لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت هتل
چهارشنبه بیستم 11 1395


طراحی سایت هتل

مسافران و گردشگران امروزه قبل از سفر به هر نقطه ای دوست دارند که مکان اقامت خود را پیدا، تعیین و رزرو کنند. فرقینمیکند چه صاحبان تور و چه افراد عادی همیشه مایل هستند که مکان اقامت خوددر مقصدشان را از قبل شناسایی کنند و بدانند که می خواهند دقیقا کجا اقامتداشته باشند. همین دغدغه های باعث شده است که هر هتل و یا مکان اقامتی مثلمهمانپذیر و یا متل نیاز به طراحی سایت هتل خویش داشته باشد.

طراحی سایت هتل

شما برای معرفی خود و قابلیت های هتل خود نیاز دارید تا اطلاعات مربوط را در جایی به مسافران و یا میهمانان نشان دهید و چه جایی بهتر از سایت هتل خودتان که می تواند به عنوان بخش رزرویشن اینترنتی هتل شما نیز عمل کند و بتوانید سوییت ها و اطاق های خود را اجاره دهید.

اگر یک مدیر هتل هستید هم اکنون با ما همراه شوید تا بدانید طراحی سایت هتل چقدر به شما کمک خواهد کرد.

طراحی سایت هتل برای شما در قدم اول می تواند جنبه معرفی شما را داشته باشد یعنی شما می توانید با طراحی سایت تمام امکانات خود را در سایتتان معرفی کنید تا مسافران بتوانند با مطالعه آن به سراغ شما آیند.

بی شک شما با تجربه هتل داری خویش می دانید که برای انتخاب یک هتل چه چیزهایی برای یک مشتری مهم است بنابراین دقیقا همه آن موارد مهم باید در سایت شما باشد. ولی ما سعی میکنیم در زیر برخی از امکانات یک سایت هتل را به شما بگوییم.

مشخصه های مهم در طراحی سایت هتل

صفحه اصلی در طراحی سایت هتل

صفحه اصلی در هر طراحی سایت مهم ترین بخش می باشد. چه به لحاظ گرافیکی و چه به لحاظ چینش اطلاعات، صفحه اصلی سایت هتل شما باید بگونه ای باشد که بتواند هم برای بازدید کننده جذاب باشد و هماینکه اطلاعات کافی در اختیار کاربر بگذارد تا کاربران بتوانند براحتی نیازهای خود را در سایت پیدا کنند. شما بایستی در صفحه اول دارای یک منوی کامل باشید تا کاربران بتوانند با شما آشنا شوند.

تعداد زبان های سایت در طراحی سایت هتل

حتی اگر هتل شما چند ستاره نباشد بهتر استبه غیر از زبان فارسی، زبان دیگری مثل انگلیسی را نیز برای ساتتان در نظر بگیرید. شاید یک روز یک توریست خارجی دنبال هتلی با مشخصات شما باشد.

بخش درباره هتل در طراحی سایت هتل

این بخش از منوی سایت در حقیقت شناسنامه هتل شما می باشد سعی کنید در این بخش اطلاعات کلی هتل، موقعیت جغرافیایی هتل، قوانین پذیرش هتل ، رویدادهای هتل و گالری تصاویر هتل را بگنجانید. این بخش می تواند اولین ارتباط مسافران با هتل شما را شکل دهد. کامل بودن این بخش از سایت هتل انتخاب شما توسط مسافران را تضمین میکند. بنابراین در طراحی سایت هتل خویش سعی بخش درباره هتل را کامل تر، زیباتر و جامع طراحی نمایید.

بخش امکانات هتل در طراحی سایت هتل

امکانات یک هتل در کنار قیمت ها یک عامل تاثیر گذار در انتخاب یک هتل است سعی کنید اطلاعات کاملی از رستوران و کافیشاپ ها، لابی، سالن های کنفرانس، امکانات تفریحی و ورزشی مراکز تجاری هتل خود را در این بخش قرار دهید.

بخش اتاق ها و سوئیت ها در طراحی سایت هتل

شما بایستی تعداد دقیقی از اطاق ها و سوئیت های خود را به مسافران اعلام کنید. سعی این توضیحات توام با عکس باشد. پیشنهاد ما این است که شما برای هر اطلاق یا سوئیت خود یک صفحه مجزا باز کنید و همراه با توضیح عکس های آن را نیز قرار دهید. اگر اطاق ها و سوئیت هایتان بر اساس ستاره می باشد آنها را نیز از هم تفکیک کنید.

بخش اطلاعات گردشگری در طراحی سایت هتل

این بخش به عنوان یک بخش راهنمایی و اطلاعات می تواند در اختیار مسافران و مشتریان شما قرار گیرد. سعی کنید در این بخش اطلاعات و راههای سفر، مکانهای تاریخی، بازارها و مراکز خرید، مراکز تفریحی و ورزشی ، قوانین فرودگاهی، لینکهای مفید و نقشه شهر را قرار دهید.

رزرواسیون در طراحی سایت هتل

این بخش در حقیقت مهمترین بخش در یک طراحیسایت هتل است . شاید شما به عنوان یک مدیر هتل تنها بخواهید از طریق سایت هتل خود را معرفی کنید و بخواهید که رزروها و یا اجاره اطاق هایتان را بصورت تلفنی و یا حضوری داشته باشید و شاید هم بخواهید که به صورت اینترنتیخدماتتان را رزرو نمایند. ما می گوییم که بخش رزرواسیون در یک سایت هتل مهمترین بخش می باشد که مشتری از طریق آن شما را انتخاب میکند و به حسابتانپول واریز میکند. سعی کنید به لحاظ نرم افزاری این بخش را ساده طراحی کنیدتا کاربر بتواند به راحتی انتخاب خود را انجام داده و پرداخت نماید.

بخش رزرو آنلاین مهمترین گزینه برای این بخش است. شما بایستی پیش بینی مسافران کم حال و بی حوصله را هم بکنید که دوست ندارند و یا نمی توانند اینترنتی رزرو کنند، برای آنها بخش رزرو تلفنیرا اضافه کنید. امکان رزرو آژانسهای برتر و معرفی دفاتر مسافرتی را در بخشرزرواسیون سایت هتل خود قرار دهید. در صورتی که پکیج خاصی برای مسافران دارید آنرا هم در این بخش بیاورید.

در سایت هتل خویش بخشی را برای ارتباط دیگران با خود نیز قرار دهید.

درست است که سایت های هتل ها برای معرفی طراحی می شوند ولی شما به عنوان یک مدیر هتل فکری برای دیده شدن وب ساتتان در اینترنت بکنید. دیده شدن در اینترنت توسط مسافران و کاربران در حقیقت مراجعه مسافران به بخش رزرواسیون هتل شماست. کاربران مختلف از اقصی نقاط کشور و یا جهان بایستی بتوانند به سایت شما سر بزنند و یا آن را پیدا کنند.

این روزها مردم برای پیدا کردن هتل مورد دلخواهشان در اینترنت و گوگل جستجو میکنند. شما برای دیده شدن در اینترنت بایستی سایت هتل خود را سئو و بهینه سازی کنید. (سئو سایترا از اینجا بخوانید) سئو سایت هتل شما می تواند مسافران بیشتری را به سمتشما بکشاند البته سیاست شما در چگونگی این سئو بی تاثیر نخواهد بود، برای یک سئوی موفق سایت هتل از اینجا بخوانید.

اگر شما صاحب هتلی بدون سایت هستید و یا دارای یک سایت قدیمی می باشید هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از مشاوره اقدام نمایید.

برچسب ها : طراحی سایت هتل
طراحی سایت صنعتی
شنبه شانزدهم 11 1395


طراحی سایت صنعتی : با افزایش انواع کارخانه ها و مراکز صنعتی رقابت نیز در بین آنها رشد کرده است . یکی از رقابها که شاید می توان گفت برای جذب مشتریان جدید از همه مهمتر باشد . رقابت در فضای مجازی و اینترنت می باشد. برای وارد شدن هر کارخانه و مراکز صنعتی در این رقابت اولین قدم طراحی سایت صنعتیاست . داشتن یک وب سایت قدرتمند با گرافیک عالی و همچنین سئو سایت برتر میتواند رقابت در عرصه مجازی و اینترنت را برای صاحبان کارخانه ها راحتر کند.

 

طراحی سایت صنعتی

 

بهترین راه برای معرفی کالا و محصولات هر کارخانه و مرکز صنعتی استفاده از اینترنت و طراحی سایت صنعتیاست. چرا که محدودیت مکانی دارد و تمام افراد از سراسر دنیا می توانند محصولات کارخانه را ببینند و از این طریق می توان مشتری خارج از کشور نیز پیدا کرد . و انی نکته بسیار مهم قدرت وب سایت صنعتی است ..

اما هر سایت صنعتی به تناسب رشته ی فعالیت دارای انواع مختلف و ویژگی ای متفاوتی می باشد .از این رو در زیر به کلیت ویژگی های طراحی سایت صنعتی اشاره می کنیم :

ویژگی های طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت وب نوش ویژگی های زیر را برای داشتن یک وب سایت صنعتی خوب به شما معرفی می کند.

1-      داشتن صفحه معرفی کامل کارخانه کهدر این صفحه شما به صورت کامل کارخانه یا مرکز صنعتی را معرفی می کنید و از امتیازات آن حرف می زنید.

2-      معرفی کالا یا خدمات تولید : در این صفحه تمام کالا ها و خدماتی که مرکز یا کارخانه صنعتی ارائه می کند را شرح می دهید

3-      صفحه معرفی نمایندگی : برخی از کارخانه ها یا مراکز صنعتی در شهرها دارای نمایندگی هایی هستند می توانید در این صفحه تمام نمایندگی های کارخانه را معرفی نمایید ( این معرفی می تواند شامل اطلاعات تماس ، و آدرس نمایندگی در شهر مربوطه باشد و ...)

4-      یک صفحه هم می تواند معرفی پروژه های در دست اجرا باشد ویا اینکه پروژه های اتمام شده را معرفی نماید .

5-      بخش مهم اخبار صنعتی برای سایت است

6-      یکی از بخش های مهم دیگه بخش مقالات سایت است که برای بالا بردن سایت در موتورهای جستجو نیاز بیشتری به ان هست . ( تقویت سئو سایت )

7-      می توان بخش نظر سنجی نیز در طراحی سایت صنعتی لحاظ نمود.

و بسیاری از موارد دیگر که بر اساس نیاز می تواند در طراحی سایت صنعتی به موارد بالا اضافه شود .

بخش گرافیک در طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت وب نوش با تیمی قدرتمند در طراحی سایت و گرافیک سایت می تواند بترین ایده های طراحی گرافیکی سایت را به شما ارائه نماید . از این رو در وب نوش خیال شما از بابت طراحی گرافیکی سایت راحت است . ایده پردازی یکی از مراحل طراحی سایت صنعتی در وب نوش است .

طراحی سایت صنعتی و ریسپانسیو

می دانیم طراحی سایت ریسپانسیوامروزه دغدغه بزرگی برای صاحبان وب سایت است از این رو طراحی سایت وب نوش تمام وب سایت های خود را به صورت پایه ریسپانسیو طراحی می کند . و این پایهکار ماست . پس نگران طراحی سایت ریسپانسیو برای سایت صنعتی خود نباشید .

محتوا گذاری و پشتیبانی بعد از طراحی سایت صنعتی

یکی از دغدغه های دیگر برای صاحبان صنعت در طراحی سایت صنعتی پر کردن وب سایت و تولید و توسعه محتوای سایت است . و در ادامه پشتیبانی سایت . طراحی سایت وب نوش بهترین روشها را برای این کار برای شما پیشنهاد خواهد کرد . از این بابت هم نگران نخواهید شد .

برچسب ها : طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت مجله اینترنتی
پنج شنبه جهاردهم 11 1395


طراحی سایت مجله اینترنتی

واژه مجله در زندگی انسان ها همیشه حضور داشته است. همه افرادی که اهل مطالعات متفرقه بودند و یا علاقمند به موضوعات خاص و به روز سراغ مجلات را می گرفتند. از مجلات کودکان بگیرید تا مجلات ویژه بزرگترها و یا مشاغل و کسب و کارها.

با گسترش روزافزون اینترنت و حضور مستمر مردم در این فضا، مردم علاقمندی های خود را در این فضا دنبال می کنند و سعیمیکنند مطالب مورد علاقه شان را پیدا کرده و در اینترنت مظالعه کنند.

در میان انبوه بیشمار سایت های موجود در اینترنت سایت هایی که مطالب بروز را منتشر میکنند همیشه مورد اقبال کاربرانهستند. این سایت ها را ما به نام مجله اینترنتی میشناسیم. مجله اینترنتی تعریف خود را دارد. شاید ساده ترین تعریفی که بشود برای یک مجله اینترنتی به کار برد این باشد که مجله اینترنتی یک سایت با ساختار مشابه همان مجله های کاغذی است که دسته بندی های مخصوص خود را دارد و در مورد مسائل مختلف مطالب را منتشر میکند. شاید در ظاهر یک مجله اینترنتی سایت تجاری نباشد ولیاین گونه سایت ها به شدت پولساز هستند.

 

طراحی سایت مجله اینترنتی

 

امروزه طراحی سایت مجله اینترنتی به عنوان یک فرصت شغلی مورد توجه افرادی است که می خواهند از اینترنت کسب درآمد کنند. البته برخی ها هم در ابتدا یک مجله اینترنتی را به عنوان یک سرگرمی و یا یک رسانهطراحی می کنند.

طراحی سایت مجله اینترنتی شاید در ظاهر مشابه طراحی سایت خبری باشد ولی مجله اینترنتی با یک سایت خبری تفاوت هایی را دارد که در ادامه به آنها نیز اشاره خواهیم کرد.
ما در زیر برخی ملاحظات را در طراحی سایت مجله اینترنتی بیان می کنیم که لازم است شما به عنوان یک کارفرما و یا طراح به هنگام طراحی سایت آنها را رعایت کنید.

برخی ملاحظات در طراحی سایت مجله اینترنتی

گرافیک در طراحی سایت مجله اینترنتی

شما با توجه به نوع و جنس مطالب مجله اینترنتی خود بایستی یک طراحی گرافیک خوب را داشته باشید. واقعا مهم است که قالب گرافیکی یک مجله اینترنتی در زمینه فناوری با قالب گرافیکی یک مجله اینترنتی در زمینه زیبایی و یا پزشکی متفاوت باشد. شما بایستی ملاحظاتی را در زمینه رنگ بندی سایت، تقسیم بندی صفحات سایت، ستون های کناری سایت، اسلاید شو، محل بنرهای سایت، مطالب برگزیده سایت، جدیدترین مقالات و غیره داشته باشید.

دسته بندی ها در طراحی سایت مجله اینترنتی

درست است که شما در یک مجله اینترنتی سعی دارید گرافیکی زیبا را طراحی نمایید ولی به خاطر داشته باشید که پس از مراجعه کاربر به سایت شما، بایستینحوه چینش دسته بندی ها و در کل دسته بندی موضوعاتتان به اندازه ای سرراستباشد که کاربر بتواند به بخش های مختلف سر زده و از آن استفاده نماید.

امکان جستجو در طراحی سایت مجله اینترنتی

یک مجله اینترنتی بی شک مطالب بسیاری زیادی را خواهد داشت. شاید یک کاربر بخواهد موضوع خاصی را در میان مطالب و یا مقالات شما جستجو کند. بنابراین امکان جستجوی پیشرفته را در زمان طراحی سایت مجله اینترنتی تان پیش بینی کنید.

آرشیو مطالب در طراحی سایت مجله اینترنتی

شما اگر بتوانید بخش خاصی به عنوان آرشیو را در مجله اینترنتی خودتان قرار دهید به کاربرانتان می توانید این امکان را بدهید که اگر می خواهند مطالب مربوط به یک دوره زمانی را در سریعترین زمان ممکن ببینند بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. آرشیو روزانه، هفتگی، ماهانه. حتی اگر می توانید امکانی را قرار دهید که کاربران بتوانند این آرشیو را دانلود و یا پرینت بگیرند.

موقعیت های بنر در طراحی سایت مجله اینترنتی

شما به عنوان یک طراح باید در کمال ظرافت موقعیت های خوب و در دیدرسی رابه عنوان موقعیت های بنر در طراحی سایت خود لحاظ کنید. ما گفتیم که مجله های اینترنتی می توانند به شدت پولساز باشند، بله کسب درآمد عمده شما در یکمجله اینترنتی از همین موقعیت های بنر است. بنابراین سعی کنید در کنار طراحی زیبا و جذاب برای کاربرانتان، جاهای خوبی را برای بنر پیش بینی کنید.

مجله های اینترنتی به واسطه مطالب زیادی که منتشر می کنند خیلی سریع توسط موتورهای جستجو دیده شده و صفحات آن ایندکس می شود ولی ما پیشنهاد میکنیم برای موفقیت بیشتر و سریعتر، پس از طراحی سایت خود سراغ سئو سایت خود نیز بروید. سئو به شما امکان خواهد داد که در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شود و کاربران با جستجوی موضوعات مطالب سایتتان شما را پیدا کنند.

ما می توانیم برای داشتن یک مجله اینترنتی خوب اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. برای اینکار میتوانید با کارشناسان ما صحبت کنید.

برچسب ها : طراحی سایت مجله اینترنتی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96803
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss