لینک آشناهامون
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طراحی سایت گردشگری | تور
دوشنبه بیست و نهم 9 1395


طراحی سایت گردشگری | تور :با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت ، بیشتر شرکت های تور و گردشگری برای اینکه بتوانند خود را بهتر به مردم معرفی کنند . اقدام به طراحی سایت گردشگریمی کنند . صاحبان مشاغل گردشگری می دانند که برای موفقیت در این شغل پردرآمد و پر رقابت باید به هر نحوی خود را بیشتر از همه به مشتریان معرفی نمایند. یکی از این روش ها طراحی سایت گردشگری است . اما دلیل طراحی وب سایتبرای شرکت تور ها این است که امروزه هر فردی در اینترنت به دنبال مکانی عالی برای مسافرت می گردد. مکان مورد نظر خود را پیدا می کند ، هتل های آنجا را بررسی می کند ، هزینه های آن را برآورد می کند و تصمیم خود را برایمسافرت می گیرد . تا این مرحله از کار هنوز به شرکت گردشگری و تور به صورتحضوری نرفته است . پس بهترین راه برای جذب توریست سایت های گردشگری می باشد .در زیر به برخی از ویژگی های طراحی سایت گردشگری و تور می پردازیم :

 

طراحی سایت گردشگری

 

ویژگی های طراحی سایت گردشگری (تور)

توجه داشته باشید که می خواهید با طراحی سایتتور وارد دنیای تجارت الکترونیک شوید و از این راه کسب در آمد کنید . یا در آمد خود را بالا ببرید پس باید در تولید محتوا برای همچین سایتهایی دقت داشته باشید . که بعد از طراحی سایت گردشگری وب سایت نظم جالبی داشته باشد.

1-    ابتدا صفحه وب برای معرفی کشور موردنظر بعدش صفحه وب استان یا ایالت و بعدش صفحه وب شهر  را طراحی نمایید. و اطلاعات مورد نظر را برای هر یک وارد نمایید.
2-    طراحی صفحه وب اطلاعات گردشگری کشور ، استان و شهر را طراحی نمایید
3-   صفحه وب مخصوص برای تمام اطلاعات گردشگری ، از جمله صنایع دستی و گردشگری، فرهنگ و هنر  و... را نیز در طراحی سایت گردشگری و تور در ذهن داشته باشید.
4-    صفحه وب برای معرفی هتل ها را طراحی نمایید
5-    یک صفحه وب بسیار مهم در گردشگری  صفحه وب نمایش وضعیت آب و هوا هر منطقه می باشد تا با استفاده از آن مسافران شرایط خود را برای سفر آماده کنند.
6-   بخشی برای تبلیغات در وب سایت در طراحی سایت گردشگری باید در نظر داشته باشید. و مدیریتی منظم برای آن فراهم نمایید. یکی از راه های کسب در آمد ازوب سایت فروش تبلیغات به سایر شرکتهای هم کار است.
7-    صفحه وب مربوط به تورهای لحظه ی آخری را حتما در ذهن داشته باشید که طراحی نماید .
8-    صفحه وب فروش تور های لحظه ی آخری و هم چنین سایر تورها هم باید طراحی شوند.

و بسیار از اطلاعات دیگر که می توانید برای مشاوره طراحی سایت گردشگری با وب نوش تماس بگیرید :

021-66515088

طراحی سایت و سئو سایت وب نوش همیشه در کنار شماست تا ایده های خود را پیش ببرید.

برچسب ها : طراحی سایت گردشگری | تور
طراحی سایت همایش و کنفرانس
يکشنبه بیست و هشتم 9 1395

طراحی سایت همایش و کنفرانس

طراحی سایت همایش و کنفرانس : فضای مجازی ( اینترنت ) بهترین مکان برای اطلاع رسانی همایش است  و طراحی سایتبرای همایش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . می دانیم که کاربران امروزه بیشتر برای  آگاهی از همایش ها و کنفرانس ها در اینترنت جستجو می کنند البته باید دقت داشته باشیم که کاربران اینترنت در کمتر از 5 ثانیه تصمیم خود را می گیرند برای همین باید در طراحی سایت همایش و طراحی سایت کنفرانس بخ برخی از نقاط ریز توجه داشته باشیم . در زیر به تعدادی از ویژگی های طراحی سایت همایش و طراحی سایت کنفرانس اشاره ای می کنیم .

 

طراحی سایت همایش

 


هدف از طراحی سایت همایش چیشت ؟

هر همایش یا کنفرانسی برای اینکه بتواند به نتیجه ی مطلوب خود برسد باید بتواند تا جایی که می تواند شرکت کننده جذبکند. مسلما برای این کار نیاز به اطلاع رسانی به هر روشی دارد .  که یکی از مهمترین روشهای امروزی برای اطلاع رسانی همایش ها استفاده از طراخی سایتهمایش است . چرا که در وب سایت باید امکاناتی را برای شرکت کننده در نظر گرفت که نمی توان در بیرون از آن انجام داد. مثلا افرادی که می خواهند از شهراهای دور در همایش یا کنفرانس شرکت کنند . بتوانند به راحتی در این همایش ثبت نام کنند و بسیاری از موارد دیگه که در زیر به آنها اشاره خواهیمکرد .

در اصل هدف اصلی از طراحی سایت همایش و کنفرانس اطلاع رسانی و قرار دادن امکاناتی خاص برای شرکت کننده ها است .

ویژگی هایی که در طراحی سایت همایش و کنفرانس باید موجود باشد .

گرافیک مناسب برای هر سایت همایش :گرافیک یکی از مهمترین مسائل در طراحی سایت همایش است که باید رعایت شود .بر اساس اهداف و نوع همایش گرافیکی زیبا طراحی می شود . گروه طراحی سایت وب نوش با ایده پردازی عالی می تواند بهترین نوع گرافیک مدنظر شما را پیادهنماید .

سرعت لود وب سایت : هر سایتی باید دارای سرعت لود بالا باشد تا کاربر را اذیت نکند . ما این گزینه را برایتان فراهم خواهیم کرد.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا برای طراحی سایت همایش : html5  و css3 و jquery و php و...

رعایت اصول سئو در سایت :تمام سایت هایی که گروه وب نوش طراحی می کند ویژگی برتری نسبت به سایر سایت های طراحی شده دارد و آن طراحی سایت بر اساس اصول سئو سایت می باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو : یک مورد از ویژگی هی دیگر طراحی سایت وب نوش طراحی تمام سایت ها به صورت پایه ریسپانسیو می باشد . امروزه یکی از مهمترین موارد در طراحی سایت ، طراحی سایت ریسپانسیو می باشد که به راحتی در موبایل یا سایر دستگاههای هوشمند قابل مشاهده باشد.

ساختار سایت : یک مورد مهم در طراحی سایت همایش ساختار سایت می باشد باید دقت کرد که هر همایش باید دارای طراحی خاصی باشد . برای همین هم قبل از طراحی باید ایده پردازی وروانشناسی شود که چه ساختاری نتیجه ی خوبی را در بر خواهد داشت . ساختار در طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که مستقیم با کاربر ارتباطدارد .

امکانات طراحی سایت همایش :

1-    قابلیت ثبت نام برای کاربران
2-    داوری آنلاین برای طراحی سایت همایش
3-    قابلیت انتخاب صندلی و خرید آن در سالن همایش (vip)
4-    در همایش های بین المللی بزرگ قابلیت پخش آنلاین همایش نیز از طریق سایت گاها مد نظر می باشد
5-    امکان خرید سی دی های همایش بعد از اتمام در وب سایت
6-    مورد مهم دیگر راهنمای همایش است که هم به صورت متن باید باشد و هم به صورت پوستر
7-    راه های ارتباطی به همراه نقشه گوگل وجود داشته باشد .
8-    در باره همایش به صورت کامل توضیح داده شود
9-   اهداف همایش در صفحه اول سایت باید دیده شود و هم چنین روی پوستر همایش نیز موجود باشد  باید پوستر نیز در صفحه اول گنجانده شود.
10-    و بسیاری از قابلیت های دیگر که بر اساس نیاز هر همایش یا کنفرانس تعیین می شود .
درنهایت می توان گفت که طراحی سایت همایش شاید در دید اول کار ساده ای برسد ولی با رعایت موارد بالا می بینیم که برای داشتن یک وب سایت حرفه ای برای همایش یا کنفرانس باید طراحی دقیقتر و جذاب ایجاد نمود. طراحی سایت وب نوش با ایده پردازی و مشاوره عالی در طراحی سایت و مشاور برای سئو سایت می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد .

برچسب ها : طراحی سایت همایش و کنفرانس
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 96780
تعداد نوشته ها : 306
تعداد نظرات : 0
Rss