناتی که باید در طراحی سایت اتوبار ، باربری باید رعایت کنیم اشاره می کنیم :
1-    طراحی صفحه وب با گرافیک عالی برای معرفی شرکت اتوبار
2-    طراحی صفحه وب جذاب به همراه نقشه گوگل برای تماس با شرکت اتوبار
3-    طراحی صفحه ثبت آنلاین درخواست برای راحتی کار مشتری
4-    طراحی صفحه لیست خدمات و برنامه ریزی اتوبار
5-    طراحی صفحه وب  عضویت در وب سایت
6-    طراحی صفحه وب  پیگیری بار

طراحی سایت اتوبار | باربری توسط وب نوش

طراحی سایت وب نوش  ویزگی های اصلی برای طراحی سایت باربری برای موسسات باربری در نظر گرفته است.
1-    طراحی قالب اختصاصی برای وب سایت اتوبار
2-    طراحی سایت ریسپانسیو برای شرکت اتوبار
3-    طراحی سایت با اصول سئو و بهینه سازی وب سایت
4-    طراحی سایت فلت اتوبار
5-    طراحی سایت با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت اتوبار ،باربری توسط وب نوش می توانید با مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئو سایت ما تماس بگیرید .

برچسب ها : طراحی سایت اتوبار | سایت باربری
طراحی قالب وردپرس
سه شنبه اول 1 1396

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس :سیستم مدیریت محتوای  وردپرس پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوای رایگان در جهان می باشد . وردپرس بیش از 150 میلیون وب سایت را پشتیبانی می کند .
از برترین تخصص ای تیم طراحی سایت وب نوش طراحی قالب وردپرس است .شاید در نگاه اول طراحی یک قالب با وردپرس بسیار ساده به نظر برسه ولی به نصبت طراحی سایت با جوملا یا طراحی سایت با وردپرسقالب آماده کار بسیار حرفه ای است . در طراحی سایت با جوملا کد نویسی بیشتر در فایل ایندکس سایت انجام می گیرد. ولی در وردپرس تمام وب سایت از هم تفکیک شده است و برای هر موقعیت فایلی جداگانه مد نظر می باشد . ما تمامموارد فنی طراحی قالب وردپرس را در نظر می گیریم و بر اساس خواسته مشتری طراحی سایت با وردپرس را آغاز می کنیم .

 

طراحی قالب وردپرس

 

یکی دیگر از تخصص های ما تبدیل طرح های اختصاصی مشتریان به قالب وردپرس می باشد . ما همیشه خود با برای طراحی سایت با وردپرس با جدیدترین ترفندها بروز رسانی می کنیم تا بتوانیم بهترین کیفیت کار را در اختیار شما قرار دهیم .

در طراحی سایت با ورد پرس | طراحی قالب وردپرس وب نوش

وب نوش امکاناتی که برای  مشتریان خود که طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کرده اند ارائه می کند بدین شرح می باشد .
1-    طراحی قالب وردپرس کاملا اختصاصی برای شما
2-   می دانیم وردپرس یک cms کاملا رایگان می باشد لذا ما باکی نداریم و تمام سورس فایل با سورس افزونه ها ی رایگان را در اختیار شما قرار می دهیم .
3-   شاید تصور داشته باشید که وب سایت را طراحی کردیم و تمام شد و احتمالا هیچ نوع پشتیبانی از آن نشود . طراحی سایت وب نوش همیشه همراه شماست . و هرامکانات دیگری بخواهید به قالب افزوده می شود.
4-    ویرایش قالب بعد از تحویل پروژه توسط وب نوش انجام خواهد شد .
5-    یک سال پشتیبانی رایگان فنی وب نوش همیشه این اطمینان را به شما خواهد داد که سایت پشتیبانی قوی دارد.
6-   وردپرس سیستم مدیریت محتوایی است که محتوا محور است از این رو سئو وب سایت قدرتمندی دارد. لذا ما نیز تمام اصول سئو را در طراحی قالب وردپرس رعایت می کنیم .
7-    ایده شما را تکمیل می کنیم و پیشنهادات جالبی را در طراحی قالب به شما ارائه میکنیم . وب نوش مشاورین قدرتمندی در ایده پردازی دارد .
8-    در طراحی قالب وردپرس تاجایی که امکان دارد سعی ما این است که قالبی طراحی کنیم تا به راحتی بتوان ساختار آن را تغییر داد.
9-    بهینه سازی تمام کدها در طراحی قالب وردپرس توسط برنامه نویس های حرفه ای وب نوش انجام می شود.
10-    پنل تنظیمات قالب به صورت اختصاصی برای شما پیدا خواهد شد .
11-    طراحی قالب وردپرس کاملا ریسپانسیو می باشد
12-    سازگاری طراحی قالب وردپرس با تمام مرورگرهای موجود
13-   سئو شده برای تمام موتورهای جستجو به ویژه سئو اختصاصی برای موتور جستجوسگوگل که بیشتر کاربران از این جستجوگر استفاده می کنند.
14-    طراحی سایت وردپرس در صورت خواست مشتری به صورت کاملا فلت انجام می پذیرد
15-    رفع تما باگ های افزونه ها و حفظ امنیت در طراحی قالب وردپرس
16-    تحویل سریع و فوری حتی زودتر از زمان تعیین شده برای پروژه
17-    آموزش پنل مدیریت و پشتیبانی سایت کاملا رایگان
18-    و....
یکی از ویژگی های طراحی سایت با وردپرسدر وب نوش این است که شما نگران هزینه وب سایت نخواهید بود ما راهکاری برای شما ارائه خواهیم کرد که با هزینه ای پایین شما صاحب وب سایتی عالی شوید برای کسب مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئو و بهینه سازی سایت می توانید با ما در ارتباط باشید :

برچسب ها : طراحی قالب وردپرس
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96756
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss