لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت نمایشگاهی
جمعه سیزدهم 12 1395


طراحی سایت نمایشگاهی :امروزه یکی از روشهای عرضه انبوه کالا ایجاد نمایشگاه های بزرگ است . همه ساله در سراسر کشور و در شهرهای مختلف نمایشگاههایی در تمام موضوعات دایر می شود . تا خدماتی عالی به مشتریان و مردم عزیزمان عرضه کنند . در این نمایشگاه ها تمام مشاغلی که شرکت می کنند برای معرفی خود نیاز شدید به تبلیغات دارند . در این بین بیشتر این افراد به دلیل اطلاعات کمی که از تبلیغات و بازاریابی اینترنتی دارند . باز روال سنتی و تبلیغات سنتی که امروزه دیگر تاثیر چندانی ندارد را در پیش می گیرند ، کاتالوگ چاپ می کنند ،کارت ویزهای به ظاهر زیبا و... که هزینه های بالایی را در تبلیغات دارند تهیه می کنند . نیروی انسانی زیادی برای تبلیغات خود استخدام می کنند و  بسیاری از روش های دیگر که برای برگذاری یک نمایشگاه عالی از محصولات خود انجام می دهند. اما در زیر روشی برتربا هزینه ای بسیار پایین تر و تاثیر بالاتر از تمام تبلیغاتی که گفته شد ، می باشد.

 

طراحی سایت نمایشگاهی

 

طراحی سایت نمایشگاهی با هزینه ای کمتر

یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات قبل از افتتاحیه نمایشگاه طراحی سایت نمایشگاهیاست و از این طریق شما می توانید در چند روز مونده به نمایشگاه تمام محصولات خود را در معرض نمایش عموم مردم قرار دهید که مزایای زیادی دارد . اجمله اینکه مشتریان محصولات شما را کامل در وب سایت مشاهده کرده اند از این رو وقتی به غرفه شما وارد میشن هدف اصلی خرید است . همچنین این ارزش کار شما را می رساند که برای مشتریان خود همیشه از قبل آمادگی لازم برای خرید را می دهید از طرف دیگر مشتریان از این کار شما رضایت کامل را خواهند داشت که شما همه ساله برای شرکت در نمایشگاه ، وب سایت اختصاصی نیز برای این کار دارید .که از طریق آن اطلاعات زیادی به بازدید کننده ها ارائه می کنید .

این که شما دارای وب سایت جداگانه برای نمایش محصولات خود دارید . در دید و ذهن کاربران و مشتریان بسیار تاثیر دارد.

با تمام این مواردی که گفته شد  از همن الان برای برنامه نمایشگاه سال بعد خود یک برنامه ریزی هدفمند در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت نمایشگاهی پیاده کنید. اگر از همین الان این کار را انجام دهید طراحی وب سایت وب نوش تا افتتحایه نمایشگاه وب سایت شما را به بالاترین رتبه در گوگل(سئو)خواهد رساند . شما سال آینده بالاترین فروش را در نمایشگاه خواهید داشت . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد طراحی سایت و سئو سایت ما در تماس باشید :

021-66515088

ویژگی هایی که در طراحی سایت نمایشگاهی باید رعایت کنیم :

1-    طراحی صفحه اول سایت با گرافیک مناسب موضوع نمایشگاه
2-    طراحی صفحه وب برای نمایش  زمان و تاریخ نمایشگاه به همراه پوستر نمایشگاه
3-    طراحی صفجه وب غرفه نمایشگاه و نمایش نقشه و مسیر و جایگاه اصلی غرفه در نمایشگاه
4-    طراحی صفحه وب تماس برای ارتباط با مشتریان و کاربارن وب سایت
5-    طراحی صفحه وب مهم نظر سنجی
6-    طراحی صفحه وب سایت از اعضای کارمندان و نمایش اطلاعات و سمت هر یک
7-    طراحی بخش فروش ویژه
8-    طراحی صفحه وب نمایش آنلاین غرفه در وب سایت
9-    و...

تمام این موارد در طراحی سایت نمایشگاهیشما رخ خواهد داد و تاثیر زیادی برای مشتریانتان می گذارد .درضمن وب سایت نمایشگاهی شما همیشه یک نمایشگاه آنلاین برای شرکت بزرگ شما باقی خواهد ماند.

برای دریافت مشاروه سئو و بهینه سازی وب سایت و همچنین طراحی سایت نمایشگاهیبا ما تماس بگیرید . بهترین راهکار کسب در آمد از اینترنت را برای شما پیشنهاد خواهیم داد . از ایده های شما حمایت می کنیم و برای گسترش و موفقیتآنها تلاش می کنیم .

با وب نوش به اهداف تجاری خود در فضای مجازی دست پیدا کنید .

برچسب ها : طراحی سایت نمایشگاهی


طراحی سایت صرافی (خرید و فروش ارز) :با گسترش تجارت الکترونیک کم کم متوجه می شیم که بیشتر نقل و انتقال های مالی و هم چنین خرید و فروشها به صورت آنلاین انجام می پذیرد. لذا زمان و مکان دیگر مفهوم خود را برای خرید و فروش از دست داده اند با وجود وب سایت های فروشگاهی و همچنین صرافی ها که بیشتر آنها دارای وب سایت های اینترنتی برای انتقال و خرید و فروش آنلاین ارز می باشند . می توان هر ساعتی از روز حساب خود را جابجا کرد.
لذا طراحی سایتوب نوش پیشرو در طراحی سایت های خرید و فروش ارز و هم چنین طراحی سایت صرافی بهترین و کارا ترین وب سایت  را در این زمینه برای شما اجرا می کند. در زیر به ویژگی های  طراحی سایت صرافی توسط وب نوش اشاره ای می کنیم .

 

طراحی سایت صرافی

 

وب نوش و طراحی سایت صرافی

طراحی سایت وب نوش برای طراحی سایت صرافی فاکتورهایی را مد نظر دارد که در زیر به برخ ی از آنها که اهمیت فراوانی دارد می پردازیم .

1-    طراحی سایت صرافی با گرافیک عالی :توجه داشته باشید امروزه گرافیک و کاربرپسند بودن وب سایت از اهمیت بالاییبرخوردار است . لذا باید در طراحی سایت صرافی به این نکته مهم دقت بالایی داشته باشیم

2-    طراحی سایت بر اساس اصول سئو :توجه داشته باشیم در طراحی سایت صرافی به دلیل رقابت شدید در کلمات کلیدی این نوع از سایت ها در عرصه جستجوی اینترنتی حتما فاکتورهای برنامه نویسی سئو سایت و همچنین برخی اصول سئو در محتوا گذاری سایت رو رعایت کنیم . چرا که بهتر است سایت در همان روزهای اول بتواند در نتایج جستجو دیده شود.

3-    طراحی سایت ریسپانسیو : یکی از مزیت ها و فاکتورهای طراحی سایت وب نوش طراحی سایت ریسپانسیو می باشد.

4-    طراحی سایت UX و طراحی سایت UI  : مهمترین فاکتور در طراحی سایت وب نوش کاربر پسند بود و بر اساس روانشناسی رنگ و هم چنین روانشناسی شخصیتی در طراحی است.

5-    استفاده از مدیریت محتوای آسان برای مدیریت سایت : سیستممدیریت آسان برای طراحی سایت صرافی می تواند زمان کمتری را برای مدیریت وبسایت برای شما داشته باشد لذا ما سعی کرده ایم تا بهترین و آسان ترین سیستم مدیریت محتوا را برای شما پیاده سازی کنیم .

6-    استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت : PHP   ، HTML5 ، Css3 ، جی کئوری و ...

7-    و بسیاری از امکانات دیگر که در خواست کارفرما می باشد.

برای مشاوره رایگان  برای طراحی سایت صرافی می توانید با شماره تماس : 02166515088 تماس حاصل نمایید .

وب نوش در زمینه پشتیبانی سایت و سئو سایت حامی وب سایت شماست .

برچسب ها : طراحی سایت صرافی | خرید و فروش ارز


طراحی سایت آتلیه | وب سایت عکاسی : هنرعکاسی یکی از هنرهای اصیل نزد ایرانیان است .  و این که می گوییم هنر نزد ایرانیان اس و بس واقعا هم همینطوره . ما هنر خودمان را به تمام دنیا ثابت کرده ایم .  ولی خیلی از هنرمندان ما نمی توانند هنر خود را به تمام دنیا نشان دهند.  در حالی که بیشتر هترمندان دنیا هر هنری که خلق می کنند به راحتی با استفاده از وب سایت هنری  و شخصی خود در فضای اینترنت به نمایش میگذارند . نمایش هنر در وب سایت برابر این است که شما هنری را که خلق کرده اید را در دید میلیون ها نفر در سراسر دنیا قرار می دهید . که بسیاری از این افراد برای هنر شما نظر خواهند داد. و این کار شما را ترغیب خواهد کرد تا در کار خود منسجمتر عمل نمایید. اما نمایش هنر فقط برای سرگرمی نیست و هدفی را باید دنبال کند و آن کسب در آمد از هنر شماست . در زیر به هنر عکاسی که من به شخصه بسیار علاقه مند هستم بهش را در رابطه با طراحی سایت آتلیه شرح می دهم .

 

طراحی سایت آتلیه

 

هنر عکاسی و طراحی سایت آتلیه (طراحی سایت عکاسی )

اگر شغل شما عکاسی است و از این طریق کسب در آمد می کنید . نمونه کارهای عکاسی خود را کجا به معرض نمایش قرار می دهید ؟ آیا برایتان بازخورد دارد ؟ یا اینکه در آتلیه خودتان در آلبوم گذاشته اید ؟ یه پیشنهاد بکر برای کسب در آمد بیشتر از شغلتان به شما پیشنهاد می کنم .

طراحی سایت وبنوش در زمینه طراحی سایت آتلیه ( طراحی سایت عکاسی ) ایده ای برتر دارد سایتی با گرافیک بالا و گالری جذاب برای شما پیاده خواهد کرد.

می دانیم امروزه یکی پر طرفدارترین هنرها هنر عکاسی است . از این رو در این زمینه هم بسیار رقابت شدید است و هر هنرمند عکاسی می خواهد برای خود برند برتر باشد و در این رقابت از همه پیشیبگیرد . اما برای جذب مشتری جدید یکی از بزرگترین رقابتها در این زمینه رقابت در فضای مجازی می باشد. شاید تعدادی از هنرمندان شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام را برای خود به عنوان فعالیت مجازی تعیین کرده اند . خوب بهترین نتیجه رو هم می گیرند . ولی کاربران بیشتر دوست دارند که نمونه کارهای زیادی را با کیفیت اصلی ببینند . وب نوش پیشنهاد می کند که برای بالا بردن کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت آتلیه (طراحی سایت عکاسی) نمایید.
با طراحی سایت آتلیه شما به راحتی می توانید مشتریان جدید ازسراسر کشور را جذب کنید . نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید . در کل همیشه برای خود یک نمایشگاه دائمی از هنرهای زیبای خود دارید . نمایشگاهی که در دید میلیون ها نفر می باشد.
طراحی سایت عکاسی بخشی از فرایند افزایش در آمد شماست مورد بسیار مهم دیگر سئو سایت و پشتیبانی سایت آتلیه است. که در زیر اهمیت این موارد را برایتان شرح می دهم .

سئو سایت آتلیه | پشتیبانی سایت آتلیه (عکاسی)

فرایند مهم طراحی سایت آتلیه ( طراحی سایتعکاسی ) است ولی مهمتر از آن دیده شدن وب سایت شما برای کاربران اینترنتی می باشد. از این رو وب سایت بعد از طراحی باید سئو و بهینه سازی شو تا موتورهای جستجو شما را به کاربران نمایش دهند. وب نوش با استراتژی عالی شمارا در این راه کمک خواهد کرد.
در سئو سایت آتلیه مهمترین بحث سئو تصاویر است . چرا که بیشتر کاربران به دنبال تصاویر در این زمینه می گردند.از این رو اولویت اول با تصاویر است اما مهم کلمات کلیدی نیز می باشدکه از این طریق باید تصاویر به نمایش گذاشته می شوند. کلمات پر امتیازی برای عکاسی وجود دارد که شما را بهتر به نمایش قرار می دهند :

عکاسی مدل ، عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی عروس و داماد ، عکاسی مجالس ، عکاسی خبری و ....

پشتیبانی سایت آتلیه

در فرایند کسب در آمد از اینترنت بعد از مرحله طراحی سایت و سئو سایت بخش مهمی وجود دارد به عنوان پشتیبانی سایت ، از دید وب نوش پشتیبانی سایت نه تنها کمتر از طراحی و سئو سایت نیست بلکه می توان گفت فراتر نیز می باشد . توجه داشته باشید در این زمینه زقابت بسیار زیاد است . بدون بروز رسانی سایت نمی توانید شما سایت خود را در نتایج بهتر حفظ کنید از این رو باید دقت بیشتری را به پشتیبانی سایت خود داشته باشید .

ویژگی های مهمی که باید در طراحی سایت آتلیه باید به آن توجه داشت

مهمترین بخش های یک سایت آتلیه را برایتان نام می برم :

1-    طراحی صفحه وب برای نمایش کاتالوگ شما
2-    طراحی صفحه وب برای نمایش تعرفه های عکاسی
3-    مهمترین صفحه وب می تواند مقالات و اخبار  سایت باشد که برای سئو سایت و پشتیبانی سایت بسیار مهم می باشد.
4-    بنا به درخواست می توانید صفحه وب  برای پرداخت آنلاین داشته باشید .
5-    صفحه وب برای نمایش گالری هنرهای شما که نمایشگاه دائمی شما می باشد.

وب نوش با ایده پردازی می تواند بهترین وب سایت به صورت ریسپانسیو برای شما طراحی نماید . طراحی سایت ریسپانسیو پایه تمام وب سایت های وب نوش می باشد.

برای راهنمایی و مشاوره طراحی سایت می توانید با ما تماس بگیرید شماره تماس مشاوره طراحی سایت وب نوش : 02166515088

برچسب ها : طراحی سایت آتلیه | وب سایت عکاسی
طراحی سایت خبری
جمعه ششم 12 1395


طراحی سایت خبری : وبسایت های خبری شامل بخش های زیادی می باشند از این رو در این بخش می خوان تا حدودی ویژگی های طراحی سایت خبری را برایتان شرح دهم .

 

طراحی سایت خبری

 

طراحی سایت خبری به چه صورت باید انجام شود .

خب وقتی صحبت از سایت خبری میاد باید تمام جوانب و ویژگی ها را مد نظر داشته باشیم

 1. امنیت سایت
 2. دیتابیس مورد استفاده برای سایت
 3. سرعت وب سایت
 4. سرور و فضای هاست سایت
 5. گرافیک سایت
 6. چیدمان مناسب سایت
 7. و....

طراحی سایت وب نوش با ایده پردازی و پیاد کردن استراتژی مناسب بهترین سایت خبری را طراحی می کند که تمام موارد بالا در آن صدق کنند.

بخش بندی طراحی سایت خبری :

طراحی سایت خبری به سادگی طراحی سایت  شخصی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت کلینیک زیبایی و ... نیست . ازاین رودر طراحی سایت خبری باید به ریز نکات هم توجه کنیم.
طراحی سایت خبری مثل سایت های دیگر صفحه ی در باره ما  اهمیت ندارد که باشد ولی صفحه تماس با ما ( اطلاعات تماس) اما بخش مهم طراحی سایت خبری وجود RSS آن است . که این بخش حتما باید رعایت شود .
اکثر سایت های خبری از یک هدر شروع می شوند که دارای لوگو ، بخش جستجو و یک منوی ابتدایی می باشد ( این منو سلیقهای است  و می توان هر موردی را شامل شود)
بعد از هدر منوی اصلی سایت قرار می گیرد که در این منو تمام دسته بندی های لازم برای سایت مشخص شده اند .
دربیشتر موارد بعد از منو یک خبر خطری قرار داده می شود تا آخرین اخبار را به صورت خطی نمایش دهد. این موارد در بالای سایت های خبری کاملا مشهود است .البته ایده های زیادی نیز برای طراحی سایت خبری وب نوش دارد .هم از نظر طراحی  گرافیکی سایت و هم از نظر چیدمان سایت .
نکته مهم در رابطه به طراحی سایت خبری:
پشتیبانیسایت برای وب سایت های خبری یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان رسانه است .این پشتیبانی شانل پشتیبانی سرور و هاستینگ و همچنین پشتیبانی سایت از نظرفنی می باشد.طراحی سایت وب نوش تمام این پشتیبانی ها را برای شما سهل و آسان می کند. برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید :
بخش مشاروه فنی طراحی سایت وب نوش

مهم ترین بخش ها در طراحی سایت خبری


اخبار سیاسی که شامل موارد زیر می شود:    

 1.     اخبار بیت رهبری    
 2.     اخبار دولت و مجلس       
 3.     اخبار سیاست خارجی و هسته ای
 4.     اخبار احزاب و تشکل ها  
 5.     اخبار سایر حوزه ها

اخبار اقتصادی که شامل موراد زیر است:

 1.      طراحی اخبار اقتصاد کلان
 2.     طراحی خبار نیرو و انرژی           
 3.     طراحی اخبار بانک ها
 4.      طراحی اخبار بیمه ها
 5.      طراحی اخبار بورس
 6.     طراحی خبار امور زیر بنایی
 7.     طراحی اخبار صنعت و معدن    
 8.     طراحی اخبار کشاورزی
 9.     طراحی اخبار تجارت  
 10.     طراحی اخبار اشتغال و تعاون

اخبار اجتماعی  نیز شامل موارد زیر است

 1.     اخبار بهداشت و رفاه
 2.     اخبار حقوقی و قضایی
 3.     اخبار زن و خانواده
 4.     اخبار دفاعی و انتظامی

بخش مهم دیگر در طراحی سایت خبری اخبار فرهنگی است که شامل موارد زیر می باشد:    

 1.     طراحی اخبار گردشگری و توریست           
 2.     طراحی اخبار سینما و تئاتر و تلویزیون
 3.     طراحی اخبار فرهنگ و ادب
 4.     طراحی اخبار آموزش
 5.     طراحی اخبار موسیقی
 6.     طراحی اخبار رادیو و معارف
 7.     طراحی اخبار رسانه ها
 8.     طراحی اخبار موسسات عالی و دانشگاه ها

طراحی اخبار علمی    

 1.     اخبار محیط زیست
 2.     اخبار فناوری
 3.     اخبار علوم
 4.     اخبار جامعه اطلاعاتی
 5.     اخبار پزشکی

بخش جذاب برای هر سایت خبری طراحی اخبار ورزشی است که می تواند شامل موارد زیر باشد:  

 1.     طراحی بخش خبری برای فوتبال و فوتسال به همراه جدول بندی زمانی بازی ها و هم چنین جداول لیگ های جهان                      
 2.     طراحی اخبار کشتی و وزنه برداری
 3.     طراحی اخبار ورزش های پایه و دو میدانی
 4.     طراحی اخبار المپیک
 5.     طراحی اخبار جام جهانی  
 6.     طراحی بخش خری ویژه بانوان           
 7.     طراحی اخبار نهادها
 8.    

اخبار بین المللی که شامل    

 1.     بخش اخبار آمریکا
 2.     بخش اخبار آفریقا
 3.     بخش اخبار اروپا
 4.     بخش اخبار آسیا و اقیانوسه
 5.     بخش اخبار خاورمیانه
 6.     بخش اخبار روابط خارجی
طراحی سایتوب نوش  آمادگی کامل برای طراحی سایت خبری را دارد و می تواند بهترین ایدهرا از نظر گرافیکی و همچنین چیدمان منطقی یک وب سایت خبری برای شما اعلام نماید . برای مشوره بیشتر با طراحی سایت وب نوش تماس حاصل نمایید
برچسب ها : طراحی سایت خبری
طراحی سایت مهد کودک
چهارشنبه چهارم 12 1395


طراحی سایت مهد کودک :همیشه مراکز آموزشی یکی از مهمترین محیط برای تربیت فرزندان ما می باشد . امروزه یکی از دغدغه های بزرگ والدین به ویژه والدینی که کارمند هستن این است که وقتی که در سر کار هستند چه کسی از فرزندشان مراقبت کند . اولین جایی که به ذهنشان می رسد مهد کودک است . ولی به دلیل دغدغه و مشغولیتی که دارند نمی توانند مستقیما به دنبال یک مهد کودک معتبر بگردند از این رو رو به اینترنت می آوردند و در آنجا اقدام به جستجوی بهترین مهد کودک یا مهد کودک با مربیان برتر می گردند. لذا داشتن وب سایت مهد کودک برای این مراکز آموزشی خیلی تاثیر گذار است تا بتوانند محیط آموزشی خود را به همه معرفی کنند تا والدین به راحتی بتوانند تصمیم خود را بگیرند.

 

طراحی سایت مهد کودک

 

یکی از خدمات برتر وب نوش در زمینه طراحی وب سایت ، طراحی سایتمهد کودک با هزینه پایین است و آن به دلیل این است که وب نوش به آموزش اهمیت بالایی قائل است و از این کار بسیار حمایت می کند . برای طراحی سایت مهد کودک می توانید با مشاوره طراحی سایتوب نوش تماس بگیرد و خواسته های دقیق خودتات را در این باره کاملا شرح دهید . ما برای گسترش خواسته های شما بهترین وب سایت را مهد کودک شما طراحیخواهیم کرد.

امکانات طراحی سایت مهد کودک در وب نوش

1-    طراحی سایت مهد کودک به صورت کاملا ریسپانسیو  و واکنشگرا که در تمامی دستگاه های هوشمند قابل دید باشد.
2-    طراحی سایت با اصول سئو و بهینه سازی سایت برای دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل
3-    طراحی سایت با  تخفیف ویژه برای مراکز آموزشی و تفریحی
4-    ارائه هاست رایگان یک ساله با امنیت بالا از سرور های داخلی و خارجی
5-    پشتیبانی سایت رایگان یک ساله از وب سایت مهد کودک
6-    خرید یک عدد دامنه رایگان به نام مهد کودک (دامنه های رایگان .net ، .com و .ir)
7-    معرفی سایت به گوگل برای بالا برند سرعت ایندکس صفحات
8-    و بسیاری از مواردی که در هنگام عقد قرار داد با وب نوش به شما ارائه خواهد شد.

برای تجربه کاری بلند مدت با وب نوش همیشه باید عجله کرد . ما متدهای بازاریابی قدرتمندی را در اینترنت برای شما ارئه خواهیم کرد . مشاوره سئو سایت وب نوش از متخصصین با تجربه در این کار هستند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت مهد کودک با ما تماس بگیرید .

ویژگی های طراحی سایت مهد کودک در وب نوش

1-    طراحی صفحه وب برای معرفی کامل مهد کودک که یکی از مهمترین بخش های وب سایت مهد کودک است که بیشتر والدین به این بخش مراجعه خواهند کرد.

2-    طراحی صفحه وب نمایش فعالیت ها و امکانات مهد کودک .

3-    طراحی صفحه وب کار دستی های کودکان در مهد کودک .

4-    طراحی صفحه وب اطلاعات تماس با مهد کودک به صورت کاملا گرافیکی و ایده پردازی شده .

5-    طراحی صفحه وب گالری تصاویر در طراحی سایت مهد کودک.

6-    طراحی صفحه وب برای ثبت نام آنلاین در مهد کودک : امروزه کارهای آنلای بسیار رونق دارد و همه دوست دارند بدون اینکه وقت خود را در خیابان ها برای برخی از کارهای همانند ثبت نام و ... بگذرونند از طریق اینترنت حل کنند لذا ما این بخش را در طراحی سایت مهد کودک ها با فرمی هاص در نظر گرفته ایم .

7-    و بسیاری از ویژگی های دیگر که شما از ما می خواهید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید بخش طراحی سایت کودکان را مطالعه کنید.

 

وب نوش آماده ارائه خدماتی نوین برای طراحی وب سایت مهد کودک شماست . برای درخواست طراحی سایت با ما تماس بگیرید .

طراحی سایت وب نوش حامی بزرگ ایده های شماست و برای گسترش آن همیشه در کنار شما تا آخر هست .

برچسب ها : طراحی سایت مهد کودک
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96657
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss