لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan

طراحی ربات تلگرام فروشگاه اینترنتی

طراحی ربات تلگرام فروشگاه اینترنتی :تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی موفق در ندنیا است که از نظر آمار عضای ایرانی آن در رتبه دوم جهان قرار دارند . از این رو یکیاز بهترین مکانها برای بازاریابی اینترنتی می باشد. قبل از این اینستا گرام از اهمیت بالایی در فروش اینترنتی قرار داشت البته الان هم همین طور است ولی در کشور ما بیشتر کاربران برای برقراری ارتباط بین سایر افراد تلگرام را به سایر شبکه های اجتماعی ترجیح می دهند.لذا تلگرام بهترین راه برای تبلیغ محصولات ، خدمات و کالا و نیز فروش آنها می باشد.

 

طراحی ربات تلگرام

 

امروزه هر کسی با استفاده از ایجاد کانال در تلگرام یا گروه در آن می تواند افراد زیادی را به طرف خود جلب کند و درآن محصولات خود را به نمایش  بگذارد . و نیز فروش و در نهایت کسب درآمد با هزینه ای بسیار پایین .

طراحی سایت فروشگاهی و ساخت ربات تلگرام

طراحی سایت فروشگاهیامروزه یکی از مهمترین منابع کسب در آمد از اینترنت می باشد و فروشگاه هایاینترنتی زیادی در سراسر دنیا طراحی شده است . و از این راه کسب در آمد میکنند .اما هر فروشگاه اینترنتی برای رسیدن به اهداف خود استراتژی دارد در زیر به برخی از مواردی که تاثیر بالایی در فروش اینترنتی دارند اشاره می کنم:

1-    شبکه های اجتماعی
2-    بازاریابی محتوایی
3-    سئو و بهینه سازی وب سایت فروشگاهی
4-    ایمیل مارکتینگ
5-    ویدئو مارکتینگ
6-    و ...

اما به دلیل استفاده وسیع از تلگرام در ایران یکی از بهترین راه ها برای معرفی و فروش محصول طراحی و ساخت ربات تلگرام است که تمام اطلاعات شما را به راحتی از فروشگاه به تلگرام انتقال داده و در آنجا به نمایش بگذارد . در این صورت شما کاربران اینترنتی را نیزخیلی راحتر می توانید به طرف محصولات خود بکشانید.

طراحی سایت وب نوش و ساخت ربات

وب نوش متشکل از تیم کارشناس حرفه ای بازاریابی اینترنتی و سئو و بهینه سازی و همچنین طراحی سایت می باشد که دارای سابقه ای بلند مدت در بازاریابی اینترنتی می باشند لذا برای کسب اطلاعات در رابطه با طراحی ربات تلگرام می توانید با مشاوره ساخت ربات ما تماس بگیرید و طرح و ایده خود را برای طراحی ربات تلگرام فروشگاهی با ایشان در میان بگذارید .

 

طراحی ربات تلگرام

 

 

دلایل طراحی ربات تلگرام فروشگاهی

1-    کانال تلگرام دارای بیشترین کاربر در بین سایر شبکه های اجتماعی است . از این رو می توان مشتریان زیادی را جذب کرد .
2-    دسترس پذیری به محصولات برای کاربران از طریق تلگرام راحتر و به صرفه تر می باشد .
3-    سرعت انتقال اطلاعات در تلگرام بسیار بلاست
4-    بازاریابی شما در تلگرام یعنی انتشار کالای شما به تمامی کاربران تلگرام
5-    تلگرام دارای گروه ، کانال و ربات است که از هر شه مورد می توانید به راحتی استفاده کنید
6-    کاربران می توانند از طریق ربات تلگرام بدون مراجعه به فروشگاه اینترنتی خرید را انجام دهند.
7-   کاربران بدون نیاز به عضویت می توانند مراحل اعصاب خوردکنی خرد اینترنتی را کنار بگذارند و به راحتی از تلگرام محصول خود را خرید کنند.
8-    استفاده از تلگرام برای تمام افراد ساده و آسان است .
9-    و ...

برای انتقال فروشگاه اینترنتی خود به تلگرام از طریق ساخت ربات تلگرام می توانید با ما تماس بگیرید :

 

برچسب ها : طراحی ربات تلگرام فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت معرفی حیوانات
جمعه بیست و چهارم 10 1395


طراحی سایت معرفی حیوانات :امروزه بیشتر افراد حیوانات اهلی را در منازل خود نگهداری می کنند و از داشتن آنها لذت می برند . حیواناتی از جمله سگ ، قناری ، بلبل ، خروس ، و... و حتی برخی از این افراد علاقه خاصی به داشتن حیوانات وحشی دارند  بارها شنیده ایم که فردی در خانه خود سوسمار ، تمساح و عقاب و ...نیز نگهداری می کند . برخی از این افراد خیلی دوست دارند تا تجربیات خود را در رابطه با حیوانات خود بین همه در میان بگذارند و برای این کار دنبال طراحی وب سایت برای معرفی حیوانات هستند . تا از این طریق بتوانند تجربیات خود را به دیگران انتقال دهند .

 

طراحی سایت معرفی حیوانات

 

این واضح است که همه ساعته افراد زیادی دنبال اطلاعات در رابطه با حیوانات خود می باشند . اطلاعاتی که بتوانند از آنها به خوبی مراقبت کنند این اطلاعات بعذا شامل : نحوه تغذیه ، نحوه نگهداری ، مراقبت های پزشکی ، محل نگهداری ، و... می باشند.

برای طراحی سایت معرفی حیواناتویژگی های زیادی باید در نظر گرفت در زیر به برخی از این ویژگی های خاص اشاره می کنیم تا افرادی که دوست دارند وب سایت معرفی حیوانات داشته باشند به راحتی آن را درک کنند.

توجه داشته باشید که داشتن علاقه مهمترین عامل برای طراحی سایت معرفی حیوانات می باشد.

ویژگی های مهم در طراحی سایت معرفی حیوانات

1-    همانند وب سایت های دیگر می توان گفت مهمترین بخش برای معرفی حیوانات می تواند بخش دسته بندی حیوانات را نامبرد . در این صفحه وب شما تمام حیوانات را برای مشاهده کاربران خود به صورت کامل دسته بندی می کنید تا کاربران به راحتی بتوانند به اطلاعات خود دست پیدا کنند.

2-    صفحه معرفی مراقبت های پزشکی می تواند یکی از مهمترین بخش های این وب سایت باشد  . همه افرا به دنبال همچینصفحه ای میگردندتا بتوانند بیماری های مربط به حیوانات خود را درمان کنند ویا از بروز آن پیشگیری کنند .

3-    صفحه وب پرسش و پاسخ در رابطه با تمام حیوانات که شما از این طریق می توانید با دریافت مزالب آزاد از کاربران محتوای وب سایت خود را تکمیل کنید.

4-    صفحه قوانین و مقررات حتما برای این وب سایت در نظر بگیرید . این برای کاربران شما بسیار مهم خواهد بود .

5-    شما حتما قصد دارید در این زمینه فعالیت زیادی داشته باشیدو از این وب سایت کسب در آمد نیز کنید . طراحی سایت فروشگاهی ویژه حیوانات نیز در یک بخش از این وب سایت می تواند قدرت وب سایت شما را چند برابر کند.

6-    مهمترین صفحه برای بالا بردن ترافیکوب سایت شما می تواند طراحی بخش خاصی از وب سایت به عنوان بخش مقالات وب سایت باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است این صفحه سئو وب سایت شما را تامین خواهد کرد .

7-    روش دیگر برای کسب در آمد می تواند این باشد که شما می توانید از طریق این وب سایت آگهی های زیادی برای فروش بگذارید و کسب در آمد داشته باشید . بنابر این مدیریت صفحه آگهی نیز می تواند یکی از بهترین راهای برای داشتن وب سایت جامع باشد .

بسیاری از امکانات دیگر که می تواند به رونق تر کردن وب سایت شما کمک کن د برای طراحی وب سایت معرفی حیوانات می توانید از راهنمای مشاوره طراحی سایت وب نوش کمک بگیرید و همچنین برای افزایش رتبه وب سایت نیز از مشاوره سئو ما راهنمایی بخواهید .

 

وب نوش حامی اصلی ایده های شما می باشد و برای رسیدن به اهداف بلند مدت شما راهنمای خوبی خواهد بود

برچسب ها : طراحی سایت معرفی حیوانات
طراحی سایت رستوران و کافی شاپ
سه شنبه بیست و یکم 10 1395


طراحی سایت رستوران و کافی شاپ


این روزها تقریبا تمام مشتریان رستوران ها و کافی شاپ ها گوشی به دست هستند و مدام در شبکه های اجتماعی پرسه می زنند و مقداری از زمان هر روز خود را در اینترنت به وبگردی مشغول هستند. آنها بسیاری از نیازهای خود را از اینترنت جویا می شوند و به دنبالشمیگردند.

گاهی برای خود ما پیش آمده است که بخواهیمیک رستوران و کافی شاپ با منوی خوب و قیمت مناسب پیدا کنیم تا بتوانیم در آن یک قرار دوستانه به صرف شام و یا نوشیدنی داشته باشیم و سری به اینترنت زده باشیم تا اطلاعاتی در مورد محدوده مکانی و یا احیانا محیط آن رستوران ویا کافی شاپ ببینیم. مردم این روزها دوست دارند تا منوهای رستوران های مختلف را تجربه کنند و غذاهای خوشمزه را با هزینه مناسب میل نمایند.

 

طراحی سایت رستوران و کافی شاپ


اگر شما به عنوان یک مدیر و صاحب رستوران هستید، بی شک کارت ویزیت خود را پای صندوق به مشتریانتان می دهید تا آنها را تشویق کنید که مجددا به رستوران و یا کافی شاپ شما بیایند و یا آن را در اختیار افراد دیگر قرار دهند ولی شاید هیچ وقت کارت ویزیت شما دارای آدرس سایت رستوران نبوده باشد تا ایشان بتواند در نوبت های بعدی به سایت شما سر بزند و سرویس بگیرد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم که برای رستوران خود طراحی سایتانجام دهید و این امکان را برای مشتریانتان فراهم کنید تا از راه دور نیز از شما سرویس بگیرند و یا با شما آشنا شوند. مطمئن باشید طراحی سایت رستوران به برند سازی شما نیز کمک خواهد کرد. ما در اینجا از برخی مزایای طراحی سایت رستوران و کافی شاپ برای صحبت میکنیم و برخی نیازها در این طراحی سایت را به شما می گوییم.

برخی امکاناتی که شما باید در طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود رعایت کنید به شرح زیر است.

معرفی رستوران و کافی شاپ

سعی کنید خودتان را در سایت تان کامل معرفی کنید. تصویر مجوزها، گواهینامه ها و یا تاییدیه ها و یا افتخارات خودرا در سایت قرار دهید.

منوهای رستوران و کافی شاپ با درج قیمت

سعی کنید منوهای رستوران و کافی شاپ تان را در سایت قرار دهید و قیمت های آنها را هم بروز نگه دارید. همانقدر که مشتریان به دنبال منوهای کامل و با کیفیت هستند، قیمت نیز برای آنها مهم است.

گالری تصاویر در طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

سعی کنید در گالری تصاویرتان عکس های مناسب و خوب از محیط رستوران و کافی شاپ، از محیط آشپزخانه تان، غذاهایتان،ظروف و میزها را قرار دهید. مطمئن باشید عکس های زیباتر مشتریان را برای انتخاب شما تشویق خواهد کرد.

امکان رزرو میز در طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

بخش رزرو میز دو مزیت برای سایت رستوران وکافی شاپ شما دارد. اول اینکه به مشتری این امکان را میدهید که میز دلخواهخود را برای ساعت و روز مشخصی رزرو کند و از این طریق هزینه آنرا پیشاپیش به شما پرداخت کند. دوم اینکه اینکار حس خوبی را به ایشان منتقل میکند که برای وقت و برنامه ایشان اهمیت قائل هستید و باعث میشود در مورد شما فکر خوب بکند.

بخش انتقادات و نظرات در طراحی سایت رستوران

در این بخش به مشتری امکان انتقاد از خود را بدهید. انتقاد و یا شکایت ایشان باعث بهبود عملکرد شما خواهد شد و شما با نظارت مشتریان می توانید بر امورات رستوران خود مسلط تر شوید. در ضمن این مساله مشتری مداری است.

بخش تماس با ما

اطلاعات تماس، فرم تماس و نقشه موقعیت خود را در سایت قرار دهید تا مشتریان بتوانند شما را پیدا کنند.

شما برای طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید. ما بهترین پیشنهاد را از نظر گرافیک و امکانات به شما خواهیم داد.

برچسب ها : طراحی سایت رستوران و کافی شاپ
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96768
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss