لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت کارخانجات
جمعه بیست و هفتم 12 1395


طراحی سایت کارخانجات : شاید در مرحله اول به نظر برسد که کارخانجات مشتریان خود را دارند و نیاز زیادی به تبلیغات ندارند در حالی که چنین نیست . با رشد علم تبلیغات به خصوص در فضای مجازی رقابت بین کارخانجات برای فروش محصولات خود زیاد شده است . برای هر کارخانه هم فروش محصول در اولویت اول قرار دارد چرا که بدون آن نمی تواند به نتایج ایده آل خود برسد .اما هر کارخانه ای که از تبلیغات اینترنتی دور هست کم کم مشتریان ثابت خود را نیز از دست می دهد . چرا که مشتری به دنبال کیفیت و قیمت مناسب است . پس برای حل این مشکل باید استراتژی پیاده شود تا با استفاده از آن رقبای خود را غافلگیر کنید .

 

طراحی سایت کارخانه

 

بهترین استراتژی در عرصه تبلیغات اینترنتی داشتن وب سایت است . پس می توانید با استفاده از طراحی سایت کارخانجات این غافلگیری رو به رقبای خود اعمال کنید . این کار مطمئنا شما را چند پله بالا می برد و به رقبای سرسخت نزدیک می کند .

در طراحی سایت مربوط به کارخانه شما می توانید به راحتی تمام خدمات و محصولات خود را معرفی کنید تااز این طریق نه تنها بتوانید مشتریان قبلی خود را نیز حفظ کنید بلکه می توانید مشتریان جدیدی را نیز پیدا کنید . این مشتریان می توانند به دلیل گستردگی تبلیغات وب سایت از تمام دنیا باشد . پس داشتن وب سایت اینترنتی میتواند برای کارخانجات بزرگترین امتیاز در معرفی مخصولش باشد.

ویژگی هایی که در طراحی سایت کارخانجات باید رعایت کنیم :

1-    مثل بسیاری از وب سایت ها در طراحی سایت کارخانجات نیز بخشی به عنوان درباره کارخانه دارد. که در این بخش به معرفی کارخانه ، امکانات و سابقه فعالیت کارخانه اشاره می شود . تا مشتریانجدید بتوانند به راحتی با کارخانه آشناییت داشته باشند.
2-    بخش مهم دیگر اطلاعات تماس است که باید در بخشی شکیلی در طراحی سایت کارخانه در نظر گرفت.
3-    بخش مهم و هدف اصلی از طراحی سایت کارخانجات معرفی محصولات است .
4-    یک بخش هم مربوط به سفارشات است که باید در این قسمت با طراحی عالی بتوانیم فرمی برای درواست سفارشات قرار دهیم .
5-    بخش نمایش تصاویر و گالری
6-    بخش مهم دیگر نمایش استاندارد ها و گواهینامه های کارخانه است
7-    بخش دیگر در وب سایت کارخانه می تواند بخش اخبار و اعلانات داخلی  کارخانه باشد .
8-    بخش مهم دیگر مقالات سایت است . این بخش در طراحی سایت بسیار حائز اهمیت است و سئو سایت را بالا می برد.
9-    و بسیاری از امکانات دیگر نیز وجود دارد که بنا به نیاز می توان اضافه نمود.

برای طراحی سایت کارخانه می توانید همین حالا با مشاور ما  ارتباط برقرار نمایید تا بهترین راهکار را برای طراحی سایت کارخانه ارائه نماید .
طراحی وب سایت وب نوش بهترین ها را برای شما عرضه می کند.
برچسب ها : طراحی سایت کارخانجات
طراحی سایت تخفیف
سه شنبه بیست و چهارم 12 1395


طراحی سایت تخفیف : همیشه مشتریان به دنبال جایی برای خرید ارزان می گردند برای همین از مغازه ای به مغازه دیگر می روند تا بهترین کالا را با بهترین قیمت نسبت به سایر مغازه ها خریداری کنند.ولی این کار همیشه وقت گیر و خسته کننده است . بعد از گسترش استفاده از اینترنت و طراحی سایت تخفیف گروهی این امکان برای کاربران و مشتریان وب سایت راحتتر شده است .دیگر شما می توانید به راحتی بدون اینکه وقت تلف کنید و خسته بشید به راحتی پشت کامپیوتر بشینید و با جستجو در اینترنت وب سایت های زیادی را در زمینه تخفیف پیدا کنید و به دنبال کالای مورد نیاز خود بگردید.

 

طراحی سایت تخفیف
چندسالی است که وب سایت هایی همچون نت برگ ، ریحونه و...در زمینه تخفیف گروهیکار می کنند و نتیجه ای بسیار بهتر گرفته اند و کسب و کار پر در آمدی نیز دارند. تمام مردم از همچین وب سایت هایی استقبال می کنند و رضایت کامل را دارند. این وب سایت ها مشاغل زیادی را می توانند شامل شوند و از این طریق بتوانند برای خود کسب در آمد کنند .
یکی از برتری های وب سایت تخفیف این است که تنوع کالاها نظر هر فردی و کاربری را به خود جذب می کند . استفاده از کپن تخفیف برای هر کاربری جذابیت خاصی دارد و آن را برای خرید کالا از سایت تخفیف جذب می کند .با قدرتمندتر شدن وب سایت تخفیف شما موتورهای جستجوی همچون گوگل نیز ارزش بالایی به وب سایت شما خواهد داد.  و در نتیجه در جستجوی نتایج گوگل نیز سایت شما در بالاترین رتبه قرار خواهد گرفت .

امکانات مهمی که باید در طراحی سایت تخفیف توجه شود

مهمترین قابلیتی را که باید در طراحی سایت تخفیف در نظر گرفت این است که باید یک سیستم جستجوی حرفه ای برای آن ایجاد کنیم .
صفحهوب پنل مدیریتی جالب و قدرتمند برای مدیران وب سایت و همچنین کاربران سایتایجاد شود. این صفحه وب را با بالاترین کیفیت مناسب برای شما طراحی خواهیمکرد .
یک صفحه وب به عنوان معرفی افراد به وب سایت باید تنضیم شود که در آن کاربران بتوانند به راحتی برای اینکه کپن تخفیف دریافت کنند وب سایت را به سایر افراد معرفی نمایند.
یکیاز بخش های بسیار مهم در طراحی سایت تخفیف صفحه اول وب سایت است که باید به بهترین شکل طراحی شود این صفحه را برای شما با بهترین گرافیک طراحی سایت وب نوش طراحی می کند.
برای کسب مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت می توانید با متخصصین وب نوش تماس بگیرید.

برخی از ویژگی ها و صفحات وبی که باید در طراحی سایت تخفیف در نظر داشت

1-    طراحی صفحه وب برای دسته بندی و گروه بندی کالاها و خدمات
2-    صفحه وب تعرفه ها و پلن ها
3-    طراحی صفحه وب معرفی و دریافت کپن تخفیف
4-    طراحی صفحه وب نظر دهی و تبدیل امتیاز به پول برای خرید کالا
5-    صفحه صدور پیش فاکتور خرید
6-    و...
برایداشتن همچین وب سایتی که وارد تجارت الکترونیک و کسب در آمد بیشتر شوید همین الان ایده ای را که در ذهن دارید ما می توانیم به هر صورتی کمکتون کنیم . با مشاوره سئو و بینه سازی وب نوش برای ارتقاء وب سایت خود تماس بگیرید.

منبع » پشتیبانی سایت و سئو سایت وب نوش

برچسب ها : طراحی سایت تخفیف
طراحی سایت دانلود فیلم و موسیقی
دوشنبه بیست و سوم 12 1395


طراحی سایت دانلود فیلم و موسیقی: یکی از وب سایت هایی که امروز رونق بسیار بالایی دارد . طراحی سایت دانلود فیلم و موسیقیاست . موسیقی چیزی است که به عنوان یک داروی آرام بخش برای تمام رده های سنی می باشد . از این رو علاقه مندی افراد برای موسیقی در تمام رده های سنیرقابت در جستجوی را برای همچین وب سایت هایی زیاد کرده است. از طرف دیگه شما آهنگی را دانلود می کنید و آن را به دوستتان پیشنهاد می کنید که از کدوم سایت دانلود کردید.

بیشتر وب سایت های دانلود فیلم و موسیقی مطالب جالب  در رابطه با محصولات هنری برای  کاربران تولید می کنند و از این راه سعی دارند کاربران بیشتری را جذب کنند .

توجه داشته باشید که منبع اصلی در آمد این نوع از وب سایت ها به دلیل بازدید بالای وب سایت استفاده از ریپورتاژ آگهییا بنر های تبلیغاتی و هم چنین تبلیغات متنی می باشد. که برای تمام این ناحیه هایی که بنر و متن تبلیغاتی قرار می دهند هزینه ای را می گیرند. یکی از بزرگترین نمونه های این نوع از وب سایت ها یوتیوب می باشد و هم چنین در ایران هم به سایت موفق آپارات می توان اشاره کرد و بسیاری از وب سایت های دیگر در این زمینه .

برخری از این وب سایت ها محصولات فرهنگی خود  را به فروش گذاشته اند و از طریق فروشگاه اینترنتی آنها را می فروشند.یا برخی از آنها به صورت پستی نیز بعد از تحویل محصول همون جا هزینه را دریافت می کنند.

از این رو طراحی سایت وب نوش می تواند به راحتی با توانمندی هایی که دارد وب سایت فرهنگی (طراحی سایت دانلود فیلم و موسیقی ) را برای شما راه اندازی نماید و در کنار آن فروشگاه اینترنتی آن را نیز بر پا کند.

 

ویژگی های برتر وب سایت های دانلود فیلم و موسیقی

1-    سیستم vip برای دانلود برخی از فیلم های ویژه و جدید برای کاربران
2-    طراحی صفحه وب محصولات منتخب سینما و تئاتر و هم چنین صفحه ویژه برای موسیفی های برتر سال و ...
3-    طراحی فروشگاه برای فروش محصولات فرهنگی
4-    طراحی بخش امتیاز دهی به محصولات و نظرات کاربران
5-    بخش جذاب پرسش و پاسخ
6-    ایجاد انجمن موسیقی و فیلم برای همچین وب سایت هایی

 

طراحی سایت دانلود فیلم

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی وب سایت دانلود فیلم و موسیقی می توانید با متخصصین ما همین الان تماس بگیرید . بهترین راه کار و ایده را برای شما داریم .
می توانید یکی از افراد موفق در عرصه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی باشید .

وب نوش حامی اصلی ایده های شماست و برای به نتیجه رساندن آنها همکاری عالی با شما خواهد داشت . بهترین نتیجه را از همکاری با ما تجربه کنید.

مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت شما وب نوش

برچسب ها : طراحی سایت دانلود فیلم و موسیقی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96659
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss