لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت حرفه ای
دوشنبه یازدهم 11 1395

طراحی سایت حرفه ای : بیشتر کاربران اینترنت امروزه به دنبال ایده های نوین در طراحی سایت سایت هستند. چرا که دیگر وب سایتهای چیپ و قدیمی نیاز های آنان را نمی توانند رفع کنند . کاربران اینترنت به دنبال جذابیت و دریافت خدمات برتر هستند . خب با تمام این گفته ها طراحیسایت ، به طرف طراحی سایت حرفه ای حرکت کرده است . و تمام شرکت های طراحی سایت این موضوع را کاملا درک کرده اند . لذا روزانه تماسهایی که ما دریافت می کنیم افرادی که درخواست طراحی سایت میکنند . امکانات خاصی مد نظرشون می باشد . آنا می خواهند وب سایتشان طراحی سایت حرفه ایداشته باشد. در اصل تمام مشتریان می خواهند وب سایتشون یه امکاناتی برتر از وب سایت های مشابه داشته باشد تا بتوانند از این طریق بازدید وب سایت راببرند بالا که در نهایت به جذب مشتری و کسب در آمد منجر می شود. در زیر میخواهم دلایل خواست طراحی سایت حرفه ای را بررسی کنیم .

 

طراحی سایت حرفه ای

 

چرا طراحی سایت حرفه ای ؟

با یک سوال شروع می کنم چرا می خواهید سایت داشته باشید ؟

می توانیم در یک جمله جواب بگیم که : برای کسب در آمد از اینترنت .

خب یه سوال دیگه :

آیا سایتی که می خواهی طراحی کنی تا به حال مشابه آن طراحی شده است ؟

خب : بیش از نود درصد بله سایت های زیادی وجود دارد.

چرا می خواهی سایت مشابهی طراحی کنی که خیلی ها زودتر از تو این کار را انجام داده اند ؟

جواب : من می خواهم طراحی سایت حرفه ای انجام دهم . تا امکانات خاصی نسبت به سایرین داشته باشه .

بنابر این دلیل طراحی سایت حرفه ای داشتن امکاناتی فراتر از سایت های فعلی می باشد که از طریق آن بتوان مشتریان بیشتری به سمت وب سایت کشید.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسب طراحیسایت های معمولی هزینه بالا داشته باشد .اما توجه داشته باشید که شما فقط یک بار سرمایه گذاری می کنید و هدفتون کسب در آمد از این سایت است . بنابراین جای نگرانی نیست.  از نظر طراحی سایت وب نوش . طراحی سایت حرفه ای بهتر از طراحی چندین سایت معمولی است که با هزینه ای پایین طراحی می شوند.

توجه داشته باشید طراحی و پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای فراتر از برنامه نویسی و طراحی می باشد. لذا در طراحی سایتحرفه ای باید ایده پردازی بالایی داشته باشید . ایده پردازی در طراحی سایتحرفه ای حرف اول را می زند . مشاورین طراحی وب سایت وب نوش بهترین ایده هارا برای طراحی سایت به شما ارائه می نماید و همچنین از ایده های تمام مشتریانش حمایت کامل می کند و برای پیش برد آن در تجارت الکترونیک همگام باخواست مشتری حرکت می کند .

برای مشاوره طراحی سایت حرفه ای با ما تماس بگیرید : 02166515088

برخی از ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

1-    گرافیک برتر با ایده پردازی متناسب با موضوع سایت
2-    سرعت لود صفحهات وب
3-    امنیت بالای وب سایت
4-    خدمات برتر نسبت به سایت های مشابه
5-    رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت در طراحی سایت حرفه ای
6-    استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت
7-    واکنشگرا بودن (طراحی سایت ریسپانسیو)
8-    انتباق با تمام مرورگرهای موجود
9-    کاربر پسند بودن وب سایت
10-    داشتن محتوای مناسب
11-    انعطاف پذیر بودن وب سایت

توجه داشته باشید *

یک طراح سایت حرفه ای باید بر اساس نیازهیمخاطبین شما بتواند طراحی سایت حرفه ای انجا دهد. طراحی سایت حرفه ای به معنای طراحی کسب و کار و راه اندازی تجارت الکترونیک می باشد . نه فقط یک وب سایت .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید تا در زمینه طراحی سایت حرفه ای با ایده پردازی شما را مشاوره نماید.

طراحی سایت وب نوش : 02166515088

برچسب ها : طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت هنری
جمعه هشتم 11 1395


طراحی سایت هنری : امروزه با وجود شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، گوگل پلاس ، لینکدین ، اینستاگرام ، تلگرام و... بیشتر هنرمندان در هر زمینه ای خود را معروف و محبوب کرده اند اما بیشتر تمایل آنها برای داشتن یک طراحی سایت هنری و شخصیبرای خود می باشد. تا از این طریق بتوانند خودشان را بیشتر و بهتر معرفی نمایند. ولی می دانیم که طراحی سایت خوب نیازمند مهارت و علم طراحی سایت است . شاید تعدادی از آنها شاید با داتن دانش کافی در گرافیک فکر می کنند که می توانند یک وب سایت شخصی عالی برای خود بسازند ولی حقیقت چیز دیگری است .

 

طراحی سایت هنری

 

گروه طراحی سایتوب نوش با چندین سال سابقه در طرحی زیباترین سایت های هنری و هم چنین طراحی سایت شخصی می تواند ایده های جالبی را برای طراحی سایت هنری شما ارائه نماید .

  1. طراحی سایت با گرافیک برتر
  2. طراحی سایت ریسپانسیو
  3. طراحی سایت کاربرپسند
  4. طراحی سایت با مدیریت آسان

از ویژگی های طراحی سایت هنری توسط تیم طراحی وب نوش می باشد.

وب نوش سایتی را برای شما طراحی می کند کهبتوانید شبکه های اجتماعی خود را در آن قرار دهید و از این طریق کاربران زیادی را به سمت شبکه های اجتماعی خود هدایت کنید. معروف بشید و بتوانید خود را بیشتر و جامع تر به همه معرفی نمایید .
شما می توانید بهترین دستاوردهای خود را در وب سایت شخصی و هنری خود در معرض دید عموم قرار دهید .با طراحی سایت هنری برای خود به صورت دائمی نمایشگاه برپا کنید نمایشگاهی که با معرفی سایت به موتورهای جستجو و با کار روی سئو سایت می تواند کاربران زیادی را به خود جذب نماید .

وب نوش با سابقه ای قدرتمند می تواند موارد زیر را برای طراحی سایت هنری شما بیان نماید .

  1. می توانید با طراحی سایت هنری به سرعت خود را برند(BRAND) کنید : در وحله اول طراحی سایت هنری برای شخص جهت معرفیو کسب و کار شماست.  شما تنها یک هنرمند نیستید می توانید با داشتن وب سایت هنری نام و نشان برای خود تعیین کنید و مردم شما را با آن نام بشناسند.  اعتماد به نفس داشته باشید و برای طراحی سایت هنری سریعتر اقدام کنید .
  2. مدیریت مطالب خود در وب سایت : با داشتن وب سایت از این پس می توانید مطالبی را که در شبکه های اجتماعی انتشار می دهید. مدیریت کنید . به تعداد نا محدود ایمیل ایجاد کنید و در تمام شبکه های اجتماعی عضو بشید .
  3. کارهای خود را بفروشید : برخی از هنرمندان محصولاتی را درست می کنند که برای به نمایش  گذاشتن  و فروش آنها نیاز وب سایت دارند . با طراحی سایت هنری می توانید محصولات یا خدمات خود را بفروشید .

ویژگی های طراحی سایت هنری

در طراحی سایت هنری باید به مواردی چند توجه داشت که شاید در بسیاری از سایت های موجود دیده شده است ولی باید به گونه ای هنری طراحی و پیاده سازی شوند در زیر به تعدادی  از این موارد اشاره می کنیم :

1-    صفحه اول وب سایت با گرافیک عالی که نمایانگر یک وب سایت هنری می باشد.
2-    صفحه تماس با هنرمند
3-    صفحه بیوگرافی هنرمند
4-    سفحه نمونه محصولات و خدمات و کارهای هنرمند
5-    گالری تصاویر هنرمند
6-    صفحه علایق هنرمند که شامل موزیک ، فیلم  ، عکس و... می باشد.
7-    شبکه های اجتماعی که بیشترین فعالیت را در آنها دارد
8-    و....

در نهایت می توان گفت که طراحی سایت وب نوش می تواند با ایده پردازی بهترین و با گرافیک بالا وب سایت هنری برای هنرمندان عزیز را طراحی نماید .

برچسب ها : طراحی سایت هنری
طراحی سایت کلینیک زیبایی
دوشنبه چهارم 11 1395

طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی : امروز ه تبلیغات از حالت سنتی خود خارج شده و به صورت مدرن انجام می شود یکی از مدرن ترین نوع تبلیغات امروزه طراحی سایت می باشد . که بزرگترین تبلیغات اینترنتی می باشد و هم چنین پایه و اساس تجارت مجازی است .
بحثما در رابطه با چگونگی طراحی سایت کلینیک های زیبایی و تاثیر این سایت بر روند در آمد پزشکان زیبایی است . می خوام توصیفی مختصر در این مورد برایتانشرح دهم .

 

طراحی سایت کلینیکزیبایی

چرا کلینیک های زیبایی باید  دارای وب سایت باشند ؟


امروزه درخواست جراحی های زیبایی و هم چنین زیبا سازی ها و جوان سازی های چهره و... در نیا و به خصوصو در کشور ما ایران بسیار زیاد شده استاز این رو رقابت برای جذب مشتری توسط پزشکان زیبایی شدیدا افزایش یافته است تا بتوانند از این طریق درآمد بیشتری را کسب نمایند.
از طرف دیگر مشتریان دیگر روش سنتی پیدا کردن پزشک متخصص را فراموش کرده اند و از طریق اینترنت بیشتر دنبال پزشکان مجرب و متعهد می گردند.
این موارد سبب می شود تا هر کلینیک زیبایی برای خود دارای وب سایتی باشد . طراحی سایت وب نوشتوانشته است چه از نظر طراحی سایت کلینیک و چخ در سدو سایت کلینیک ها موفقعمل نماید از این رو می توان مشاوره ای برتر و ایده هایی برتر در زمینه ی تجارتی نو در این حوضه به پزشکان زیبایی دهد.

ویژگی های طراحی سایت کلینیک زیبایی

1-دارای بخش معرفی کلینیک : این صفحه باید به بهترین شکل طراحی شود و دارای گرافیک برتر باشد .
2-دارای بخش اطلاعات تماس باشد:در این بخش تمامی شماره های تماس کلینیک زیبایی و هم چنین نفشه کلینیک و نیز آدرس کلینیک زیبایی باید به صورتی زیبا طراحی و پیاده سازی شود.
3-بخش معرفی خدمات کلینیک :این بخش یکی از مهمترین بخش ها در طراحی سایت کلینیک زیبایی می باشد و هدفاصلی این بخش معرفی تمامی خدمات کلینیک زیبایی به همراه خدمات ویژه کلینیککه نسبت به سایرین برتری دارد ، است .
4-بخش مهم دیگر معرفی پزشکان و پرسنل کلینیک می باشد :این بخش برای کاربران بسیار اهمیت دارد تا بتوانند پزشک خود را انتخاب کنند. در این بخش رزومه کامل هر یک از پزشکان رو معرفی می شود.
5-اما یه بخش دیگر معرفی تجهیزات و هم چنین برخی از داروهای زیبایی است که اکثر کلینیک های زیبایی این مورد را از ما خواسته اند.
6-بخش دیگر اخبار کلینیک می باشد .
7بخش دیگر مقالات پزشکی ( همان بلاگ مطالب )می باشد .

مزایای طراحی سایت کلینیک زیبایی

1-    جذب مشتریان زیاد از طریق اینترنت .
2-    معرفی بیشتر کلینیک در فضای بزرگ اینترنت
3-    برند سازی
4-    کسب در آمد بیشتر و ورود به تجارت الکترونیک ( فروش تجهیزات و داروهای زیبایی از طریق ای سایت)
برچسب ها : طراحی سایت کلینیک زیبایی


طراحی سایت در کرج :امروزه با افزایش استفاده از اینترنت ، سیستم بازاریابی اینترنتی بسیار رونق گرفته است ،لذا بیشتر شرکتها دست به رقابت با رقیبان خود در فضای مجازی زده اند . می دانیم  ورود به دنیای رقابت در بازاریابی اینترنتی اولین قدم طراحی وب سایت است . طراحی سایت اعتبار ورود به اینترنت برای کسبدر آمد بالاست . تاثیر بازاریابی اینترنتی در شهرهای بزرگ بیشتر از جاهای دیگر به چشم می خورد . از این رو کرج یکی از شهرهایی است که هم از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک به پایتخت است و هم از نظر صنعتی و تجاری یکی از شهرهای برتر کشور هست . لذا این شهر یکی از قطب های تجاری کشور  و از مراکزمالی ایران می باشد .

 

طراحی سایت در کرج

 

طراحی سایت شرکتی در کرج

شهر کرج دارای شرکت های تجاری بزرگ و کوچکزیادی است و همه روزه نیز به تعدا این شرکتها افزوده می شود . هر شرکتی امروزه که در کرج تاسیس می شود یکی از برنامه های مهمی که در بطن تاسیسش بهآن توجه می کند طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت صنعتی و یا طراحی سایت فروشگاهیاست . چرا که می داند یکی از راه های مهم و ارزان برای تبلیغات شرکت خود ویا فروشگاه اینترنتی خود و همچنین معرفی محصولات خود طراحی سایت بهترین بازاریابی اینترنتی است . البته اولین قدم برای بازاریابی اینترنتی داشتن وب سایت است و بعد سه مورد :

سئو و بهینه سازی سایت
بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی محتوا (سئو محتوا)

از موارد مهمی است که باید به آنها نیز توجه کامل کرد .

بخش سئو وب نوش  با تجربه ترین متخصصین بازاریابی شبکه های اجتماعی و سئو محتوا را در اختیار دارد . برای مشاروه رایگان و آنالیز رایگان سئو سایت خود با وب نوش تماس بگیرید

متدهای طراحی سایت در کرج توسط وب نوش

طراحی سایتوب نوش برای طراحی سایت در شهرهای دیگر امکانات زیادی را فراهم آورده است واز این رو تخفیفاتی را برای این کار در نظر گرفته است در زیر به تعدادی ازاین خدمات ویژه طراحی و سئو سایت وب نوش می پردازیم :

1-    هاست قدرتمند با استفاده از سرور های قدرتمند خارجی و ایرانی به مدت یکسال با پشتیبانی فنی کامل و امنیت بالا
2-    پشتیبانی سایت در کرج به مدت یک سال برای طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی  و.... به صورت رایگان
3-    خرید دامنه های .com    برای طراحی سایت شرکتی در کرج به صورت رایگان  یک عدد
4-    طراحی سایت ریسانسیو به صورت کاملا حرفه ای و دقیق
5-    طراحی سایت با اصول کامل سئو
6-    معرفی وب سایت به گوگل برای ایندکس سریع سایت
7-    و بسیاری زا امکانات دیگر در موقع عقد قرار داد ارائه خواهد شد .

برای اینکه از رقبای خود در عرصه فضای مجازی عقب نمانید هر چه سریعتر با طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید و از مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت وب نوش و هم چنین مشاوره طراحی سایت ما بهره مند شوید .

برچسب ها : طراحی سایت در کرج | شرکتی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96697
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss