لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت شخصی
دوشنبه سیزدهم 10 1395

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی :  پیش از این افراد برای معرفی توانایی های خود از فیس بوک ، لینک دین ، Twitter , google+ و سایر شبکه های اجتماعی استفاده می کردند و از طرف دیگرموسسات و برخی از شرکت ها ی بزرگ برای جذب نیروی متخصص از این طریق اقدام می کردند . ولی امروزه با رشد رقابت در اینترنت و همچنین بالا رفتن کسب و کار تجارت الکترونیک باعث شده است که این موسسات و شرکتها بخواهد در مکاتبات رسمی مستقیما با ایمیل خود شما انجام دهند و از ایمیل کمپانی های بزرگ مانند یاهو و گوگل استفاده نکنند. چرا که آنها به دنبال افراد خبره و حرفه ای هستند .اما چه باید کرد ؟ چه زمانی می توانید ایمیل خود را داشته باشید ؟ در زیر به این سوالات جواب خواهم داد .

 

طراحی سایت شخصی

چرا به طراحی سایت شخصی نیاز داریم ؟

همانطور که در بالا گفته شد . دیگر موسساتبه دنبال افرادی هستند که بسیار حرفه ای عمل نمایید . از این رو برای داشتن ایمیل شخص اولین قدم راه اندازی  و طراحی سایت شخصی خود است . تا از این طریق موسسات و شرکتها شما را در فضای اینترنت بهتر بشناسند . مهمترین دلیل برای اینکه افراد حرفه ای باید وب سایت شخصی داشته باشند این است که بتوانند در این سایت اطلاعات تماس خود را بگذارند و از طرف دیگر رزومه ی کاری خود را در آن به معرض نمایش قرار دهند. تا از این طریق افراد از سراسردنیا بتوانند شرایط کاری و کسب و کار شما را درک کنند.

دلایل داشتن وب سایت شخصی چیست ؟

1-    معرفی و در دسترس بودن شما : دیگر موسسات و شرکتها در روزنامه ها به دنبال افراد متخصص نیستند . بهترین راه جستجو در اینترنت می باشد. و برای آنها راحترین و کم هزینه ترین راه است تابا رزومه کاری فرد مورد نظر خودشان بیشتر بدانند .
2-    قرار دادن رزومه کاری خود در معرض دید افراد در سراسر دنیا : اینترنت بزرگترین مکان تبلیغاتی برای شماست با استفاده از طراحی سایت شخصی می توانید رزومه خود رادیجیتالی کنید . بدین صورت که فایل رزومه خود را در وب سایت شخصی خود برایدانلد قرار می دهید تا افراد بدون گرفتن پرینت از ان بتوانند به راحتی رزومه شما را مطالعه نمایید.
3-    با داشتن وب سایت شخصی خوب به راحتی می توانید شغل خود را داشته باشید بدون اینکه دنبال کار بگردید.: وقتی شما وب سایت شخصی خودتان را راه اندازی کردید. و تمام اطلاعات تماس و راه های ارتباط خود را در آن قرارد دادید موسسات با جستجو در گوگل شما را پیدا می کنند و بدون اینکه شما به دنبال کار برید کار و شغلی که در آن تخصص دارید به طرف شما می آید. پس برای اینکه به همچین هدفی برسید که بتوانید کار مرتبط با تخصص خود داشته باشید باید در مرحله اول به سراغ طراحی سایت شخصی بروید.

طراحی سایت شخصی دارای چه مشخصه هایی است ؟

1-    صفحه تماس با ما : این صفحه تمام راه های ارتباطی شما می باشد که شامل  تلفن تماس ثابت ، شماره موبایل ، ایمیل ، آدرس شبکه های اجتماعی  و....
2-    صفحه رزومه کاری : در این صفحه بهتر است رزومه کاری خود را کاملا شرح دهید و همچنین یک فایل از آن برای دانلود قرار دهید.
3-    گالری تصاویر : این گالری شامل تصاویری از عناوین کسب شده ، تصاویر افتخارات و تصویر خود شما باشد و ...
4-    در برخی موارد می توانید از چت آنلاین نیز استفاده نمایید.
5-    تمام مدارک و مهارتهای خود را در آن قرار دهید و نمونه از فعالیت های خود را نیز معرفی نمایید
6-    بخش اشتراک گذاری برای دوستان و آشنایان نیز قرار دهید.
7-    اگر ویدئویی دارید حتما آن را در وب سایت خود قرار دهید.
8-    برای رزومه خود بخش نظرات نیز قرار دهید.
در وب سایت شخصی می توانیم قابلیت های زیادی را قرار دهیم  تا در فضای اینترنت بهتر دیده شوید.
برچسب ها : طراحی سایت شخصی
طراحی سایت آژانس مسافرتی
دوشنبه ششم 10 1395

طراحی سایت آژانس مسافرتی

اگر شما مالک و یا مدیر یک آژانس مسافرتی هستید مطالب زیر را با دقت بخوانید، چرا که ما در اینجا می خواهیم از ضرورت طراحی سایت آژانس مسافرتی برای شما سخن بگوییم.

ما هر روزه وقتی از در خانه خارج میشویم انواع و اقسام تبلیغات برای رستوران ها، سالن های آرایشی، خدمات تخلیه چاه،دندانپزشکی و ... را می بینیم که از سر و کولمان بالا می رود. ما در زندگیروزمره تقریبا در هر موقعیتی که باشیم تبلیغات این چنینی را می بینیم که چگونه کارفرمایان می خواهند با چنین تبلیغات کاغذی مردم را به حضور در دفاتر و یا رستوران های خود تشویق کنند.

یک سوال: آیا می توانید آخرین باری را که یک تراکت تبلیغاتی برای تور گردشگری که دیده اید را به خاطر بیاورید؟

شاید شما هم چون ما نتوانید چیزی به خاطر بیاورید و دلیل آن تنها بخاطر مفید نبودن تبلیغات تراکتی برای گردش و مسافرت است که کارفرمایان را از این نوع تبلیغات دور نگه داشته است. یک تحقیق کوتاه و دنبال کردن سرنخ های تبلیغی ما را به عرصه اینترنت میرساند که چگونه صاحبان آژانس های مسافرتی از اینترنت بیشترین استفاده را برای معرفی خود می کنند و بیشتر تبلیغات خود را در این فضا انجام می دهند هرچند در این بین از تبلیغات پیامکی، ایمیل مارکتینگ و یا تبلیغات تلویزیونی هم استفاده کرده باشند.

اولین قدم برای حضور در اینترنت برای شما، یک طراحی سایت آژانس مسافرتی خوب و جامع است.

 

 طراحی سایت آژانس مسافرتی

 

وقتی صحبت از یک طراحی سایت خوب و جامع برای آزانس شما میکنیم هدف رعایت استاندارهای لازم در طراحی سایت آژانس مسافرتیاست که یک کاربر بتواند با ورود به سایت شما تمام نیازمندیهای خود را در سایت شما بیابد و شما نیز بتوانید برخی خدمات خاص خود را به کاربر معرفی کنید، خدماتی که شاید کاربر به دنبال آن نیز نبوده باشند.

زندگی شلوغ امروز باعث شده است که مردم برای رفع خستگی و برای دور شدن از محیط های پر از استرس به سفر روی بیاورند. فرقی هم نمی کند سفر تفریحی یک روزه و یا چند روزه، سفر داخل کشورو یا خارج از سفر، سفر زمینی و یا هوایی، مهم رفتن است و مردم دوست دارند این گردش و یا سفر را با کمترین استرس و از پیش معین شده انجام دهند.

مردم دوست دارند اطلاعات سفر را کامل بدانند، مثلا می خواهند بدانند که قرار است در کدام هتل اقامت داشته باشند ویا کدام پرواز به مقصد برسند. شما می توانید با طراحی سایت آژانس مسافرتیمناسب برای خود از این خواست مردم نهایت استفاده را بکنید تا در کنار دادنسرویس های خوب بتوانید خدماتتان را به اطلاع مردم برسانید و آنها را جذب کنید.

ما در زیر برخی از نیازمندیها برای طراحی سایت آزانس مسافرتیشما را لیست میکنیم. هدفمان این است که شما بدانید یک سایت آژانس مسافرتی چه امکاناتی باید داشته باشد و چه فرصت هایی را در اختیار شما قرار میدهد.

اگر بخواهیم امکانات لازم و اساسی را در یک طراحی سایت آژانس مسافرتی برایتان لیست کنیم باید بگوییم که موارد زیر را حتما در سایت خود داشته باشید.

گرافیک در طراحی سایت آژانس مسافرتی

هر سایتی متناسب با ماموریت خود گرافیک خاص را خود طلب میکند. منظور از گرافیک برای یک سایت آژانس مسافرتی به طور خاص می تواند چیدمان سایت در صفحه اصلی، محل قرار گرفتن فرم رزرو تور، بخش آخرین تورها و یا تورهای در مرحله ثبت نام، بخش تورهای لحظه آخری، بخش تورهای داخلی، بخش تورهای خارجی و غیره باشد.

این هنر شماست که بر اساس تجربه و مشورت بتوانید صفحه اول و قالب گرافیکی خودتان را بر اساس رنگ بندی های مناسب طراحی نمایید تا حس رضایت مندی حداکثری را به کاربر منتقل کنید. بنابراین به یاد داشته باشید که اولین قدم و مهمترین کار در هر طراحی سایت رعایت این بخش می باشد.

منوها در طراحی سایت آژانس مسافرتی

  • اطلاعاتی درباره ی آژانس مسافرتی

شما باید امکان آشنایی کاربران با آژانس مسافرتی خودتان را فراهم کنید بنابراین باید منوی مشخصی را برای معرفی خودتان اختصاص دهید. سعی کنید این بخش حتما شامل معرفی تاریخچه آژانس تان، مدیران آژانس، پرسنل و لیدرهای تور، گواهینامه های آژانس مسافرتی، گالری تصاویر و تماس با ما شما باشد.

کاربران شما وقتی با این حجم از اطلاعات کامل درباره شما مواجه شوند با خیال راحت می توانند شما را انتخاب کنند.

  • منوی آخرین تورها

کاربران برای استفاده از خدمات شما همچون تورها به سایت شما مراجعه میکنند بنابراین این بخش را به عنوان یک منوی اصلی در طراحی سایت آژانس مسافرتیخود پیش بینی کنید. مزیت این کار در این است که کاربران در اولین نگاه به منو می توانند برنامه تورهای شما را کامل ببینند. ما پیشنهاد میکنیم که برای هر تور به صورت مجزا یک صفحه ایجاد کنید و بعد از برگزاری تور و انقضاتاریخ آن، صفحه را هم حذف نکنید. این کار باعث می شود که هر تور گردشگری شما به عنوان یک برگ جزو کارهای شما باشد و کاربران بدانند که شما در گذشتهچه تورهایی را برگزار کردید و با مطالعه آن اطلاعات راجب به آن تورها را بدانند. شما می توانید تورهای تاریخ گذشته را به آرشیو منتقل کنید و از هر صفحه تور تاریخ گذشته یک لینک به صفحه آلبوم آن تور ایجاد کنید که در پایینآن را توضیح خواهیم داد.

سعی کنید تورهای خود را در دسته بندی های مشخص معرفی کنید مثل تورهای بهاره، تورهای تابستانه، تورهای پاییزه و تورهای زمستانه و یا هر دسته بندی که با برنامه ریزی آژانس شما همخوانی دارد.

  • منو معرفی خدمات

شما در این بخش بایستی تمامی خدمات خود رامعرفی کنید. اگر خدمات ویژه ای را به نمایندگی از یک آژانس مسافرتی بین المللی در داخل ایران انجام می دهید بهترین جای معرفی آن همینجاست. در صورتی که شما خدماتی مثل برگزاری تورهای گروهی، صدور بلیط پرواز به کشورهای مختلف، رزرو هتل در خارج از ایران، امکان رزرو کشتی تفریحی و یا خدمات به مسافران ورودی را دارید بهتر است در طراحی سایت آژانس مسافرتی خود برای این خدمات صفحاتی را پیش بینی کرده و در این بخش قرار دهید.

  • رزرو هتل

رزرو هتل یکی از بخش مهم در یک سایت آژانسمسافرتی است، شما هم میتوانید این بخش را به عنوان یک زیرمنوی معرفی خدماتقرار دهید و هم میتوانید یک منوی مجزا به این بخش اختصاص دهید.

  • منوی معرفی تورهای داخلی و خارجی

بی شک شما برخی تورها را بخاطر داشتن مشتریان زیاد و یا اقتصادی تر بودن همیشه در برنامه هایتان دارید و آنها رااجرا میکنید در صورتی که برنامه مشخص سالانه و ثابتی برای تورهای داخلی و خارجی خود دارید، این بخش را در طراحی سایت آژانس مسافرتی خود لحاظ کنید و صفحات زیبا و با دسترسی خوب را برای هر کدام ایجاد کنید.

  • منوی مقاصد گردشگری

پیشنهاد ما این است تا جایی که امکان داردتوانمندی های خود را در سایت آژانس مسافرتی خودتان لیست کنید. اگر شما می توانید مسافران را به قاره های مختلف بفرستید بنابراین در همین جا همه این توانمندی ها را بیاورید ا کاربرانتان بدانند.

  • منوی اطلاعات مفید مسافرتی و گردشگری

این بخش جزو بخش های مفید و لازم برای مسافرانی است که برای اولین بار به جایی می خواهند مسافرت کنند. در این بخشسعی کنید دغدغه های مسافران را پوشش دهید. سعی کنید در طراحی سایت آژانس مسافرتیخود این بخش را کاملا در نظر داشته باشید. در این بخش می توانید نکات ضروری سفر، بیمه مسافرتی، فرم های مورد نیاز و یا اخبار و اطلاعیه ها را بگنجانید.

به یاد داشته باشید که هرچقدر در سایت آژانس مسافرتی خود به مشتریان اطلاعات دهید آنها به دانش و توانمندی و تخصصشما بیشتر باور پیدا خواهند کرد و در نتیجه شما را انتخاب خواهند کرد.

  • جاذبه های گردشگری کشورها

برخی از افراد اطلاعات زیادی درمورد جاذبه های گردشگری کشورها ندارند. یک بخش برای معرفی جاذبه های گردشگری کشورها در سایت آژانس مسافرتی ایجاد نمایید و از داخل صفحات هر تور به آنها لینک دهید. مطمئن باشید که کاربران پس از خواندن و دیدن جاذبه های گردشگری مربوط به هر کشور امکان دارد که تور را انتخاب کنند.

  • وضعیت آب و هوای هر کشور

اطلاع از وضعیت آب و هوایی کشور مقصد برای مساففران مفید است تا بدانند که چه نوع لباسی باید برای خود در چمدان قرار دهند. بنابراین این بخش را در طراحی سایت آژانس گردشگری پیش بینی کنید.

  • آلبوم تورهای برگزار شده آژانس مسافرتی

سعی کنید تورهایی که برگزار کرده اید را با تصویر خاطره کنید. مسافرانتان را تشویق کنید که در عکس های دسته جمعی حاضر شوند و یا عکس های خودشان را با شما به اشتراک بگذارند. این کار حس اعتماد مشتریان جدید به شما را جلب خواهد کرد. اگر شمایک تور مسافرتی را به طور مدام برگزار میکنید بهتر است همیشه از صفحه مربوط به این تور به آلبوم قدیمی آن تور لینک دهید و خاطرات مسافران قبلی تان را به مشتریان احتمالی نشان دهید.

 

طراحی سایت آژانس مسافرتی

رزرو تورها در طراحی سایت آژانس مسافرتی

در حقیقت تمامی بخش های سایت آژانس مسافرتی شما پیش مقدمه ای بر این بود که کاربران بتوانند به این بخش برسند وبا پرداخت پول بتوانند خدمات شما را خریداری نمایند. سعی کنید در طراحی فرم رزرو بخش های مختلف را از هم تفکیک کنید. به عنوان مثال می توانید بخش های هتل خارجی، پرواز خارجی، پرواز داخلی، هتل داخلیو بیمه مسافرتی را در فرم قرار دهید تا کاربران بتوانند بر اساس خواست و نیاز فرم را پر کرده و جستجو کنند و در نهایت رزرو کنند و یا اگر دسته بندی دیگری مثل بلیط هواپیما (داخلی و خارجی)، رزرو هتل، تور مسافرتی (بر اساس پکیج، بلیط هواپیما+هتل، بلیط هواپیما+هتل+خودرو، بلیط هواپیما+خودرو، هتل+خودرو و ...)، بیمه مسافرتی را دارید در طراحی سایت آژانس مسافرتی خود لحاظ کنید و یا هر مدل دیگری که مدنظر خودتان است.

مهم این است که شما در بخش رزرو طراحی سایت آژانس مسافرتی خود سلیقه و نیاز همه را پیش بینی کنید.

 

نمایش برنامه های هر تور و اطلاعات مورد نیاز برای مسافران

وقتی برای هر تور صفحه ای را ایجاد میکنید به یاد داشته باشید که برنامه های هر تور را کاملامشخص نمایید تا مسافران شما بتوانند برنامه متفرقه خودشان در هنگام سفر رابا برنامه تور شما هماهنگ کنند و اطلاعات کاملی را هم به آنها بدهید. شما هم میتوانید این بخش را بصورت یک منو داشته باشید و هم به صورت یک برگه در یک گوشه صفحه در چشم کاربران باشد.

بخش سوالات در طراحی سایت آژانس مسافرتی

شما باید یک بخش را برای سوالات احتمالی کاربران در سایت خودتان پیش بینی کنید، همانطور که برخی دوست دارند به شما زنگ زده و سوال خود را بپرسند برخی هم دوست دارند از طریق سایت با کارشناسان شما ارتباط داشته باشند.

باشگاه مشتریان در طراحی سایت آژانس مسافرتی

ایجاد یک باشگاه مشتری در سایت آژانس باعثمیشود که شما بتوانید مشتریان وفاداری را برای آژانس خود پیدا کنید مخصوصااگر قرار باشد شما برنامه خاصی همچون بخش مسابقه ارسال عکس، جوایز و یا هرایده دیگه را در این بخش از طراحی سایت آژانس مسافرتی پیاده کنید.

مجله گردشگری در طراحی سایت آژانس مسافرتی

مجله گردشگری شما می تواند به صورت یک وبلاگ ساده باشد و یا اینکه شما بخواهید یک طراحی سایت مجله اینترنتیرا در این بخش رعایت کنید. این تصمیم شماست که با چه بودجه ای این بخش را ایجاد کنید و چه تصمیمی در موردش داشته باشید ولی پیشنهاد ما این است این بخش را وسیع در نظر بگیرید همانند یک مجله اینترنتی. بدانید که محتوای مفیدو زیاد در سایت شما می تواند روز به روز بر مخاطبان شما اضافه کند و یک این بخش در حقیقت یک سرمایه گذاری خوب و ایده آل است.

 

طراحی سایت آژانس مسافرتی

 

شما با رعایت موارد بالا یک طراحی سایت آژانس مسافرتیرا در حقیقت انجام داده اید. سایتی که می تواند بازدید کننده های مختلف ازسایت آژانس تان را مشتری شما بکند. ولی این تنها قدم اول می باشد.

شما در حقیقت برای داشتن یک سایت قدرتمند بایستی بتوانید مشتریان را به سمت سایت خود بکشانید. اگر دارید به تبلیغات تراکتی فکر میکنید بایستی یگوییم که شما حافظه خوبی ندارید چرا که ما در ایتدای این مقاله به شما یادآوری کرده ایم که تبلیغات تراکتی چندان مفید نیست و بیشتر دور ریز سرمایه است. شاید تبلیغات بنری و محیطی به شما کمک کند که کاربران را تا حدودی به سمت سایت خود بکشانید ولی پیشنهاد ما استفاده از پتانسیل خود اینترنت می باشد.

شما می توانید پس از طراحی سایت آژانس مسافرتی خود، سایتتان را سئو نمایید. شاید بپرسید سئو سایتچیست؟ در صورتی که بخواهید در مورد سئو سایت آژانس مسافرتی بدانید می توانید به صفحه آن رفته و اطلاعات کاملی را دریافت کنید ولی بایستی به شما بگوییم که در صورت انجام سئو سایت شما به جرقه آژانس داران موفق خواهید پیوست چرا که آمارها به ما می گوید که مردم برای جستجو و پیدا کردن و انتخاب یک تور مناسب از گوگل می پرسند.

شما به عنوان یک مدیر و یا مالک آژانس اگرتاکنون سایتی را برای خود طراحی نکرده اید و احساس میکنید که فرصت حضور دراینترنت را از دست داده اید نگران نباشید ما می توانیم پکیج مناسب، اقتصادی و مطمئنی را برای طراحی سایت آژانس مسافرتی شما و همینطور سئو سایتتان به شما ارائه دهیم تا فرصت از دست رفته تان را جبران کنید.

برچسب ها : طراحی سایت آژانس مسافرتی
طراحی سایت کودکان
پنج شنبه دوم 10 1395


طراحی سایت کودکان

یکی از دغدغه های والدین همواره این بوده است که کودک خود را چگونه سرگرم کنند. یا اینکه قبل از ورود به مدرسه و یا کودکستان چه مطالب آموزشی و یا سرگرمی را برای ایشان در نظر بگیرند که در کنار پر کردن وقت کودک حاوی مطالب آموزشی و مفید باشد.

با توجه به اینکه والدین این روزها حضور بیشتری را در اینترنت دارند بنابراین دنبال همین نیازمندیها در اینترنت نیزمی باشد. از اینرو اگر شما قصد سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارید می توانید با طراحی سایت کودکان هم درآمد قابل توجهی را برای خود داشته باشید وهم یک کار فرهنگی انجام دهید.

در طراحی سایت برای رده سنی کودکان بسیاری از نیازها بایستی لحاظ شود تا این سایت بتواند برای کودکان و والدین آنها مفید باشد.طراحی سایت کودکان

 

طراحی سایت کودکان همانند هر طراحی سایت دیگری تابع مشخصات و نیازهای خاصی است که باید رعایت شود.

یک نکته اصلی در طراحی سایت کودکان استفاده از رنگ های شاد و المان های مناسب است.

شما در طراحی سایت کودکان خودتان را به جای والدین کودکان بگذارید و تمام نیازهای آنها را در سایت لحاظ کنید. هر چند ما به شدت معتقدیم که برای یک طراحی سایت کودکان خوب بایستی از نظرات مشاورین کودک استفاده نمود تا یک سایت علمی و خوب داشت و بدین طریق بتوان والدین زیادی را برای بازدید از سایت جذب کرد.

این را بخاطر داشته باشید که شما از سایت کودکان خود می توانید به دو روش کسب درآمد داشته باشید. اول اینکه خودتان در سایتتان محصول بفروشید حالا این فروش می تواند هم مدیا باشد که پس از پرداخت هزینه دانلود نمایند و یا اینکه سایت پرباری را ایجاد نمایید که بواسطه بازدید بالا بتوانید تبلیغات برای سایت خود جذب نمایید.

ما در زیر شماتیک کلی از یک سایت کودک را برای شما ترسیم میکنیم، شما می توانید در طراحی سایت کودکان خود به موارد زیر دقت نمایید.

صفحه اصلی در طراحی سایت کودکان

بازدید کنندگان شما یا والدین به تنهایی هستند و یا والدین به همراه کودکان و یا کودکان به تنهایی. بنابراین سعی کنید در طراحی صفحه اول خود از رنگ های شاد استفاده نمایید و عکس های مورد استفاده جذاب و زیبا باشند. سعی کنید افکت های مناسبی را هم برای سایت خود در نظر بگیرید. یک اسلایدشو خوب می تواند در طراحی سایت کودکان شما بسیار مفید باشد.

دسته بندی ها در طراحی سایت کودکان

شما می توانید تمام خدمات و یا محصولات خود برای کودکان را مشخص نموده و دسته بندی های لازم را ایجاد نمایید. در زیر ما دسته بندی های پیشنهادی خودمان را برای شما لیست میکنیم

بازی و سرگرمی

بخشی است که شما می توانید برخی سرگرمی ها را برای کودکان در اینجا قرار دهید.

شعر و سرود

این بخش را یا به صورت فایل های متنی و یا صوتی و یا تصویری قرار دهید.

یکی بود و یکی نبود

در این بخش شما می توانید با قرار دادن قصه های کودکان والدین را برای خواندن آنها جذب کنید. یادتان باشد نظم در انتشار قصه ها باعث خواهد شد که والدین مرتب به سایت شما سر بزنند و همیشه با مطالب تازه روبرو شوند.

آلبوم عکس

آلبوم عکس شما هم میتواند شامل عکس های عمومی و متفرقه برای دیدن باشد. یک پیشنهاد خلاقانه برای طراحی سایت کودکانشما این است که یک آلبوم ویژه با افکت های خوب را بسازید و از والدین بخواهید که عکس فرزندانشان را در آنجا منتشر کنند و به آلبوم زیبای شما اضافه گردند. این ایده می تواند برای شما درآمدزا هم باشد.

دانستنی ها

با توجه به ذهن پرسشگر کودکان بخش دانستی ها یکی از بخش های پربازدید شما خواهد بود

فیلم و کارتن

شما مجبور هستید که در طراحی سایت خود اینبخش را حتما اضافه کنید چون بچه ها عاشق کارتن و فیلم هستند. اینکه شما میخواهید فیلم ها را رایگان در اختیار والدین و یا بچه ها قرار دهید و یا هزینه دریافت کنید تصمیم با شماست. ولی ما پیشنهاد میکنیم که سایت خود را به فروشگاه اینترنتی هم مجهز کنید.

کتابخانه

شما می توانید کتاب هایی را برای دانلود و یا خرید والدین در این بخش قرار دهید.

عضویت

سعی کنید در طراحی سایت کودکانخود بخش عضویت را داشته باشید و اتفاقا نوع عضویت را برای والدین و یا کودکان تفکیک کنید. شما می توانید موارد دیگری غیر از اینها را نیز در طراحی سایت خود لحاظ کنید.

 

اگر تمایل به طراحی سایت کودکان دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 


برای کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی سایت کودکان با مشاوره طراحی سایت و سئو سایت وب نوش تماس بگیرد.

پشتیبانی سایت وب نوش برای پشتیبانی و امنیت وب سایت شما راهکارهای جدیدی را ارائه خواهد کرد .
برچسب ها : طراحی سایت کودکان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96762
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss